Karty pracy i propozycje zabaw w opisach

 

KARTY PRACY 

 

Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę, która pozwoli Ci jeszcze lepiej wykorzystać zakupione u nas produkty. We współpracy z doświadczonymi specjalistami stworzyliśmy dodatkowe karty pracy, idealnie dopasowane do konkretnych produktów. Dzięki nim będziesz mógł skorzystać z wielu ciekawych ćwiczeń, zadań i propozycji zabaw, które pomogą Ci wykorzystać nową pomoc w domu, w pracy z dzieckiem, w gabinecie, przedszkolu czy na zajęciach w szkole.

 

 

Karty pracy i plansze są dostępne tylko na Arante.pl i oznaczone w tytule "+ KARTY PRACY" lub "+ PLANSZE". To gwarancja, że kupując dany produkt u nas, otrzymasz coś więcej niż tylko przedmiot. Tego typu dodatkowe materiały to świetny sposób na to, aby rozwijać swoje umiejętności, bawić się i uczyć jednocześnie.

 

Wszystkie produkty z naszymi dodatkowymi materiałami, zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu: SPRAWDŹ TU!

 

 

Wszystkie materiały dodatkowe wysyłamy w formie linka na adres mailowy z zamówienia. Wiadomość z prezentem otrzymasz niedługo po odebraniu swojej paczki. Wydrukuj karty, zalaminuj i korzystaj wielokrotnie! 

 

PROPOZYCJE ZABAW W OPISACH 

 

Ale to nie wszystko! W naszych nowo dodanych opisach produktów na stronie sklepu, znajdziesz także sekcję "POMYSŁY NA ZABAWĘ". Szukaj jej na końcu opisu produktu :) 

 

W tej sekcji prezentujemy nasze propozycje wykorzystania danej pomocy czy zabawki w celu rozwijania umiejętności Twojego dziecka. Koniecznie zerknij na nie i przetestuj je w praktyce! Uważamy, że to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu i stymulowanie rozwoju najmłodszych.

 

Dzięki temu, że oferujemy naszym klientom dodatkowe karty pracy oraz sekcję "POMYSŁY NA ZABAWĘ", mamy nadzieję, że nasze produkty przyczynią się do jeszcze większego zadowolenia z zakupów na Arante.pl. Zapraszamy Cię do przeglądania naszego asortymentu i wybierania tych pomocy, które spełnią Twoje oczekiwania.

Na blogu

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

23-05-2023
Dzisiaj kilka słów o edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnych, o sposobie wprowadzania ich w świat przyrody, pór roku. Mówiąc o edukacji, nasuwają się pytania: czy edukacja w tym zakresie powinna ograniczać się do teorii? Czy dzieci powinno usadzać się w ławkach z...

więcej

Rozwój emocjonalny u dzieci z autyzmem (ASD): Jak wspierać rozwój emocjonalny w domu i w szkole?

Rozwój emocjonalny u dzieci z autyzmem (ASD): Jak wspierać rozwój emocjonalny w domu i w szkole?

18-04-2023
Są takie osoby, które widząc kogoś płaczącego mogą odejść lub zacząć śmiać się; takie, które w trakcie jakiegoś występu zamiast zachwytu będą krzyczeć lub używać wulgaryzmów… Takie osoby z problemami emocjonalno-społecznymi są wśród nas. Jak wspierać rozwój...

więcej

Jak wspomóc dziecko w regulacji emocji?

Jak wspomóc dziecko w regulacji emocji?

07-04-2023
Dziecko nie potrafi samo poradzić sobie z emocjami. Nie umie ich początkowo nawet nazwać. Gdy gromadzą się w nim zbyt długo lub jest ich za dużo, muszą znaleźć swoje ujście. Zazwyczaj odbywa się to w postaci wybuchu złości, żalu lub gniewu w nieoczekiwanych momentach. Jak pomóc...

więcej