Gra zręcznościowa "Złap piłkę"

 • Producent: WEPLAY
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 20,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  30,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Gra zręcznościowa „złap piłkę” to świetnej jakości zabawka koordynacyjna. Wpływa na wiele elementów rozwoju dziecka. Dzięki niej maluchy polepszają spostrzegawczość wzrokową oraz refleks. Gra naszym produktem wykorzystuje ruch całego ciała, a zatem usprawnia motorykę dużą. Nasz zestaw doskonale się nada do zabaw w przedszkolu, gier integracyjnych. Odpowiedni wiek dziecka do korzystania z gry to 3 lata.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Nasza gra polegająca na złapaniu piłki odgrywa istotną rolę w usprawnieniu koordynacji ruchowej Rozwój zręczności związany jest z układem nerwowym, który pełni w organizmie wiele innych funkcji.

 • Dobra koordynacja przyczynia się do uzyskania zdolności lepszej orientacji przestrzennej, równowagi i refleksu. Regularne zabawy, które wymagają od dziecka szybkich reakcji przyczyniają się do szybszego rozwoju tych umiejętności jak i zwinności.

 • Orientacja przestrzenna to nic innego jak np. określanie kierunków, ustalanie położenia obiektów, odróżnianie prawej strony od lewej. W wieku przedszkolnym ta zdolność przydaje się nawet w zabawy, rysowaniu szlaczków bądź labiryntów. Te czynności muszą zostać wykonane przez malucha zgodnie z poleceniami opiekuna, ponieważ w ten sposób uczy się i praktykuje swą orientacje.

 • Nasz zestaw oddziałuje nie tylko na motorykę dużą, ale i na koordynacje wzrokowo-ruchową. Jest złożoną umiejętnością poznawczą, ponieważ wymaga od nas poprowadzenia naszych rąk zgodnie z bodźcami, jakie otrzymują nasze oczy.

 • Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej jest szczególnie ważny dla prawidłowego rozwoju dziecka i uczenia się w klasie. Niemalże wszystkie czynności jakie wykonujemy codziennie wymagają tej zdolności. Dlatego aktywność fizyczna i zabawy usprawniająca tą umiejętność są tak ważne dla rozwoju dziecka, w celu zapobiegania jakichkolwiek zaburzeń.

 • Nasz produkt doskonale działa na usprawnienie spostrzegawczości wzrokowej. Młodsze dzieci uczą się rozpoznawania liczb, liter, kształtów czy figur geometrycznych, co jest niezbędne w nauce matematyki, czytania i pisania. To umiejętność zaangażowanej obserwacji, oddzielania informacji ważnych od tych zbędnych. Jest ona fundamentalnym elementem inteligencji.

 • Wraz z rozwojem spostrzegawczości trenujemy z kolei nie tylko inteligencję, lecz także kreatywność, ponieważ zaczynamy dostrzegać powiązania między faktami, które już znamy i tych nowo poznanych.

 

Co zawiera?

Zestaw z piłką przyczepioną do rączki z otworem. Kula o średnicy 3 cm, rączka: 18 cmdługość całkowita: 25 cm.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

13-09-2021
Dziecko nieprawidłowo realizuje głoski szumiące lub głoskę r, a może występuje seplenienie boczne czy asymetria języka? Do prawidłowego żucia oraz wyrazistej artykulacji niezbędne są zarówno ruchy boczne – lateralne, jak i góra – dół – pionizowanie czubka języka. Sprawdź...

więcej

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

06-09-2021
Obawiasz się, że Twoje dziecko może mieć problemy z nauką matematyki? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? Dzieci osiągają umiejętności matematyczne w różnym wieku. Najważniejszy jest fakt, że pierwsze umiejętności zaczynają się rozwijać już w bardzo młodym wieku. W jaki...

więcej

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

09-08-2021
Każde dziecko, aby nauczyć się rysować i pisać, musi wpierw opanować umiejętności grafomotoryczne. Grafomotoryka w uproszczeniu, to nic innego jak właściwe i precyzyjne ruchy palców, dłoni oraz rąk, które umożliwiają nam pisanie, rysowanie, chwytanie i podnoszenie przedmiotów...

więcej