Kamizelka obciążeniowa dla dzieci CODZIENNA (kieszenie od środka)

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: VEST-POL

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 194,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 199,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 214,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  214,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Kamizelka obciążeniowa dla dzieci CODZIENNA to produkt wspomagający terapię sensoryczną. Kieszenie, do których od środka wkłada się woreczki będące „ciężarkiem", nie rzucają się w oczy, więc działają w dyskretny sposób. Kamizelka wygląda jak standardowa część garderoby. Ładny kolor i krój sprawiają, że można założyć ją do przedszkola oraz do szkoły. Specjalne obciążenie będzie więc korzystnie wpływać na dziecko w czasie, w którym maluch i uczeń przebywają poza domem.

Celem stosowania Kamizelki obciążeniowej CODZIENNEJ jest pomoc w wyciszeniu się i skoncentrowaniu na zajęciach stolikowych. W szczególności takie wspomaganie będzie przydatne dla dzieci z ADHD, ADD i zaburzeniami integracji sensorycznej. Specjalnie zaprojektowany nacisk poprawia zdolność skupienia się i czucie własnego ciała. Ma też działanie kojące, dając wrażenie rozluźnienia. Pomoże to w terapii wielu różnorodnych problemów wieku dziecięcego. Korzystne działanie kamizelki warto zastosować u dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, a także u maluchów mających problemy z radzeniem sobie z emocjami.

Dzięki produktom obciążeniowym łatwiej pracować nad porządkowaniem wrażeń sensorycznych. Możliwość dopasowania rozmiaru kamizelki doda dziecku wygody i komfortu. Certyfikowane materiały zapewnią bezpieczeństwo i trwałość użytkowania Kamizelki obciążeniowej CODZIENNEJ.

 

 

 

10-dla-autystykow-autyzm Spektrum autyzmu

Kamizelka obciążeniowa to doskonała pomoc terapeutyczna dla dzieci z spektrum autyzmu.

8-certyfikat-bezpieczenstwa-dobra-jakosc-bezpieczny-produkt Wygoda użytkowania

Kamizelka dostępna jest w 4 różnych rozmiarach, dzięki temu dopasujesz ją do wzrostu swojego dziecka. Ładny kolor i krój sprawiają, że można założyć ją do przedszkola oraz do szkoły.

4-balansowanie-rownowaga2 Propriocepcja

Kamizelka wpływa pozytywnie na budowanie prawidłowego odbioru bodźców.

22-ksiazka-podrecznik-w-zestawie Wspomaga naukę

Kamizelka obciążeniowa SI sprawdzi się przy odrabianiu zadania domowego. Dzięki niej łatwiej skupić się na nauce, co zwiększy jej efektywność.

 

Dlaczego warto?

 • Wsparcie terapii psychologicznej i zajęć SI

Terapia dzieci z nadmierną potrzebą ruchu lub poszukujących dodatkowej stymulacji w postaci docisku to złożone zadanie dla każdego terapeuty i rodzica. Oprócz ukierunkowanych zajęć ze specjalistą warto wspomagać dziecko także w czasie, gdy przebywa w przedszkolu lub w szkole. To właśnie w tych placówkach nadmiar energii może utrudnić maluchowi i uczniowi skoncentrowanie się na zabawie z grupą lub nauce. Aby wyciszyć impulsywność i równocześnie poprawić koncentrację, warto wypróbować kamizelka obciążeniowa si dla dzieci. Chodzenie w kamizelce pomoże kontynuować pracę terapeutów także w tym czasie, gdy dziecko wyjdzie już z gabinetu. Jest to istotny element w terapii dzieci mających problem z wybuchami złości, odczuwających stres związany z nauką szkolną, a także w przypadku zaburzeń percepcyjnych.

 

Kamizelka obciążeniowa pozytywnie wpłynie na rozwój Twojego dziecka

 

 • Korzystny wpływ na czucie głębokie

Propriocepcja to ważny składnik integracji bodźców sensorycznych. Czucie własnego ciała pomaga przetwarzać wrażenia przedsionkowe, dotykowe i płynące z receptorów stawowych. To wszystko jest bazą do reakcji równoważnych i zdolności koordynacyjnych, a także wielu umiejętności motorycznych. Zdarza się jednak tak, że na skutek różnych czynników system czucia głębokiego zostaje zaburzony. Warto wtedy rozpocząć terapię integracji sensorycznej. Specjalista SI doradzi także w sprawie domowego wspomagania, do którego należy np. kamizelka obciążeniowa dla dzieci. Korzystny wpływ kamizelki na budowanie prawidłowego odbioru bodźców zapewni ciągłość i regularność terapii.

 

Kamizelka obciążeniowa dla autysty

 

 • Estetyczny wygląd kamizelki z możliwością prania

Kolor, krój i sztruksowy materiał Kamizelki obciążeniowej CODZIENNEJ pozwalają nosić ją jako modny dodatek do wielu dziecięcych stylizacji. Dzięki temu może być ona zakładana podczas wyjść z domu. Kamizelka dobrze wygląda włożona np. na koszulkę z krótkimi rękawami, ale też na cieplejszy golf. U dziewczynek może być także ubierana do sukienki. Kieszenie z woreczkami obciążeniowymi rozmieszczone są równomiernie, zarówno z przodu, jak i z tyłu i zaprojektowane w taki sposób, że z zewnątrz nie są widoczne. Dzięki temu dziecko bez obaw może korzystać z kamizelki w czasie zabaw z rówieśnikami. Równocześnie materiał pozwala na pranie (po wyjęciu obciążników). Wygodę i skuteczność stosowania kamizelki zwiększa też dopasowanie przez dokładne zapięcie, a także przez ściągacze umieszczone od środka.

Kamizelka obciążeniowa dla dzieci z kieszeniami od środka

 • Wspomaganie dziecka podczas odrabiania lekcji

Kamizelka obciążeniowa dla dzieci jest uniwersalnym produktem. Przyda się w czasie terapii w gabinecie lub w poradni, ale też wtedy, gdy dziecko przebywa w placówce edukacyjnej. U uczniów kamizelka sprawdzi się także po przyjściu ze szkoły, przy odrabianiu zadania domowego. Dzięki temu łatwiej skupić się na nauce, co zwiększy jej efektywność.

Kamizelka obciążeniowa si dla dzieci z autyzmem i ADHD

Co zawiera?

 • kamizelkę z wewnętrznymi kieszeniami na obciążniki

 • woreczki obciążeniowe (liczba zależna od rozmiaru)

 

Główne informacje - Kamizelka obciążeniowa dla dzieci

 • Kolor: niebieski (odcień może się różnić od widocznego na zdjęciu)
 • Pojedynczy woreczek wypełniony jest żwirkiem naturalnym i waży 100g.
 • Rozmiary:
  • XS: dla dzieci o wzroście <110 cm, obciążenie kamizelki: 0,8 kg (8 woreczków), 8 kieszonek wszytych w środku

  • S: na wzrost 110 - 125 cm, obciążenie: 0,8 kg (8 woreczków), 8 kieszonek wszytych w środku

  • M: wzrost 125 - 140 cm, obciążenie: 1,2 kg (12 woreczków), 12 kieszonek wszytych w środku

  • L: wzrost 140 - 155 cm, obciążenie: 1,6 kg (16 woreczków), 16 kieszonek wszytych w środku

 • Okres gwarancji: 2 lata

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej