Drewniane duże korale do nawlekania

 • Producent: EDXEDUCATION
 • Kod producenta: 4710953442647

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 85,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Drewniane duże korale do nawlekania to zabawka przeznaczona nie tylko dla dzieci od 3 roku życia, ale również dla dorosłych. Zabawa polega na nawlekaniu na sznurówki klocków. Można tworzyć wiele kombinacji, nawlekać według koloru kształtu lub określonego wzoru.

Dziecko rozwija kreatywność oraz wyobraźnie świetnie się przy tym bawiąc. Poznaje również podstawy matematyczne. Jest to idealne ćwiczenie również dla osób dorosłych, które mają problemy z motoryką małą, czyli ze sprawnościami dłoni i palców.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Nauka kształtów i kolorów

Zestaw zawiera 24 koraliki. Można je nawlekać w wielu kombinacjach oraz sortować. Ciekawa, kolorowa grafika zachęca malucha do zabawy a jaskrawe kolory, przyjemne dla oka polepszają zmysł wzroku. Klocki występują również w wielu figurach, które dziecko może znać albo dopiero poznaje. 

 

Dzięki drewnianym koralom do nawlekania kształtuje się wiele potrzebnych umiejętności. Takie jak motoryka mała, czyli prawidłowe funkcjonowanie rączek i paluszków. Należy chwycić dobrze koralik i nawlec na sznureczek. Wymaga to precyzji oraz skupienia. 

 

 

Drewniane korale do nawlekania uczą podstaw matematycznych. Maluchy poznają wiele nowych kształtów i figur geometrycznych, które może zobaczyć, dotknąć, następnie odnaleźć je w otaczającym go świecie. Pamiętajmy, że matematyka jest wszędzie i warto ją pokazywać dziecku już od małego.

 

 • Koordynacja ręka oko

W tej zabawie ważna jest jednocześnie motoryka mała, aby chwycić odpowiedni klocek i raczkami go nawlec oraz wzrok, żeby odpowiednio zamocować koralik. Wydaje się łatwe, ale nie zawsze tak jest! Twój maluch będzie się świetnie bawił i rozwijał wyobraźnie, jednocześnie się ucząc!

 

 

Co zawiera?

 • 24 koraliki

 • 2 sznurowadła

 

 

Główne informacje - drewniane korale do nawlekania

 • Wiek: od 3 roku życia 

 • Wymiary: 45mm. 

 • Produkt testowany zgodnie z najnowszymi europejskimi i międzynarodowymi normami dotyczącymi produktów konsumenckich i bezpieczeństwa zabawek. Posiada certyfikat ASTM

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Recenzje


Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

25-08-2023
W poprzednim artykule wspominaliśmy o tym, jak istotny jest zmysł dotyku, w prawidłowym rozwoju dziecka. Dziś nadszedł czas na propozycje codziennych czynności i zabaw, stymulujących zmysł dotyku. Mamy dla Ciebie 9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Którą z nich wybierasz?

więcej

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

24-07-2023
Twoje dziecko nie lubi przytulać się, mimo iż nie dzieje mu się żadna krzywda? Nieswojo czuje się w zatłoczonych miejscach, mimo iż jest ze znanymi mu osobami? A może denerwują go niektóre ubrania, a nie ma uczulenia na żadne materiały, lub nie lubi bawić się różnego rodzaju...

więcej

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

23-05-2023
Dzisiaj kilka słów o edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnych, o sposobie wprowadzania ich w świat przyrody, pór roku. Mówiąc o edukacji, nasuwają się pytania: czy edukacja w tym zakresie powinna ograniczać się do teorii? Czy dzieci powinno usadzać się w ławkach z...

więcej