Kołnierz obciążeniowy BASIC rozmiar S

 • Obserwuj produkt:

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 190,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 7 - 10 dni
 • 210,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 210,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  210,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

Dla kogo?

Kołnierz obciążeniowy stworzony jest dla osób z zaburzeniami psychofizycznymi oraz ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, takimi jak autyzm i zespół Aspergera. Przeznaczony jest zarówno do codziennego użytkowania, jak i do wykorzystania podczas terapii z dziećmi z zaburzeniami integracji sensorycznej oraz problemem  koncentracji uwagi. Produkt idealnie sprawdzi się w wielu sytuacjach kryzysowych, które narażają na dodatkowy stres lub wywołują uczucie lęku. Oprócz tego wpływa korzystnie na samopoczucie – poprzez miejscowe dociążenie ciała reguluje objawy zmęczenia oraz niweluje przykurcze mięśni. Produkt posiada certyfikat jakości Oeko-Tex standard 100 potwierdzający jakość produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka – dzięki temu jest odpowiedni również dla alergików.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Gwarancja lepszego samopoczucia

Produkt korzystnie wpływa na organizm oraz samopoczucie użytkownika – poprzez miejscowe dociążenie ciała reguluje objawy zmęczenia, zmniejsza napięcie w obrębie barków, ogranicza występowanie bólu głowy, karku oraz pleców, a także niweluje przykurcze mięśni.

 

 • Idealnie dopasowany do użytkownika

Kołnierz dostępny jest w trzech rozmiarach: S, M oraz L. Dzięki temu użytkownik otrzymuje produkt idealnie dopasowany do wymiarów swojego ciała. Oprócz tego, odpowiednio dobrane obciążenie w postaci szklanych mikro-kuleczek dostosowuje się do sylwetki powodując optymalne dociążenie bez uczucia zbędnego dyskomfortu.

 

 

 • Sprawdzony w wielu sytuacjach kryzysowych

Produkt doskonale sprawdzi podczas różnego rodzaju sytuacji kryzysowych, kiedy dziecko narażone jest na dodatkowy stres, napięcie, uczucie lęku czy  napady agresji. W tym wypadku rodzic uniknie problemu związanego z nagłą zmianą zachowania dziecka, szczególnie w miejscach publicznych.

 

 • Korzystnie wpływa na koncentrację

Zastosowanie kołnierza pomoże w osiągnięciu koncentracji oraz skupieniu uwagi, dzięki czemu dziecko efektywniej przyswaja materiały edukacyjne, odrabia zadania domowe, uczestniczy w terapii.

 

 • Dostosowany do wielu zaburzeń

Specyfika produktu sprawia, że jest on odpowiedni dla dzieci z wieloma dysfunkcjami takimi jak: autyzm, zaburzenia integracji sensorycznej, nerwice lękowe, nerwice natręctw, depresja, zaburzenia psychiczne. Dostosowanie do wielu zaburzeń będzie w tym momencie dużym ułatwieniem przede wszystkim dla terapeutów oraz osób pracujących na co dzień z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

 

 • Odpowiedni dla alergików

Kołnierz został wykonany w 100 % z tkanin naturalnych (bawełna) i wypełniony antyalergicznymi mikrokulkami szklanymi, dzięki czemu nie wywołuje niepożądanych reakcji alergicznych i może być stosowany nawet przez najbardziej wrażliwych alergików.

 

 

Główne informacje

Kołnierz obciążeniowy w rozmiarze S dopasowany jest do dziecka o wzroście od 120cm do 135cm. 

Tkanina, z której wykonany jest kołnierz posiada niezbędne certyfikaty jakości Oeko-Tex standard 100 potwierdzający jakość produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka.

Dostępne wersje kolorystyczne:

 • granatowy

 • różowy

 • miętowy

 • musztardowy

 • szary

 

Dowiedz się więcej...

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

15-05-2024
Do prawidłowego żucia niezbędne są ruchy boczne – lateralne języka, a do prawidłowego połykania i artykulacji głosek niezbędne jest uzyskanie prawidłowej pionizacji języka, a więc wklejenia jego masy w podniebienie. Terapię logopedyczną w wyćwiczeniu tych ruchów mogą wesprzeć... Więcej
Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

19-04-2024
Dlaczego moje dziecko nie naśladuje dźwięków zwierząt, gdy jego rówieśnicy to robią?  Czy to normalne, że moje dziecko nie wypowiada określonej głoski w danym wieku? Czy wysuwanie języka podczas mowy powinno zachodzić? Z tymi i wieloma innymi pytaniami często borykają się rodzice... Więcej
Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

16-04-2024
​W 2024 roku MEN realizuje kolejną, ostatnią już, edycję rządowego Programu Aktywna Tablica 2020-2024, w ramach którego placówki szkolne mogą otrzymać dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego i pomocy dydaktycznych. W budżecie Programu jest do rozdania aż 55 mln. zł a wszystko... Więcej