Small Foot Memory słuchowe

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972067661

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 129,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 144,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  144,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Memory słuchowe to akustyczna gra dźwiękowa, w której znajdziemy puszki zawierające różne materiały wydające dźwięki. Świetna zabawka, dzięki której dziecko rozwinie swój zmysł słuchu. Small Foot Memory słuchowe znajdzie zastosowanie zarówno podczas zabawy w domu, przedszkolu, jak i w gabinecie terapeutycznym. Z dźwiękowych puszek mogą korzystać dzieci już od 3 roku życia. Zabawa polega na wytężeniu słuchu przez malucha i rozpoznaniu, jakie elementy znajdują się w puszce, są to np. kamyczki, koraliki, dzwonki. Dodatkowo zabawa ta działa jak memory: należy odnaleźć przez dźwięki 2 puszki zawierające ten sam materiał!

 

 

 

Dlaczego warto wybrać memory słuchowe?

 • Wiele zastosowań w jednej zabawie

W zestawie znajduje się aż 12 puszek. Maluch odkrywa nowe dźwięki, kształtując zmysł słuchu i równocześnie ćwicząc umiejętność dopasowywania. Znalezienie w ten sposób pary jednakowych puszek to nie lada wyzwanie dla dziecka, które przyniesie wiele frajdy!

 

memory słuchowe

 

 • Nauka rozpoznawania dźwięków

Oprócz dopasowywania dźwięków do odpowiedniego produktu Twój maluch nauczy się wielu niespotykanych wcześniej barw dźwiękowych. Wzbudzi to ciekawość dziecka i pobudzi jego wyobraźnię.

 

 • Gra pamięciowa 

Small Foot Memory słuchowe to także zabawa pamięciowa. Dziecko musi zapamiętać, w jakich puszkach znajdują się te same elementy, aby je dobrze dopasować. Podczas gry w więcej osób dziecko uczy się rywalizacji i jest bardziej zaangażowane w zabawę przez chęć wygranej. Przyniesie to również wiele emocji.

 

Co zawiera?

 • 12 drewnianych puszek z pokrywkami 

 

memory słuchowe

 

Główne informacje - Small Foot memory słuchowe

Wiek: od 3 roku życia 

Wymiary: wysokość puszek 5 cm

Produkt odpowiada Europejskim Normom Bezpieczeństwa EN 71.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej