Drewniane duże korale do nawlekania

 • 85,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Drewniane duże korale do nawlekania to zabawka przeznaczona nie tylko dla dzieci od 3 roku życia, ale również dla dorosłych. Zabawa polega na nawlekaniu na sznurówki klocków. Można tworzyć wiele kombinacji, nawlekać według koloru kształtu lub określonego wzoru.

Dziecko rozwija kreatywność oraz wyobraźnie świetnie się przy tym bawiąc. Poznaje również podstawy matematyczne. Jest to idealne ćwiczenie również dla osób dorosłych, które mają problemy z motoryką małą, czyli ze sprawnościami dłoni i palców.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Nauka kształtów i kolorów

Zestaw zawiera 24 koraliki. Można je nawlekać w wielu kombinacjach oraz sortować. Ciekawa, kolorowa grafika zachęca malucha do zabawy a jaskrawe kolory, przyjemne dla oka polepszają zmysł wzroku. Klocki występują również w wielu figurach, które dziecko może znać albo dopiero poznaje. 

 

Dzięki drewnianym koralom do nawlekania kształtuje się wiele potrzebnych umiejętności. Takie jak motoryka mała, czyli prawidłowe funkcjonowanie rączek i paluszków. Należy chwycić dobrze koralik i nawlec na sznureczek. Wymaga to precyzji oraz skupienia. 

 

 

Drewniane korale do nawlekania uczą podstaw matematycznych. Maluchy poznają wiele nowych kształtów i figur geometrycznych, które może zobaczyć, dotknąć, następnie odnaleźć je w otaczającym go świecie. Pamiętajmy, że matematyka jest wszędzie i warto ją pokazywać dziecku już od małego.

 

 • Koordynacja ręka oko

W tej zabawie ważna jest jednocześnie motoryka mała, aby chwycić odpowiedni klocek i raczkami go nawlec oraz wzrok, żeby odpowiednio zamocować koralik. Wydaje się łatwe, ale nie zawsze tak jest! Twój maluch będzie się świetnie bawił i rozwijał wyobraźnie, jednocześnie się ucząc!

 

 

Co zawiera?

 • 24 koraliki

 • 2 sznurowadła

 

 

Główne informacje - drewniane korale do nawlekania

 • Wiek: od 3 roku życia 

 • Wymiary: 45mm. 

 • Produkt testowany zgodnie z najnowszymi europejskimi i międzynarodowymi normami dotyczącymi produktów konsumenckich i bezpieczeństwa zabawek. Posiada certyfikat ASTM

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

15-05-2024
Do prawidłowego żucia niezbędne są ruchy boczne – lateralne języka, a do prawidłowego połykania i artykulacji głosek niezbędne jest uzyskanie prawidłowej pionizacji języka, a więc wklejenia jego masy w podniebienie. Terapię logopedyczną w wyćwiczeniu tych ruchów mogą wesprzeć... Więcej
Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

19-04-2024
Dlaczego moje dziecko nie naśladuje dźwięków zwierząt, gdy jego rówieśnicy to robią?  Czy to normalne, że moje dziecko nie wypowiada określonej głoski w danym wieku? Czy wysuwanie języka podczas mowy powinno zachodzić? Z tymi i wieloma innymi pytaniami często borykają się rodzice... Więcej
Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

16-04-2024
​W 2024 roku MEN realizuje kolejną, ostatnią już, edycję rządowego Programu Aktywna Tablica 2020-2024, w ramach którego placówki szkolne mogą otrzymać dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego i pomocy dydaktycznych. W budżecie Programu jest do rozdania aż 55 mln. zł a wszystko... Więcej