Memo dźwiękowe Gąsienica

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972114334

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 126,90 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 129,90 zł

  123,90 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 129,90 zł
  OSZCZĘDZASZ: 6,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 139,80 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  139,80 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Niezwykła i intrygująca gra pamięciowa Bardzo głodna gąsienica, angażująca zmysły wzroku, słuchu i dotyku, polecana jest dla dzieci powyżej 4 roku życia, ale świetnie będzie się przy niej bawić cała rodzina. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój maluch spędził czas na wartościowej zabawie z produktem dającym wiele możliwości rozwoju, to jesteś w dobrym miejscu.

Prezentowana gra - Memory dźwiękowe Gąsienica pozwoli Twojemu dziecku stworzyć przestrzeń dla własnego świata pomysłów, uruchomi wyobraźnię i pomoże stać się prawdziwym odkrywcą. Głównym celem gry jest rozpoznawanie różnych dźwięków i odnalezienie dwóch jednakowo brzmiących. Gracze za pomocą potrząsania i uważnego słuchania określają, które pojemniczki do siebie pasują. Ale to nie wszystko! Zapoznaj się z poniższymi informacjami i zobacz jak wiele możliwości dają te niepozorne i małe pojemniczki z niespodzianką w środku.

 

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Angażowanie zmysłów i dostarczanie bodźców stymulujących prawidłowy rozwój dziecka

Niezbędnym elementem do prawidłowego rozwoju psychoruchowego dziecka jest dostarczanie mu zróżnicowanych bodźców. Prezentowana gra daje możliwość nieograniczonej zabawy przy zaangażowaniu zmysłów słuchu, wzroku i dotyku. Różnorodne pojemniczki dostarczą niezwykle ciekawych wrażeń, w łagodny i bezpieczny sposób pobudzą organizm do działania. Dzięki temu Twój maluch nie tylko rozwinie wyobraźnię i ciekawość świata, ale nauczy się interpretować płynące do niego bodźce i naturalnie na nie reagować.

 

 

Nie od dziś wiadomo, ze dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę. Co Twój brzdąc zyska z posiadania pojemniczków z gry Bardzo głodna gąsienica? Przede wszystkim nauczy się uważnego słuchania, różnicowania i identyfikowania dźwięków. Memory dźwiękowe Gąsienica rozwinie umiejętność koncentracji uwagi, zapamiętywania oraz koordynacji wzrokowo - ruchowo - słuchowej. Operowanie pudełeczkami, zawierającymi różnorodne elementy pobudzi kreatywność, rozwinie sprawność manualną, przyspieszy rozwój umiejętności przeliczania, sortowania, dodawania i odejmowania na konkretnym materiale. Dzięki rywalizacji podczas gry możesz pokazać swojemu maluchowi jak naturalnie reagować na przegraną, co stworzy możliwość rozmowy na temat emocji. Baw się i ucz wraz z dzieckiem w atmosferze radości i oczekiwania, co się może wydarzyć.

 

Memory dźwiękowe Gąsienica

 • Wiele możliwości zabawy w jednym produkcie
 1. Potrząśnij pojemniczkiem i zapamiętaj dźwięk, następnie poszukaj takiego, który brzmi identycznie. Znajdź jak najwięcej par i ciesz się zwycięstwem. 

 2. Zgadnij, jaka jest niespodzianka. Za pomocą słuchu spróbuj odgadnąć ilość i wielkość kuleczek, które kryją się w środku.

 3. Zapamiętaj, gdzie ułożone są pudełeczka, które zawierają takie same elementy. Zbieraj pary i rozwijaj pamięć!

 4. Zbuduj głodną gąsienicę, która "będzie zjadała" kolejne pojemniczki i ciągle się wydłużała.

 5. Stwórz budowle będące elementami scenografii do inscenizacji, opowiadań i przedstawień teatralnych.

 6. Ćwicz liczenie, dodawanie i odejmowanie, sortowanie według ustalonych zasad, dobieranie w pary. Ułóż tor przeszkód dla Twoich samochodzików lub lalek. Możliwości są nieskończone.

Dzięki świetnemu wzornictwu, zaskakującym funkcjom i wyrafinowanym detalom, Twoje dziecko nie będzie mogło doczekać się ponownej zabawy. Solidne i trwałe wykonanie pozwoli na przekazywanie gry między rodzeństwem, a nawet kolejnymi pokoleniami, zapewniając beztroską i bezpieczną zabawę.

 

Memory dźwiękowe Gąsienica

 

Co zawiera?

 •  2 x 8 drewnianych pojemniczków o wysokości i średnicy 4 cm, wypełnionych  kolorowymi kulkami różnej wielkości i masy

 • instrukcję gry

 

Memory dźwiękowe Gąsienica

 

Główne informacje - Memory dźwiękowe Gąsienica

 • Wiek: +4 lata

 • Skład: drewno, metal, materiał syntetyczny

 • Produkt testowany pod kątem substancji toksycznych zgodnie z normą EN 71-3, spełnia powszechne normy bezpieczeństwa dla zabawek.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej