eduSensus Logopedia Pro - pakiet Platinum + mikrofon + KARTY PRACY

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: NOWA ERA
 • Kod producenta: 5902539111149

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 7 628,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 10 259,00 zł

  9 335,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 10 259,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 924,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 9 335,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  9 335,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Jest to kolejny program logopedyczny z serii „Logopedia  EduSensus”  dedykowany logopedom, nauczycielom oraz terapeutom. Logopedia Pro pakiet Platinum to uzupełnienie pakietu Gold o kilka dodatkowych programów. Jeśli oprócz standardowej terapii zaburzeń mowy pracujesz m.in. z dziećmi  z zaburzeniami słuchu, autystycznymi bądź zmagającymi się z opóźnionym rozwojem mowy- to właśnie  pakiet Platinum spełni Twoje oczekiwania!

 

 

 

 

Co zawiera eduSensus Logopedia PRO PLATINUM?

 • 23 programy multimedialnych

 • ponad 2650 interaktywnych ćwiczeń logopedycznych (w tym ćwiczenia na wszystkie etapy terapii głosek)

 • blisko 1000 kart pracy

 • przesiewowe badanie mowy (słownictwo podzielone na grupy wiekowe, możliwość wydrukowania raportu),

 • aplikacja terapeuty (m.in. możliwość śledzenia postępów dziecka i dokumentowania terapii),

 • blisko 700 ilustracji w obszernym badaniu mowy,

 • profesjonalny zestaw labiogramów z oznaczeniami,

 • Kreator komiksów umożliwiający tworzenie komiksów i rozwijanie mowy spontanicznej,

 • przewodnik metodyczny zawierający wskazówki do pracy, przydatne w codziennej praktyce logopedy, terapeuty, nauczyciela

 • aplikację mobilną do wykorzystania na tablecie z systemem Android – do pobrania z Google Play.

 • profesjonalny mikrofon do pracy z multimedialnymi aplikacjami

 • dwie drukowane publikacje:

  • "Przesiewowe badanie mowy. Artykulacja, odbiór i nadawanie mowy"

  • "Logorymy, czyli zabawne wierszyki z odrobiną muzyki"

   eduSensus Logopedia Platinum w pigułce

 

Programy wchodzące w skład pakietu

 1. Badanie mowy – artykulacja,
 2. Badanie mowy – trudne grupy spółgłoskowe,
 3. Odbiór i nadawanie mowy,
 4. Głoska „t”,
 5. Głoska „d”,
 6. Głoska „n”,
 7. Głoska „l” – moduł rozszerzony,
 8. Głoski tylnojęzykowe „k”, „g”, „h”,
 9. Szereg ciszący (głoski „ś”, „ź”, „ć”, „dź”) – moduł rozszerzony,
 10. Szereg syczący (głoski „s”, „z”, „c”, „dz”) – moduł rozszerzony,
 11. Szereg szumiący (głoski „sz”, „ż”, „cz”, „dż”) – moduł rozszerzony,
 12. Różnicowanie głosek szeregów,
 13. Głoska „r” – moduł rozszerzony,
 14. Mowa bezdźwięczna,
 15. Sfonem – ćwiczenia rozwijające/usprawniające słuch fonemowy,
 16. Echokorektor – terapia jąkania,
 17. Trening logopedyczny,
 18. Zabawy logopedyczne (wzbogacone o ćwiczenia Logotrener i Groteria).
 19. Obrazkowy słownik tematyczny
 20. Mówiące obrazki
 21. Logorytmika
 22. Logo-gry
 23. Zabawy słowem

 

Dlaczego warto?

 • Każda wersja „Logopedii EduSensus” jest nieco inna, ponieważ każdy ma inne potrzeby. Jest to wielkie dopasowanie się do współczesnego terapeuty! Pakiet Platinum powstał z myślą logopedzie, który chce się rozwijać i marzy o tym by wychodzić naprzeciw potrzebom pacjentów dla których zaburzenie mowy jest wielką przeszkodą z którą już nie mają siły się mierzyć!
 • Nowoczesna i skuteczna terapia logopedyczna to całościowe oddziaływanie terapeutyczne. Pakiet Platinum wzbogaci u twojego pacjenta m.in. zasób słownictwa, prozodię mowy czy koncentrację. Będziesz świadkiem wielkiego postępu za który na pewno podziękują Ci rodzice!
 • „Logopedia EduSensus pro – pakiet Platinum” dzięki kilku wartościowym dodatkom otwiera drzwi do ciekawej terapii dzieciom  niesłyszącym lub słabosłyszącym oraz autystycznym. Pracujesz z programem, który poszerza twój wachlarz udzielanej pomocy logopedycznej!
 • Mowa dziecka autystycznego jest często nieadekwatna do wieku. Jest to pacjent o specjalnych potrzebach do którego zanim przejdziesz do korekcji zaburzeń mowy  musisz się dopasować,  wypracować kontakt, nawiązać relacje. Mając ten pakiet będzie Ci łatwiej- przyjazna i lekka forma  dodatkowych programów będzie budzić dotąd uśpiony potencjał dziecka!
 • Świat osób niesłyszących lub słabosłyszących bywa obarczony wieloma barierami. Tymczasem są to osoby, które silniej odczuwają dzięki czemu są w stanie dostrzec niuanse z pozoru nieistotne dla ludzi słyszących. Ta wersja „Logopedii EduSensus”  daje im szansę przeżywania ciekawej terapii surdologopedycznej! Twój wkład w taką terapię z programem „Logopedia EduSensus pro -pakiet platinum” to przejaw bezcennego zainteresowania ich potrzebami!
 • Zawód logopedy słynie ze stosu pomocy i wielkich toreb. Można powiedzieć,że logopeda jest zawsze w drodze. Ten program to  ogromna wygoda dla specjalisty, który pracuje mobilnie lub jego pacjent wymaga terapii w naturalnym środowisku. „Logopedia EduSensus Pro- pakiet platinum” zdecydowanie zmniejszy ilość pomocy, które jesteś zmuszona/y nosić!
 • Również w tej wersji dostajesz dodatkowo mikrofon oraz stos dodatkowych materiałów dydaktycznych. Takie rozwiązanie to wielki nacisk na poprawienie komfortu pracy logopedy! Twoja uwaga podczas zajęć logopedycznych jest poświęcona w pełni pacjentom- nie zaś trudnościom technicznym.
 • Każda wersja „Logopedii EduSensus” jest przygotowana do pracy w dużej grupie pacjentów! Dzięki możliwości pracy na tablicy interaktywnej poradzisz sobie z terapią 4 pacjentów w czasie ok. 45 minut
 • Dotąd słyszałaś/eś o pakiecie Gold i wydawał Ci się idealny,ale czytając teraz ten opis masz wątpliwości czy nie potrzebujesz czegoś bardziej poszerzonego?  Bez obaw pomożemy Ci dokonać wyboru z uwzględnieniem Twoich indywidualnym potrzeb! Dzięki temu dokonasz bezpiecznego i rozsądnego zakupu!
 • Produkt posiadający rekomendację Polskiego Związku Logopedów a skuteczność produktu potwierdzona Deklaracją Zgodności Wyrobu Medycznego
 • Certyfikat ISO 9001:2015 / 13485 producenta.

 

eduSensus Logopedia Pro - pakiet Platinium

 

eduSensus Logopedia Pro - pakiet Platinium

 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

U nas transport kurierem i ubezpieczenie otrzymujesz w cenie. Specjalizujemy się w sprzedaży dla szkół i placówek edukacyjnych więc, staramy się spełniać indywidualne potrzeby. Dla publicznych placówek edukacyjnych możemy wystawić fakturę z odroczonym terminem płatności.

 

Potrzebujesz więcej informacji? Szczegółowy opis

Opis modułów Logopedia PRO - pakiet GOLD

Zajęcia logopedyczne, które mimo krótkiego czasu dla jednego pacjenta są efektywne i ciekawe. Szczęśliwy logopeda z wygodnie prowadzoną dokumentacją pacjentów wykorzystujący zaoszczędzony czas na rozwinięcie własnego warsztatu pracy... i wreszcie rodzic tryskający radością z widoku dziecka, które krok po kroku pokonuję zaburzenie mowy. Dodatkowo oprogramowanie dla osób z zaburzeniami słuchu, autystycznymi lub zmagającymi się z opóźnionym rozwojem mowy. Niemożliwe? Zapoznaj się z programem EDUSENSUS LOGOPEDIA PRO PAKIET PLATINUM, a przekonasz się, że ten sen może stać się rzeczywistością!

 

„Aplikacja logopedy”

Służy do rejestracji pacjentów i zapisywaniu wyników przeprowadzonej diagnozy i terapii logopedycznej. Za jej pomocą logopeda może monitorować przebieg terapii, wpisywać własne notatki oraz przeglądać jej historię. To już koniec z odwieczną walką z papierami i wielostronicową dokumentacją!
W aplikacji logopedy możliwe jest również przechowywanie nagrań dźwiękowych z terapii dziecka, więc logopeda lub terapeuta będzie mógł prześledzić postępy dziecka na przestrzeni całej terapii. To bardzo ważne byś miał/a możliwość podzielenia się z rodzicami postępami dziecka. Rodzic dostrzega,że terapia ma sens,a Tobie łatwiej jest na bieżąco modyfikować terapię pacjenta

 

Szereg ciszący, syczący, szumiący

Poszczególne moduły szeregów służą do diagnozy i terapii sygmatyzmu. W szeregu ciszącym dostępne są ćwiczenia związane z głoską ś, ź, ć, dź, w szeregu syczącym występują głoski s, z, c, dz, natomiast w szeregu szumiącym głoski sz, ż, cz, dż. Jest to zaledwie jeden program, który obejmuje terapię wszystkich szeregów!

Za pomocą poszczególnych modułów można ćwiczyć głoski w izolacji, w sylabach, logotomach, w wyrazach z głoską w nagłosie, w wyrazach z głoską w śródgłosie, w wyrazach z głoską w wygłosie, wyrażeniach dwuwyrazowych oraz w tekście. Jest to zgodne z powszechnie przyjętą metodyką prowadzenia terapii logopedycznej sygmatyzmu! Otrzymujesz w pełni profesjonalny program stworzony przez ekspertów w dziedzinie logopedii!


Podczas terapii każdej głoski terapeuta ma do dyspozycji wiele animacji, ilustracji, puzzli, kolorowanek i gier wspomagających terapię. Nie musisz bać się,że jakiekolwiek ćwiczenie zawarte w tym programie jest niezgodne z ogólnie przyjętą metodyką pracy logopedycznej! Ten program ma za zadanie ułatwić Ci pracę, a pacjentowi pokazać inną stronę terapii!

 

eduSensus Logopedia Pro - pakiet Platinium

 

Szereg ciszący, syczący, szumiący - moduły profesjonalne

Moduły te zawierają zbiory dodatkowych ćwiczeń. Pozwalają na urozmaicenie i rozszerzenie terapii sygmatyzmu.

eduSensus Logopedia Pro - pakiet Platinium

 

Różnicowanie szeregów

Moduł ten służy do nauki różnicowania głosek z trzech szeregów. Terapia związana z różnicowaniem jest trudna i najlepsze efekty można uzyskać podczas zabawy. Pacjent bardzo często wypracowując daną głoskę ma problem włączyć ją w wymowę z innymi. Do dyspozycji logopeda ma wiele gier, układanek, ilustracji, animacji i puzzli, które z pewnością pomogą na tym etapie terapii. Obrazki dostępne podczas ćwiczeń można wymieniać, dzięki czemu dziecko chętnie wykonuje te same ćwiczenia. Jak widzisz program ten pochyla się nad każdą trudnością dziecka związaną z korekcją sygmatyzmu!

 

Głoska "r"

Program przeznaczony jest do terapii rotacyzmu. W przypadku problemów z głoską "r" dziecko będzie musiało wykonać ćwiczenia wstępne w celu wywołania głoski r, ćwiczenia dźwiękowe wspomagające wymowę, ćwiczenia głoski między samogłoskami oraz ćwiczenia głoski w izolacji. Według powszechnie panujących opinii terapia rotacyzmu to jedna z najtrudniejszych zarówno dla logopedów, jak i dla rodzica oraz dziecka. EduSensus Logopedia pro - pakiet Platinum podobnie jak pakiet Gold wpisuje się w potrzeby terapii. Dzięki starannie przygotowanym ćwiczeniom wstępnym i możliwości nagrywania oraz odsłuchiwania wypowiedzi pacjenta wywoływanie głoski „r” stanie się dla logopedy prawdziwą przyjemnością!

 

Głoski r, l - moduł profesjonalny

Program przeznaczony do terapii rotacyzmu oraz lambdacyzmu. Zawiera rozszerzenie  ćwiczeń i zadań związanych z głoskami r,l.

 

Echokorektor

Służy do terapii jąkania. Do działania wykorzystywana jest metoda Echo, która polega na mówieniu w sposób zsynchronizowany z własnym echem opóźnionym o 0,1-0,3 sekundy. Podczas terapii zachęca się pacjenta do artykulacji słów, zdań i zwrotów, komputer przetwarza te dźwięki i przesyła je do słuchawek z zadanym opóźnieniem. Dzięki temu pacjent doświadcza niewyobrażalnej radości- mówi płynnie, a poziom stresu związanego z mową wyraźnie spada!

 

Sfonem

Umożliwia badanie słuchu fonemowego u dzieci oraz pozwala przeprowadzać ćwiczenia związane ze sprawnością słyszenia. Możliwe jest sprawdzenie czy dziecko słyszy różnicę pomiędzy podanymi opozycjami fonemowymi (zebra:żebra, koza:kosa, itp.). To ważne badanie determinuje dalsze postępowanie terapeutyczne! Bez prawidłowo funkcjonującego słuchu fonemowego poprawna artykulacja zaburzonej głoski jest niemożliwa.

 

Mowa bezdźwięczna

Moduł służy do terapii głosek szczelinowych, zwarto-szczelinowych i zwartych. Wspomaga terapię mowy bezdźwięcznej (całkowitej i częściowej). Słownictwo zostało dobrane w taki sposób, by każda strona związana była z ćwiczeniem innego etapu terapii głoski.

 

Głoski tylnojęzykowe k, g, h

Przeznaczony jest do opanowania przez dziecko poprawnej wymowy głosek k,g,h, tak by nie zostały zamieniane np. na głoski t,d. Głoski tego typu pojawiają się na wcześniejszym etapie rozwoju niż pozostałe głoski, więc moduł ten przeznaczony jest dla młodszych dzieci.
Program podzielony został na trzy części związane z głoskami oraz jedną część odpowiedzialną za ćwiczenia różnicowania głosek tylnojęzykowych.

 

Trening logopedyczny

Służy do przeprowadzania ćwiczeń wstępnych, po wykonaniu diagnozy logopedycznej i rozpoznaniu problemów dziecka. Ćwiczenia dostępne w module przygotowują dziecko do terapii poprzez ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia narządów artykulacyjnych i ćwiczenia fonacyjne.

 

Dodatkowe programy wchodzące w skład pakietu:

 • Logo-Gry - zestaw gier urozmaicających terapię logopedyczną. Dzięki nim dziecko może w przyjemny sposób wydłużyć fazę wydechową, poprawić modulację głosu, intonację oraz rytmikę mowy. Jest to nacisk na kluczowe aspekty, które często są pomijane lub zaledwie akcentowane w tradycyjnej terapii logopedycznej! Może zostać wykorzystany również u dzieci m.in. z zaburzeniami słuchu, komunikacji i z autyzmem. Dzięki temu pacjent ze specjalnymi potrzebami również doświadcza poprzez zabawę wspaniałej terapii!
 • Mówiące obrazki - program wspomaga trening słuchowy. Przeznaczony jest przede wszystkim dla dzieci niesłyszących i niedosłyszących. Dzięki niemu mogą one "zobaczyć" dźwięk wzbogacając jednocześnie słownictwo i rozwijając koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową. Niesłyszący lub słabosłyszący pacjent uczestniczy w atrakcyjnej terapii, która pomaga mu zobaczyć możliwości,a nie ograniczenia!
 • Zabawy słowem - służy do doskonalenia umiejętności językowych poprzez zabawę u dzieci zmagających się z opóźnionym rozwojem mowy. Pomaga osiągnąć dziecku poziom swobodnej i prawidłowej komunikacji z otoczeniem. Program może zostać wykorzystany również do pracy z dziećmi z autyzmem.  Zawiera m.in. ćwiczenia wzrokowo-słuchowo-ruchowej, spostrzegawczości, grafomotoryki - tak mocno oddziałujące na pobudzenie rozwoju mowy dziecka!
 • Obrazkowy słownik tematyczny - wspiera komunikację dzieci z osobami dorosłymi oraz rozwój słownictwa. Pomaga dziecku zrozumieć świat, zjawiska i rzeczy znajdujące się w jego najbliższym otoczeniu. Dzięki temu dziecko rozwija nie tylko mowę,ale samodzielność i ciekawość świata. Przeznaczony jest dla dzieci przejawiających problemy w przyswajaniu języka, mowy. Stąd świetnie sprawdzi się w pracy z dziećmi  z m.in.  zaburzeniami rozwoju języka i słuchu, opóźnionym rozwojem funkcji poznawczych, opóźnionym rozwojem mowy oraz autyzmem.
 • Logorytmika - zawiera ćwiczenia nastawione na profilaktykę zaburzeń mowy u dzieci. Dzięki korekcji lub doskonaleniu innych funkcji poznawczych pozwala rozwinąć mowę u dziecka, które przejawia jej opóźnienie. Jest to program bardzo uniwersalny, ponieważ koryguje zaburzenia językowe u dzieci np. z wadami słuchu bądź autystycznymi.

 

Porównanie pakietów wchodzących w skład serii Logopedia PRO

 

eduSensus Pakiet podstawowy eduSensus Pakiet poszerzony eduSensus Pakiet gold eduSensus Pakiet platinium eduSensus Multimedialny Gabinet

Logopedia porównanie

 

Informacje o programie

Licencja komercyjna/wieczysta
Ilość stanowisk 2
Wersja językowa polska
Gwarancja
2 lata

 

Wymagania systemowe

• Windows 10/11 - wersje 32- i 64-bit
• Procesor 2,4 GHz
• 2 GB pamięci RAM (dla systemu 32-bit) lub 4 GB (dla systemu 64-bit)
• Karta graficzna pracująca z rozdzielczością 1024x768
• Karta dźwiękowa, głośniki lub słuchawki, mikrofon zewnętrzny (zalecany)
• Mysz lub inne urządzenie wskazujące
• Port USB 2.0/3.0
• 6 GB miejsca na dysku twardym

Poszczególne produkty (program oraz mikrofon) wchodzące w skład pakietu są wyszczególniane jako osobne pozycje na fakturze VAT.

Deklaracja zgodności - kliknij by pobrać.

 

Co otrzymujesz w prezencie, kupując na Arante.pl?

KARTY PRACY - Logopedyczne:

1. W prezencie do produktu otrzymasz ponad 40 logopedycznych kart pracy, stanowiących połączenie ćwiczeń językowych z obrazkowymi. W pakiecie znajduje się 6 zestawów przeznaczonych dla dzieci klas 0-III, są to ćwiczenia:

 • z głoską"ś"
 • z głoską "sz"
 • z głoską "s-sz"
 • z głoską "rz/ż"
 • z głoską "r"
 • z głoską "k"

2. Pakiet zawiera także karty pracy ze zbiorem kilkunastu krótkich rymowanek, połączonych z ilustracją i danymi wyrażeniem dźwiękonaśladowczym. Przeznaczone są dla najmłodszych dzieci oraz dla osób z opóźnionym rozwojem mowy, afazją, niedosłuchem czy zaburzeniami komunikacyjnymi.

3. W pakiecie znajdziesz także zestaw kart przeznaczonych dla młodzieży oraz dorosłych z afazją. 

Karty pracy otrzymasz w formacie .pdf do samodzielnego wydrukowania na podany w zamówieniu adres e-mail.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Zakup w pakiecie w promocyjnej cenie

Zakup w pakiecie w promocyjnej cenie

Kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowy gratis. Szczegóły w opisie

Kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowy gratis. Szczegóły w opisie

Upominek-niespodzianka w prezencie

Upominek-niespodzianka w prezencie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej