Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Analogie atematyczne

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 83,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  92,50 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 100,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  92,50 zł Paczkomat InPost (+9,50 zł)
  95,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  103,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  108,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Analogie Atematyczne

Chcąc wspierać rozwój swojego dziecka od najmłodszych lat, sięgnij po dostępne w naszej ofercie Analogie atematyczne. To zabawka, na którą powinieneś zwrócić szczególną uwagę. Gra ta została zaprojektowana w ten sposób, aby rozwijać wszystkie funkcje poznawcze u dziecka. Umiejętność tworzenia analogii atematycznych odgrywa bardzo istotną rolę w procesie uczenia się i zapamiętywania.

Analogie atematyczne pomagają dziecku odkryć relacje i różnice, występujące pomiędzy poszczególnymi elementami wzoru. Dzięki udziale w grze, dziecko nauczy się analizy oraz zastosowania różnych reguł w praktyce. Warto zwrócić uwagę również na to, że pociecha podczas zabawy uczy się chętniej i szybciej, dlatego warto wybierać, dla niej takie zabawki, które będą rozwijały zarówno pojedyncze jak i wszystkie funkcje poznawcze.
Analogie atematyczne to wyjątkowa i bardzo kolorowa zabawka, przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Warto z niej skorzystać w celu utrwalenia i doskonalenia wszystkich umiejętności dziecka, powiązanych z postrzeganiem wzrokowym i koordynacją.

Jak grać w analogie atematyczne?

W twardym pudełku znajduje się 67 kolorowych kart, z których można układać przeróżne analogie atematyczne. Karty są zaprojektowane w taki sposób, aby poziom trudności był zróżnicowany i dopasowany do umiejętności dziecka. Analogie atematyczne to gra, która polecana jest nie tylko dzieciom zdrowym, ale także tym, u których stwierdzono różne dysfunkcje czy zaburzenia rozwojowe. Karty należy układać w taki sposób, aby nowy element pasował do pozostałych. Z załączonych elementów dziecko układa ruchomy obrazek, stopniowo rozszerzając go o kolejne elementy. Klucz do rozwiązania zadania leży w odpowiednim odgadnięciu reguły przez dziecko.

Poprzez zabawę dziecko uczy się i trenuje umiejętności, powiązane z logicznym myśleniem. Dzieci, które już mówią należy zachęcać do odgadywania zasad, ukrytych w kolejnych ćwiczeniach. Wszystkie zadania oparte są na zasadzie „jeśli A to B”, dzięki czemu dziecko będzie mogło przyswajać nowe umiejętności na różnych poziomach zaawansowania. To świetna gra, która na pewno sprawi wiele radości Twojemu dziecku!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

05-07-2019
Normalne funkcjonowanie wiążę się z komunikacją z innym osobami, bo dzięki niej możemy się z każdym porozumieć, realizując swoje plany, spełniając potrzeby. To niby oczywiste, ale nie dla wszystkich łatwe do zrealizowania, bo są osoby, które z racji swoich niepełnosprawności –...

więcej

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej