Small Foot Chwiejna Wieża Safari

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972119582

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 79,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 79,00 zł

  65,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 79,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 14,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 80,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  80,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Gra zręcznościowa Chwiejna Wieża Safari, która zapewni mnóstwo radości, przeznaczona jest dla dzieci powyżej 4 roku życia, ale pozwoli na ekscytującą zabawę nie tylko maluchom. To niezwykle porywająca gra towarzyska, łącząca wiele pokoleń. Dzięki niej zintegrujesz całą rodzinę, zespół klasowy lub grupę przedszkolaków. Zadaniem graczy jest zbudowanie wieży z kolorowych, drewnianych kolumn i płyt, służących jako podstawy. Wieża ta osiąga ponad 30 cm i zaczyna się chwiać w niespodziewanym momencie! Zawodnicy próbują wyciągać kolejno słupki w taki sposób, aby nie zawalić tej misternej budowy. Szukasz gry, która zagwarantuje 100% emocji? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! To produkt posiadający również wiele walorów edukacyjnych i wychowawczych.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Zabawa pełna wrażeń i wyzwań - radość z bycia razem

W dzisiejszym świecie dzieci spędzają zdecydowanie za dużo czasu przed telefonami i tabletami. Rodzice są tak zabiegani, że nie pamiętają już, co znaczy wspólna, beztroska zabawa. Nadeszła pora, aby na nowo nauczyć się spędzać razem chwile pełne radości, rzeczywistych wyzwań i wrażeń w bezpieczny sposób. Pomoże Wam w tym gra Chwiejna Wieża Safari, która otworzy drzwi do świata ekscytującej rozrywki. Emocje z oczekiwania, czy budowla się zawali, czy jednak będzie szansa, aby zrobić kolejny krok w zabawie, zapewnią uciechę wszystkim uczestnikom. Odkryjecie na nowo radość płynącą z bycia razem każdego dnia

 

 

 • Integracja grupy, nauka współpracy, współzawodnictwa i zasad fair play

Jak zintegrować grupę, zwłaszcza wtedy, gdy dzieci jeszcze się nie znają? Najlepszym sposobem jest wspólna zabawa! W trakcie gry Chwiejna Wieża Safari dzieci nie tylko lepiej się poznają. Nauczą się również czekać na swoją kolej i dowiedzą, jak ważna jest współpraca, gdy trzeba wykonać grupowy projekt. Poznają zasady fair play obowiązujące wszystkich uczestników gry. Nabycie umiejętności przestrzegania reguł spełni kluczową rolę w rozwiązywaniu konfliktów i sporów. Maluchy zdobędą sensowne doświadczenie, które ukaże im mnóstwo pozytywów płynących z rozsądnego współzawodnictwa i umiejętność cieszenia się nie tylko swoją, ale też cudzą wygraną.

 

Celem gry jest wyciągnięcie z wieży odpowiedniej kolumny w taki sposób, aby się nie zawaliła. Potrzebne są do tego niezwykła precyzja, zręczność i refleks, które Twoje dziecko naturalnie będzie doskonalić podczas zabawy. Rozwinie również motorykę małą oraz koordynację wzrokowo - ruchową.

Gra Chwiejna Wieża Safari jest szczególnie atrakcyjna również dzięki wysokiej jakości nadrukom z nowoczesną kolorystyką. Urocze motywy ze świata zwierząt mogą stać się podstawą do tworzenia przepięknych opowiadań o królestwie afrykańskiego safari. Dzięki temu Twój maluch wzbogaci zasób słownictwa i rozwinie myślenie przyczynowo - skutkowe.

 

Co zawiera?

 • 6 x 6 drewnianych, kolorowych klocków w kształcie kolumn, o wysokości 5 cm i średnicy 1,5 cm

 • 7 okrągłych płyt, służących jako podstawy do stawiania na nich słupków o średnicy 10 cm

 • jedną kolorową kostkę do gry

 • instrukcję

 

 

Główne informacje

 • Wiek: +4 lata

 • Skład: drewno

 • Produkt spełnia normy bezpieczeństwa EN 71-3, został dokładnie przetestowany pod kątem substancji toksycznych przez niezależne organy kontrolne w Niemczech.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej