El Gecko - Balansujące Jaszczurki

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: BELEDUC
 • Kod producenta: 4014888229008

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 94,50 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 175,00 zł

  105,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 175,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 70,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 120,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  120,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Balansujące jaszczurki to ciekawa i emocjonująca gra zręcznościowa przeznaczona zarówno dla maluchów, jak i dla całej rodziny.

Zabawa polega na sprytnym i umiejętnym rozmieszczaniu jaszczurek na platformie do momentu, aż któraś z nich spadnie. Grę można rozbudować, wykorzystując do tego różne ułożenie podstawki oraz kostkę, która będzie definiowała kolor stawianej jaszczurki. Nie będzie to kolejna zabawka, o której Twoje dziecko po jednym dnu zapomni. Oprócz fantastycznej rozrywki, zabawa uczy kształtów i kolorów. Ćwiczy także koncentracje uwagi, cierpliwość i precyzję. Świetna gra nie tylko do domu, ale również do zabawy w przedszkolu.

 

 

 

 

Dlaczego warto?

Manipulowanie jaszczurkami usprawni funkcjonowanie motoryki małej, czyli wszelkich czynności, które są wykonywane przy pomocy rąk. Oprócz tego rozgrywka kształtuje wiele cech charakteru takich jak cierpliwość, koncentracja czy skupienie.    

 

Różne kolory jaszczurek i ich niestandardowe kształty nie tylko zachęca do zabawy, ale także wpłyną pozytywnie na percepcję wzrokową.

 

 • Możliwość stopniowania trudności zabawy

Podstawkę można układać w różny sposób, co wpływa na stopień trudności. W zestawie znajduje się kostka do gry, która określi, jaki kolor jaszczurki musisz wybrać, co jeszcze bardziej utrudni rozgrywkę.

 

 

 • Element rywalizacji oraz współpracy

Można grać samodzielnie lub zaprosić do wspólnej rywalizacji inne osoby.  Zastosuj podział na drużyny, co dodatkowo będzie kształtowało umiejętność współpracy.

 

 

 • Kształtowanie koordynacji ręka – oko

Układanie jaszczurek, jednocześnie wypatrując czy inne elementy układanki nie zostaną naruszone, rozwinie koordynacją wzrokowo – ruchową. Doskonalenie tej cechy zmniejszy m.in. szansę na wystąpienie trudności z chwytaniem czy nauką pisania.

 

Co zawiera?

 • Kolorowa, drewniana kostka
 • Dwuelementowa podstawa
 • 18 drewnianych jaszczurek

 

 

Główne informacje

Wiek: 4+

Produkt spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa dotyczące zabawek.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej