Eduterapeutica Lux Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8

 • Producent: EISYSTEM
 • Kod producenta: 9788365418548

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 337,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 2 890,00 zł

  2 286,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 2 890,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 604,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 2 286,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  2 286,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo ?

Program Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 to zestaw bogatych i ciekawych rozwiązań (m.in. ćwiczeń, gier, kart pracy) mieszczących się w obszarze działań zmierzających ku “uruchomieniu” funkcji poznawczych warunkujących efektywne nabywanie zdolności zarówno pisania, czytania, jak i liczenia. To propozycja multimedialna polecana nauczycielom, pedagogom, psychologom oraz terapeutom pedagogicznym, którzy na co dzień pracują z dziećmi zmagającymi się z ryzykiem oraz diagnozą  dysleksji, dysortografii, dysgrafii oraz dyskalkulii. Dzięki temu Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 świetnie sprawdzi się na zajęciach korekcyjno- kompensacyjnych, a także rewalidacyjnych i wyrównawczych. Co więcej, nieskomplikowana forma programu pozwoli także rodzicom w zaciszu domowym wspierać terapię swoich dzieci.

 

 

 

Dlaczego warto ?

 • Program Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 to program, który pozwala na przeprowadzenie rzetelnej diagnozy, dzięki której specjalista dokładnie wie nad jakimi obszarami poznawczymi musi popracować, aby uczeń  w sposób sprawny opanował umiejętność czytania i pisania, ortografii oraz umiejętności matematyczne. To kompletne narzędzie!

Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8

 • Praca specjalisty w zakresie terapii pedagogicznej (dysleksji, dysgrafii, dysortografii, dyskalkulii) to praca, której charakter trudno przewidzieć. Często zdarza się, że z wielu powodów nie może on wykonywać swojej pracy w sposób stacjonarny. Dzięki załączonym kartom pracy ma jednak szansę, na bieżąco przekazywać swoim podopiecznym materiał do ciekawej i niezbyt wyczerpującej pracy. Uczeń mimo nieprzewidzianych wydarzeń i braku zajęć stacjonarnych robi postępy i osiąga sukcesy!

 • Uczeń z dysleksją, dyskalkulią, dysortografią lub dysgrafią potrzebuje zajęć, które będą częścią jego  „świata”. Program Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 opiera swoje zasoby  na najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez dzieci grach, co pozwala łatwiej pobudzić potrzebę pracy nad zaburzonymi umiejętnościami!

Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8

 • Większość osób z dysleksją podczas nauki wykorzystuje zasoby prawej półkuli mózgu, to oznacza, że dobierając materiał dydaktyczny bądź terapeutyczny warto opierać się na obrazach. Wszystko, co pobudza percepcję wzrokową jest szczególnie ważne. Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 jest programem multimedialnym - pomocą, która mocno angażuje właśnie tą część mózgu dzięki czemu nauka jest szczególnie skuteczna i efektywna!

 • Wielu uczniów z autyzmem, adhd, zaniedbanych społecznie, mających ubytek słyszenia, widzenia lub z niewielkim deficytem rozwoju intelektualnego, mierzy się również z zaburzeniami współwystępującymi takimi jak np. dysleksja bądź dyskalkulia. Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 to program uniwersalny, ponieważ posiada zasoby, które ułatwią funkcjonowanie i  przypadną do gustu również tym uczniom. Takie rozwiązanie pozwala to w łatwy sposób zintegrować dzieci i uczyć wzajemnej tolerancji!

 • Program Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 świetnie sprawdzi się zarówno na zajęciach indywidualnych, jak i grupowych. Bogaty wybór ćwiczeń interaktywnych umożliwia korzystania z  jego zasobów na tablicy interaktywnej. Zatem wszyscy podopieczni są tak samo zadowoleni z zajęć!

 • Dodatkowym uatrakcyjnieniem zajęć będzie umieszczony w zestawie Długopis 3D i szablony. Długopis, posłuży uczniom w udoskonaleniu swoich zdolności plastycznych oraz w sposób praktyczny pomoże rozwinąć im zdolności wizualno-przestrzenne, poprzez rzeźbienie np. brył geometrycznych. 

eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne

Co zawiera eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne?

 • blisko 500 ćwiczeń multimedialnych, które można komponować zależnie od zdiagnozowanych problemów ucznia,

 • zestaw interaktywnych ćwiczeń, zabaw i gier edukacyjnych, nawiązujących do znanych gier komputerowych,

 • 420 wydrukowanych kart pracy dostępnych również w programie,

 • Długopis 3D wraz z szablonami do rysowania dla uczniów, pomoże tworzyć obiekty przestrzenne.

 • kwestionariusze diagnostyczne i teksty umiejętności z arkuszami odpowiedzi,

 • poradnik metodyczny z instrukcją obsługi,

 • poradnik dla rodziców.

 

Informacje o programie

Licencja edukacyjna/wieczysta
Ilość stanowisk Otwarta dla szkoły - nieograniczona liczba stanowisk w obrębie placówki edukacyjnej
Wersja językowa polska
Typ działania

Działa offline - nie wymaga dostępu do internetu

 

Wymagania sprzętowe:

 • System: Windows 7, 8, 10

 

Sprawdź inne pomoce dydaktyczne i pomoce terapeutyczne.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Recenzje


Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

25-08-2023
W poprzednim artykule wspominaliśmy o tym, jak istotny jest zmysł dotyku, w prawidłowym rozwoju dziecka. Dziś nadszedł czas na propozycje codziennych czynności i zabaw, stymulujących zmysł dotyku. Mamy dla Ciebie 9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Którą z nich wybierasz?

więcej

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

24-07-2023
Twoje dziecko nie lubi przytulać się, mimo iż nie dzieje mu się żadna krzywda? Nieswojo czuje się w zatłoczonych miejscach, mimo iż jest ze znanymi mu osobami? A może denerwują go niektóre ubrania, a nie ma uczulenia na żadne materiały, lub nie lubi bawić się różnego rodzaju...

więcej

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

23-05-2023
Dzisiaj kilka słów o edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnych, o sposobie wprowadzania ich w świat przyrody, pór roku. Mówiąc o edukacji, nasuwają się pytania: czy edukacja w tym zakresie powinna ograniczać się do teorii? Czy dzieci powinno usadzać się w ławkach z...

więcej