Duże lustrzane klocki

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138820982

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 107,10 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 150,00 zł

  119,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 150,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 31,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 134,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  134,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Duże lustrzane klocki to zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życiaDzięki zaokrąglonym rogom są bezpieczne nawet dla najmłodszych. Wykorzystasz je jako klocki do układania lustrzanych budowli oraz w trakcie zabawy z panelem świetlnym.

Zaproponuj dziecku zabawę drewnianymi klockami lustrzanymi, a wspomożesz jego rozwój ruchowy, sensoryczny i intelektualny. Drewniana układanka to zabawka edukacyjna dzięki której dziecko nabywa nowe umiejętności. Wprowadź je w świat kształtów, naucz precyzyjnych ruchów i zręczności.

Dzięki lustrzanym klockom, najmłodsi rozwijają wyobraźnię, mogą układać budowle czy kompozycje według własnego pomysłu. Układankę możesz uatrakcyjnić, łącząc ją z innymi produktami tej serii (m.in. mniejszymi lustrzanymi lub tęczowymi klockami) oraz w zabawie z panelem świetlnym.

Wykorzystaj akrylowe elementy lustrzane jako pretekst do oswajania emocji. Rozmawiaj o nich oraz buduj w dziecku postawę zrozumienia względem odczuć innych ludzi.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Uczą kształtów w atrakcyjnej formie

Wykorzystaj klocki do nazywania kształtów. Pokaż dziecku prostokąt, trójkąt oraz kwadrat i wytłumacz, czym są figury geometryczne. Możesz zestawiać ze sobą klocki, tworząc nowe kształty i tłumaczyć dziecku, w jaki sposób powstały.

Zachęć dziecko do odwzorowania układanki, co dodatkowo pobudzi jego spostrzegawczość. Zabawa w naśladowanie stymuluje dodatkowo pamięć wzrokową dziecka i pozytywnie wpływa na jego rozwój.

Dzięki temu, że połączysz naukę i zabawę, dziecko szybciej zapamięta kształty i sprawniej będzie posługiwało się ich nazwami. To też nauczy je myślenia przestrzennego, które później przyda mu się w nauce przedmiotów matematyczno-przyrodniczych w szkole.

Duże lustrzane klocki

 

 • Wspomagają rozwój dziecka

Układanie klocków to jeden z lepszych treningów dla motoryki. Ich duży kształt pozwala na zabawę nawet najmłodszym dzieciom, które z łatwością je uchwycą. Klocki wykonane są z lekkiego drewna kauczukowego oraz nietłukących się akrylowych elementów lustrzanych. Ich układanie sprawi radość również młodszym dzieciom oraz rozwinie ich sprawność manualną.

Przekładanie klocków, układanie ich w kompozycje i manipulowanie nimi pozwala na stymulowanie wielu zmysłów jednocześnie. Wpływa to pozytywnie na rozwój sensoryczny dzieci, które dopiero uczą się odbierać i rozumieć bodźce płynące ze świata zewnętrznego.

Zachęcaj dziecko do kreatywności i budowania wymyślonych przez siebie kompozycji. Poprzez to nauczysz je myślenia przestrzennego oraz skupiania uwagi. Są to umiejętności wykorzystywane w późniejszym etapie rozwoju. Świadomie zdobywane, pomagają w nauce przedmiotów szkolnych w przyszłości.

 

Duże lustrzane klocki

 

 • Pomagają oswajać emocje

Akrylowe elementy lustrzane nie tylko odbijają światło, lecz mogą posłużyć jako pretekst do obserwowania siebie i otoczenia oraz rozmowy o emocjach.

Pokazuj dziecku różne miny. Zachęć je do naśladowania i nazywania ukazanych przez siebie emocji oraz obserwacji swojej twarzy w wybranym lustrzanym klocu. Takie ćwiczenie pozwala nie tylko zrozumieć siebie, ale także odczucia innych ludzi. Uczy samoświadomości oraz empatii.

 

Duże lustrzane klocki

 

 • Możliwość wykorzystania panelu świetlnego

Lustrzane klocki to idealna zabawka do wykorzystania panelu świetlnego, który również znajduje się w ofercie naszego sklepu. Zabawa z jego użyciem doda układance atrakcyjności.

Jednym z etapów rozwoju jest lęk dzieci przed ciemnością. Zabawa światłem spełnia funkcję terapeutyczną, pozwala na oswajanie lęku najmłodszych. Pokazuje, że światło i cień się doskonale uzupełniają i mogą stanowić nieskończone źródło zabawy.

Twórz z dzieckiem kompozycje na panelu. Pozwól dziecku uruchomić wyobraźnię i układać elementy według swojego pomysłu. Dzięki temu zabawa klockami nie nudzi się dziecku, a przy okazji stymuluje je i rozwija. Nie ma lepszego połączenia!

 

Duże lustrzane klocki

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 8 klocków.

Duże lustrzane klocki

 

Główne informacje

Wiek: 12 miesięcy+

Materiał wykonania: drewno, tworzywo sztuczne

Wymiary pojedynczego klocka: ok. 14x7x3 cm

Produkt odpowiada Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

zobacz inne zabawki do panelu

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej