Kolorowe drewniane klucze do treningu motoryki

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060155731353

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 71,10 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 95,00 zł

  79,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 95,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 16,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 94,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  94,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Klucze – to przedmiot, którym interesuje się chyba każde małe dziecko. Zwykle nasze maluszki sięgają po te metalowe, które nie są ani bezpieczne, ani higieniczne. Zastąp je bezpieczną i rozwojową zabawką – Kolorowymi drewnianymi kluczami do treningu motoryki

Zestaw drewnianych kluczy, to zabawka edukacyjna, która będzie „rosła” razem z Twoim dzieckiem. Początkowo maluszek zafascynuje się tęczowymi elementami, aby z czasem wejść w świat kolorów a później liczb. Elementy wykonano z drewna bukowego, co odwdzięczy się trwałością użytkowania.

Nauka liczenia w zakresie 0-10 to nie jedyna korzyść dla rozwoju dziecka. Kolorowe drewniane klucze do treningu motoryki, jak sama nazwa wskazuje, to także przykuwająca wzrok pomoc terapeutyczna, z którą przeprowadzisz skuteczne ćwiczenia rozwijające sprawność mobilną palców i dłoni małego dziecka. Korzystając z zabaw polegających na nawlekaniu elementów na sznurek, zapobiegasz ewentualnym problemom rozwojowym w zakresie motoryki małej. Dziecko z łatwością opanuje umiejętność pisania i rysowania.

 

 

 

 

Dlaczego warto?

Wykorzystaj ciekawość dziecka i zamiłowanie do zabaw takimi przedmiotami jak zwykłe klucze i przeprowadź angażujące ćwiczenie rozwijające małą motorykę. Przewlekanie sznurka przez 11 kolorowych kluczy zabawi dziecko na dłuższą chwilę, w trakcie której nasza pociecha usprawni ruchy palców i dłoni. Kształtowanie tej umiejętności od najmłodszych lat odwdzięczy się sprawną nauką pisania, wiązania czy zapinania guzików.

 

 

Kolorowe drewniane klucze w kilkunastu tęczowych kolorach to nie tylko nowe bodźce wzrokowe. To także doskonały sposób na wprowadzenie dziecka w świat pierwszych pojęć matematycznych. Wyobraź sobie swoje dziecko, jak manipuluje każdym kluczem i stopniowo odkrywa poszczególne liczby w zakresie od 0 do 10. Zabawa staje się jednocześnie nauką kojarzenia ilości z daną liczbą, a wszystko to za sprawą dwustronnych kluczy. Z jednej strony zamieszczono liczby a z drugiej oczka w ilości odpowiedniej danej liczbie.

 

 

 • Rozwój umiejętności opisowych

Każdy klucz jest wyjątkowy. Nie ma dwóch identycznych. Wykorzystaj tę cechę do zabaw rozwijających umiejętności językowe dziecka. Każdy z kluczy ma inną wielkość oraz inną budowę końcówki. Porównuj między sobą klucze, poszukuj cech wspólnych oraz wyróżniających każdy klucz. Prosta zabawa stanie się przepustką do rozwoju spostrzegawczości, koncentracji uwagi i logicznego myślenia.

 

 

Co zawiera?

W skład zestawu wchodzi 11 kluczy wykonanych z drewna bukowego, sznurek i końcówka do przewlekania oraz bawełniany woreczek do przechowywania.

 

 

Główne informacje

Wiek: +10 miesięcy

Rozmiar największego klucza: 12 cm

Produkt testowany zgodnie z najnowszymi europejskimi i międzynarodowymi normami dotyczącymi produktów konsumenckich i bezpieczeństwa zabawek. Posiada certyfikat ASTM.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej