Small Foot Memory dotykowe

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Small Foot
 • Kod producenta: 4020972020642

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 79,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 94,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  94,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Small Foot Memory dotykowe to wykonana z wysokiej jakości drewna zabawka edukacyjna. Materiał, z którego została zrobiona, zapewni ci długą trwałość oraz wytrzymałość. Dzięki temu jest to produkt, który świetnie się sprawdzi zarówno w gabinetach terapeutycznych oraz jako wyposażenie przedszkola. W zestawie znajduje się 10 elementów, które pokryte zostały przeróżnymi fakturami. Z pomocą naszego produktu jesteś w stanie przeprowadzić zajęcia wspomagające rozwój Twoich podopiecznych. Zabawka sensoryczna pomoże rozwinąć złożone funkcje poznawcze takie jak koordynacja wzrokowo-ruchowa oraz percepcja dotykowa. Jest to świetny produkt, który podczas zabawy jednocześnie wycisza Twoje dziecko.

 

 

 

Dlaczego warto?

Każdy z klocków ma inny kolor oraz strukturę. Zabawy uczą nie tylko barw, ale również skojarzeń. Zajęcia z wykorzystaniem dotykowego memory mogą polegać na znajdywaniu przedmiotów o danym kolorze lub konkretnej fakturze. Przy takiej aktywności dzieci kształtują wyobraźnię oraz ćwiczą mowę poprzez opisywanie.

 

 

 • Trenuje umiejętności manipulacyjne

Gra dotykowa jest świetnym produktem, który stymuluje zmysł dotyku. Klocki dostarczają zróżnicowane bodźce, dzięki czemu rozwija się ich percepcja dotykowa. Jest to zdolność do rozpoznawania przedmiotów dzięki ich kształtom i fakturze. Zabawka zachęca również do wykorzystywania innych przedmiotów, co kształtuje motorykę małą. Ta z kolei przygotowuje najmłodszych do wykonywania bardziej precyzyjnych ruchów. Dotyk pobudza do ruchu, a w późniejszym okresie ma również związek z koordynacją wzrokowo-ruchową.

 

 

 • Doskonali koordynację ręka-oko

Jest to złożona umiejętność, która wymaga użycia ruchów rąk zgodnie z tym co się widzi. Osoby z zaburzeniem tej umiejętności przejawiają słabą precyzję ruchów oraz mają trudności w wykonywaniu takich czynności jak: chwytanie lub rzucania, samodzielne ubieranie się, sortowanie klocków według danego schematu. Ćwiczenia przy użyciu naszej zabawki dotykowej pomogą w zapobieganiu tego typu zaburzeniom.

 

Small Foot Memory dotykowe

 

 • Jest to doskonały sposób na wyciszenie dziecka

Zabawa sensoryczna to także świetny sposób na uspokojenie. Zabawa wymagająca znajdowania skojarzeń, różnic czy podobieństw między przedmiotami wymaga skupienia. Dzięki temu twoje dziecko się wycisza, co pozwala mu rozładować stres i napięcie.

 

Small Foot Memory dotykowe

 

Główne informacje

Wymiary: 26 x 10 x 3.5 cm

Przeznaczone do użytku dla dzieci od 3 roku życia.

Gra zawiera podstawkę oraz 10 klocków o różnorodnych strukturach.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej