Lustrzane klocki

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138820975

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 113,05 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 150,00 zł

  119,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 150,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 31,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 134,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  134,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Lustrzane klocki to idealny pomysł na prezent dla dzieci powyżej 12 miesiąca życiaDzięki zaokrąglonym rogom są bezpieczne nawet dla najmłodszych. Wykorzystasz je jako klocki do układania lustrzanych budowli oraz w trakcie zabawy z panelem świetlnym.

Zaproponuj dziecku zabawę drewnianymi klockami lustrzanymi, a wspomożesz jego rozwój ruchowy, sensoryczny i intelektualny. Drewniana układanka to zabawka edukacyjna, dzięki której dziecko nabywa nowe umiejętności. Wprowadź je w świat kształtów, naucz precyzyjnych ruchów i zręczności.

Dzięki lustrzanym klockom najmłodsi rozwijają wyobraźnię, mogą układać budowle czy kompozycje według własnego pomysłu.

Lustrzane elementy możesz wykorzystać w zabawie z innymi produktami tej serii. W ten sposób rozszerzysz ich zastosowanie i zapewnisz dziecku kreatywne zajęcie na długi czas.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Uczą kształtów w atrakcyjnej formie

Wykorzystaj klocki do nazywania kształtów. Pokaż dziecku prostokąt, trójkąt oraz kwadrat i wytłumacz, czym są figury geometryczne. Możesz zestawiać ze sobą klocki, tworząc nowe kształty i tłumaczyć dziecku, w jaki sposób powstały.

Zachęć dziecko do odwzorowania układanki, co dodatkowo pobudzi jego spostrzegawczość. Zabawa w naśladowanie stymuluje dodatkowo pamięć wzrokową dziecka i pozytywnie wpływa na jego rozwój.

Dzięki temu, że połączysz naukę i zabawę, dziecko szybciej zapamięta kształty i sprawniej będzie posługiwało się ich nazwami. To też nauczy je myślenia przestrzennego, które później przyda mu się w nauce przedmiotów matematyczno-przyrodniczych w szkole.

Lustrzane klocki

 

Układanie klocków to jeden z lepszych treningów dla motoryki. Pokaż dziecku, jak tworzyć mury czy wieże. Zachęcaj je do wykonywania precyzyjnych ruchów całą ręką oraz do skupienia uwagi na szczególe. Uświadamiaj, że źle dobrany klocek lub element niedokładnie położony na konstrukcji, zachwieje nią i przewróci.

Dzięki takim ćwiczeniom rozwiniesz w dziecku wiele umiejętności: wspomożesz motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację uwagi oraz sprawność manualną. Wszystkie odpowiedzialne są za zdolność pisania, więc ich stymulowanie jest niezwykle ważne w rozwoju dziecka.

 

Lustrzane klocki

 

 • Kompatybilne z innymi zestawami

Lustrzane klocki możesz połączyć z innymi zestawami serii, m.in. sensorycznymi cegiełkami tęczowymi. Dzięki temu dasz dziecku szansę układania poszczególnych elementów w niepowtarzalne kompozycje: kolorowo-lustrzane.

Świadomie stymulowane dziecko rozwija swoje zmysły, dzięki czemu może z większą przyjemnością zdobywać nowe umiejętności.

 

Lustrzane klocki

 

 • Możliwość wykorzystania panelu świetlnego

Lustrzane klocki to idealna zabawka do wykorzystania panelu świetlnego, który również znajduje się w ofercie naszego sklepu. Zabawa z jego użyciem doda układance atrakcyjności.

Jednym z etapów rozwoju jest lęk dzieci przed ciemnością. Zabawa światłem spełnia funkcję terapeutyczną, pozwala na oswajanie lęku najmłodszych. Pokazuje, że światło i cień się doskonale uzupełniają i mogą stanowić nieskończone źródło zabawy.

Twórz z dzieckiem kompozycje na panelu. Pozwól dziecku uruchomić wyobraźnię i układać elementy według swojego pomysłu. Dzięki temu zabawa klockami nie nudzi się dziecku, a przy okazji stymuluje je i rozwija. Nie ma lepszego połączenia!

 

Lustrzane klocki

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 24 klocki.

Lustrzane klocki

 

Główne informacje

Wiek: 12 miesięcy+

Materiał wykonania: drewno, tworzywo sztuczne

Wymiary pojedynczego klocka: ok. 10x5x2,5 cm

Produkt odpowiada Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

zobacz inne zabawki do panelu

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej