Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

GoPlay Spostrzegam i rozpoznaję + ćwiczenia percepcja wzrokowa

 • Producent: HITOBITO
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 490,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  490,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  490,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  490,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  510,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  515,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: hitobito_spos_rozp
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

GoPlay Spostrzegam i Rozpoznaję zostało stworzone z myślą o efektywnym i przyjemnym nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym. Każdy nauczyciel, pedagog szkolny, terapeuta czy rodzic doceni ten zestaw. Jeśli raz doświadczysz przyjemności nauczania z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych, scenariuszy i ćwiczeń multimedialnych zawartych w GoPlay Spostrzegam i Rozpoznaję, to z pewnością nie wrócisz do tradycyjnego prowadzenia zajęć. Oszczędność czasu i zaobserwowane postępy w rozwoju umiejętności percepcji wzrokowej, spostrzegawczości i komunikacji w zakresie wizualnym, przemówią same za siebie.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Kupując GoPlay Spostrzegam i Rozpoznaję otrzymujesz gotowy pakiet pomocy dydaktycznych i scenariuszy do nauczania dzieci w wieku 5-6 lat. Teraz bez trudu przeprowadzisz ciekawe i angażujące zajęcia dla najmłodszych.

 • Wykorzystując gry i zabawy rozwiniesz umiejętności związane z percepcją wzrokową, spostrzegawczością i komunikacją w zakresie wizualnym u swoich podopiecznych.

 • 100 ekranów ćwiczeń multimedialnych, 50 kart pracy oraz 24 formatki z grubego kartonu z elementami gier i zabaw. To wszystko pomoże Ci w nauczaniu rozróżniania, wyszukiwania, zapamiętywania układów oraz znajdowania sekwencji.

 • Masz kontrolę nad częścią multimedialną. To Ty jesteś operatorem ćwiczenia i decydujesz co i kiedy jest wyświetlane, nie pozostawiasz dzieci samych z technologią, zachowujesz czynną rolę w podawanych treściach. Dzieci reagują w zadany przez Ciebie sposób na wyświetlane lub odtwarzane na ekranie obrazy, ruchy i dźwięki.

 • Otrzymujesz zestaw gotowych scenariuszy, w których nadal pozostaje miejsce na inwencję własną. Możesz także wziąć pod uwagę pomysły dzieci, co daje Ci nieskończone możliwości tworzenia nowych zajęć. Mało tego, program będzie stale rozwijany: multimedia, materiały do samodzielnego wydrukowania, poradniki i scenariusze będą uzupełniane i aktualizowane.

 • Otrzymujesz program na otwartej licencji dla całej placówki edukacyjnej i to bezterminowo. Możesz zainstalować program na wszystkich komputerach w obrębie danej placówki, masz również możliwość drukowania i kopiowania materiałów zamieszczonych w programie na użytek placówki.

 • Możesz przeprowadzić ciekawe zajęcia indywidualne, zespołowe oraz grupowe, dzięki czemu dzieci rozwiną umiejętności społeczne i emocjonalne.

 

Co zawiera?

GoPlay Spostrzegam i Rozpoznaję, to:

- 24 formatyki z grubego kartonu 22 x 22 cm z elementami gier i zabaw do wyciśnięcia,

- inne elementy gier: kości, kamienie itp.,

- plansze do gier,

- 100 ekranów ćwiczeń multimedialnych,

- 50 kart pracy do wydrukowania.

 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Kup w Arante, a otrzymasz gratis zestaw Percepcja wzrokowa - zestaw ćwiczeń stymulujących percepcję wzrokową dla dzieci i młodzieży. Dzięki ćwiczeniom mogą rozwijać niezbędne funkcje wpływające na czytanie, pisanie, koordynację wzrokowo-ruchową, dostrzeganie różnic, rozpoznawanie liczb, symboli i znaków. To świetne uzupełnienie programu GoPlay.

 

 

Wymagania sprzętowe:

- komputer z systemem Windows 7/10,

- ekran z rozdzielczością nie mniejszą niż 1024 x 768 pikseli (zalecana rozdzielczość to 1920 x 1080 pikseli),

- źródło dźwięku.

Program jest przeznaczony przede wszystkim do pracy z ekranami dotykowymi i tablicami interaktywnymi.

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia?

Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia?

09-04-2021
Twoje dziecko gryzie siebie i inne dzieci? Zobacz skuteczne rozwiązania problemu z gryzieniem. Poznaj także odpowiedź na pytania: Dlaczego dziecko gryzie? Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia siebie i innych?

więcej

Czy wiesz dlaczego warto rozwijać umiejętność kategoryzowania?

Czy wiesz dlaczego warto rozwijać umiejętność kategoryzowania?

06-04-2021
Kategoryzacja to proces poznawczy, umiejętność polegająca na dostrzeganiu cech wspólnych i różnych. Co dają ćwiczenia kategoryzacji? Sprawdź!

więcej

 Pomysł na prezent dla dziecka z okazji i bez okazji. Czym się kierować przy zakupie?

Pomysł na prezent dla dziecka z okazji i bez okazji. Czym się kierować przy zakupie?

17-03-2021
Kupno nowej zabawki nie jest tak łatwe jakby się to mogło wydawać. Czy wiesz na co zwrócić uwagę wybierając prezent dla dziecka? Co jest ważne? Czym się kierować przy zakupie? Co kupić, żeby zabawka nie została rzucona po paru chwilach w kąt?

więcej