Kołnierz obciążeniowy BASIC rozmiar S

 • Czas realizacji: 5-7 dni
 • 190,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 190,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  190,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Kołnierz obciążeniowy stworzony jest dla osób z zaburzeniami psychofizycznymi oraz ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, takimi jak autyzm i zespół Aspergera. Przeznaczony jest zarówno do codziennego użytkowania, jak i do wykorzystania podczas terapii z dziećmi z zaburzeniami integracji sensorycznej oraz problemem  koncentracji uwagi. Produkt idealnie sprawdzi się w wielu sytuacjach kryzysowych, które narażają na dodatkowy stres lub wywołują uczucie lęku. Oprócz tego wpływa korzystnie na samopoczucie – poprzez miejscowe dociążenie ciała reguluje objawy zmęczenia oraz niweluje przykurcze mięśni. Produkt posiada certyfikat jakości Oeko-Tex standard 100 potwierdzający jakość produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka – dzięki temu jest odpowiedni również dla alergików.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Gwarancja lepszego samopoczucia

Produkt korzystnie wpływa na organizm oraz samopoczucie użytkownika – poprzez miejscowe dociążenie ciała reguluje objawy zmęczenia, zmniejsza napięcie w obrębie barków, ogranicza występowanie bólu głowy, karku oraz pleców, a także niweluje przykurcze mięśni.

 

 • Idealnie dopasowany do użytkownika

Kołnierz dostępny jest w trzech rozmiarach: S, M oraz L. Dzięki temu użytkownik otrzymuje produkt idealnie dopasowany do wymiarów swojego ciała. Oprócz tego, odpowiednio dobrane obciążenie w postaci szklanych mikro-kuleczek dostosowuje się do sylwetki powodując optymalne dociążenie bez uczucia zbędnego dyskomfortu.

 

 

 • Sprawdzony w wielu sytuacjach kryzysowych

Produkt doskonale sprawdzi podczas różnego rodzaju sytuacji kryzysowych, kiedy dziecko narażone jest na dodatkowy stres, napięcie, uczucie lęku czy  napady agresji. W tym wypadku rodzic uniknie problemu związanego z nagłą zmianą zachowania dziecka, szczególnie w miejscach publicznych.

 

 • Korzystnie wpływa na koncentrację

Zastosowanie kołnierza pomoże w osiągnięciu koncentracji oraz skupieniu uwagi, dzięki czemu dziecko efektywniej przyswaja materiały edukacyjne, odrabia zadania domowe, uczestniczy w terapii.

 

 • Dostosowany do wielu zaburzeń

Specyfika produktu sprawia, że jest on odpowiedni dla dzieci z wieloma dysfunkcjami takimi jak: autyzm, zaburzenia integracji sensorycznej, nerwice lękowe, nerwice natręctw, depresja, zaburzenia psychiczne. Dostosowanie do wielu zaburzeń będzie w tym momencie dużym ułatwieniem przede wszystkim dla terapeutów oraz osób pracujących na co dzień z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

 

 • Odpowiedni dla alergików

Kołnierz został wykonany w 100 % z tkanin naturalnych (bawełna) i wypełniony antyalergicznymi mikrokulkami szklanymi, dzięki czemu nie wywołuje niepożądanych reakcji alergicznych i może być stosowany nawet przez najbardziej wrażliwych alergików.

 

 

Główne informacje

Kołnierz obciążeniowy w rozmiarze S dopasowany jest do dziecka o wzroście od 120cm do 135cm. 

Tkanina, z której wykonany jest kołnierz posiada niezbędne certyfikaty jakości Oeko-Tex standard 100 potwierdzający jakość produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka.

Dostępne wersje kolorystyczne:

 • granatowy

 • różowy

 • miętowy

 • musztardowy

 • szary

 

Dowiedz się więcej...

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej