Karty pracy i propozycje zabaw w opisach

 

KARTY PRACY 

 

Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę, która pozwoli Ci jeszcze lepiej wykorzystać zakupione u nas produkty. We współpracy z doświadczonymi specjalistami stworzyliśmy dodatkowe karty pracy, idealnie dopasowane do konkretnych produktów. Dzięki nim będziesz mógł skorzystać z wielu ciekawych ćwiczeń, zadań i propozycji zabaw, które pomogą Ci wykorzystać nową pomoc w domu, w pracy z dzieckiem, w gabinecie, przedszkolu czy na zajęciach w szkole.

 

 

Karty pracy i plansze są dostępne tylko na Arante.pl i oznaczone w tytule "+ KARTY PRACY" lub "+ PLANSZE". To gwarancja, że kupując dany produkt u nas, otrzymasz coś więcej niż tylko przedmiot. Tego typu dodatkowe materiały to świetny sposób na to, aby rozwijać swoje umiejętności, bawić się i uczyć jednocześnie.

 

Wszystkie produkty z naszymi dodatkowymi materiałami, zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu: SPRAWDŹ TU!

 

 

Wszystkie materiały dodatkowe wysyłamy w formie linka na adres mailowy z zamówienia. Wiadomość z prezentem otrzymasz niedługo po odebraniu swojej paczki. Wydrukuj karty, zalaminuj i korzystaj wielokrotnie! 

 

PROPOZYCJE ZABAW W OPISACH 

 

Ale to nie wszystko! W naszych nowo dodanych opisach produktów na stronie sklepu, znajdziesz także sekcję "POMYSŁY NA ZABAWĘ". Szukaj jej na końcu opisu produktu :) 

 

W tej sekcji prezentujemy nasze propozycje wykorzystania danej pomocy czy zabawki w celu rozwijania umiejętności Twojego dziecka. Koniecznie zerknij na nie i przetestuj je w praktyce! Uważamy, że to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu i stymulowanie rozwoju najmłodszych.

 

Dzięki temu, że oferujemy naszym klientom dodatkowe karty pracy oraz sekcję "POMYSŁY NA ZABAWĘ", mamy nadzieję, że nasze produkty przyczynią się do jeszcze większego zadowolenia z zakupów na Arante.pl. Zapraszamy Cię do przeglądania naszego asortymentu i wybierania tych pomocy, które spełnią Twoje oczekiwania.

Na blogu

Blog

Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

16-04-2024
​W 2024 roku MEN realizuje kolejną, ostatnią już, edycję rządowego Programu Aktywna Tablica 2020-2024, w ramach którego placówki szkolne mogą otrzymać dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego i pomocy dydaktycznych. W budżecie Programu jest do rozdania aż 55 mln. zł a wszystko... Więcej
Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej