GoPlay Spostrzegam i rozpoznaję

 • 490,00 zł

  398,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 490,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 92,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 398,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  398,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

GoPlay Spostrzegam i Rozpoznaję zostało stworzone z myślą o efektywnym i przyjemnym nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym. Każdy nauczyciel, pedagog szkolny, terapeuta czy rodzic doceni ten zestaw. Jeśli raz doświadczysz przyjemności nauczania z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych, scenariuszy i ćwiczeń multimedialnych zawartych w GoPlay Spostrzegam i Rozpoznaję, to z pewnością nie wrócisz do tradycyjnego prowadzenia zajęć. Oszczędność czasu i zaobserwowane postępy w rozwoju umiejętności percepcji wzrokowej, spostrzegawczości i komunikacji w zakresie wizualnym, przemówią same za siebie.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Kupując GoPlay Spostrzegam i Rozpoznaję otrzymujesz gotowy pakiet pomocy dydaktycznych i scenariuszy do nauczania dzieci w wieku 5-6 lat. Teraz bez trudu przeprowadzisz ciekawe i angażujące zajęcia dla najmłodszych.

 • Wykorzystując gry i zabawy rozwiniesz umiejętności związane z percepcją wzrokową, spostrzegawczością i komunikacją w zakresie wizualnym u swoich podopiecznych.

 • 100 ekranów ćwiczeń multimedialnych, 50 kart pracy oraz 24 formatki z grubego kartonu z elementami gier i zabaw. To wszystko pomoże Ci w nauczaniu rozróżniania, wyszukiwania, zapamiętywania układów oraz znajdowania sekwencji.

 • Masz kontrolę nad częścią multimedialną. To Ty jesteś operatorem ćwiczenia i decydujesz co i kiedy jest wyświetlane, nie pozostawiasz dzieci samych z technologią, zachowujesz czynną rolę w podawanych treściach. Dzieci reagują w zadany przez Ciebie sposób na wyświetlane lub odtwarzane na ekranie obrazy, ruchy i dźwięki.

 • Otrzymujesz zestaw gotowych scenariuszy, w których nadal pozostaje miejsce na inwencję własną. Możesz także wziąć pod uwagę pomysły dzieci, co daje Ci nieskończone możliwości tworzenia nowych zajęć. Mało tego, program będzie stale rozwijany: multimedia, materiały do samodzielnego wydrukowania, poradniki i scenariusze będą uzupełniane i aktualizowane.

 • Otrzymujesz program na otwartej licencji dla całej placówki edukacyjnej i to bezterminowo. Możesz zainstalować program na wszystkich komputerach w obrębie danej placówki, masz również możliwość drukowania i kopiowania materiałów zamieszczonych w programie na użytek placówki.

 • Możesz przeprowadzić ciekawe zajęcia indywidualne, zespołowe oraz grupowe, dzięki czemu dzieci rozwiną umiejętności społeczne i emocjonalne.

 

Co zawiera?

GoPlay Spostrzegam i Rozpoznaję, to:

- 24 formatyki z grubego kartonu 22 x 22 cm z elementami gier i zabaw do wyciśnięcia,

- inne elementy gier: kości, kamienie itp.,

- plansze do gier,

- 100 ekranów ćwiczeń multimedialnych,

- 50 kart pracy do wydrukowania.

 

Wymagania sprzętowe:

- komputer z systemem Windows 7/10,

- ekran z rozdzielczością nie mniejszą niż 1024 x 768 pikseli (zalecana rozdzielczość to 1920 x 1080 pikseli),

- źródło dźwięku.

Program jest przeznaczony przede wszystkim do pracy z ekranami dotykowymi i tablicami interaktywnymi.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Nauka cyfr w przedziale 1-10 u dzieci z zaburzeniami w spektrum autyzmu (ASD) i nie tylko

Nauka cyfr w przedziale 1-10 u dzieci z zaburzeniami w spektrum autyzmu (ASD) i nie tylko

20-03-2023
Matematyka, ze względu na swoją abstrakcyjność, jest dziedziną nauki, która sprawia trudność niejednemu dziecku. Dla dziecka z autyzmem pojęcia matematyczne, w tym cyfry są często bardzo trudne do zrozumienia i opanowania. Dlatego przy wprowadzaniu zagadnień matematycznych tak ważne...

więcej

Wykorzystanie "dmuchajek" w terapii logopedycznej

Wykorzystanie "dmuchajek" w terapii logopedycznej

03-03-2023
Oddychanie to czynność niezbędna do życia. To także czynność, która jest ściśle związana z mową. Oddychając prawidłowo nie mamy zwykle problemu z ograniczoną pojemnością płuc, ze zbyt częstymi infekcjami górnych dróg oddechowych, z płynnością mowy, czy z wadą zgryzu. W...

więcej

LICZMANY – jak wspomóc dzieci w nauce zagadnień matematycznych?

LICZMANY – jak wspomóc dzieci w nauce zagadnień matematycznych?

17-02-2023
Profesor Edyta podkreśla w swoich pracach, że ponad połowa polskich dzieci wykazuje uzdolnienia matematyczne już w przedszkolu. Niestety po ośmiu miesiącach nauki w szkole programowej już tylko co ósme dziecko przejawia wysokie zdolności matematyczne! To niezwykle smutna i zatrważająca...

więcej