Drewniana plansza do przeplatania

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972046109

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 35,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 39,00 zł

  29,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 39,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 10,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 44,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  44,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Drewniana plansza do przewlekania przeznaczona jest dla maluchów już od 3 roku życia. Doskonała propozycja do zabaw w domu czy też w przedszkolu. Gra polega na przewlekaniu sznureczków przez dziurki drewnianej tabliczki, układając przy tym różne wzory, kształty, figury. Taka forma rozrywki wpływa na kreatywność i wyobraźnie dziecka. Kolorowe sznureczki nie tylko zachęcą go do zabawy, ale również nauczą kolorów i rozwiną zmysł wzroku.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Niekończąca się zabawa

Nasza przeplatanka daje wiele możliwości zabawy. Drewniana, dziurkowana tablica, przez którą przewleka się sznureczki, pozwala dziecku tworzyć samodzielnie różne figury, kształty. Można także dać maluchowi gotowy projekt, który będzie musiał odwzorować. Rozwija to jego kreatywność i pobudza wyobraźnie, a zabawy nie ma końca!

 

 

 • Rozwój motoryki małej

Dziecko przewlekając sznureczki, ćwiczy prawidłowe funkcjonowanie swoich paluszków oraz całych raczek, czyli tzw. motorykę małą.

 

 • Nauka przez zabawę 

Przeplatanka uczy kolorów, kształtów, rozwija wyobraźnię, kreatywność i ćwiczy rączki dziecka, a to wszystko dzieje się podczas świetnej zabawy. Nauka nowych rzeczy nie musi być nudna i skomplikowana. Dziecko nieświadomie poznaje świat i kształtuje nowe umiejętności przydatne w dalszym życiu.  

 

 • Rozwój zmysłów wzroku i koordynacji ruchu

Nasza przeplatanka daje możliwość jednoczesnego ćwiczenia zmysłu wzroku i ruchu rączek. Maluch musi skoncentrować się, aby przewlec sznureczek przez dziurki w tablicy, jednocześnie tworząc przy tym kształt, figurę lub wzór. Dla szkraba jest to nie lada wyzwanie.

 

Co zawiera?

 • Drewnianą, dziurkowaną tablicę

 • 6 sznurków do przeplatania

 

 

Główne informacje

Wiek: od 3 roku życia 

Wymiary: 18 x 14 x 2.5 cm

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej