Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8

 • Producent: EISYSTEM
 • Kod producenta: 9788365418548
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 2 890,00 zł

  2 345,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 545,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 2 345,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  2 345,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo ?

Program Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 to zestaw bogatych i ciekawych rozwiązań (m.in. ćwiczeń, gier, kart pracy) mieszczących się w obszarze działań zmierzających ku “uruchomieniu” funkcji poznawczych warunkujących efektywne nabywanie zdolności zarówno pisania, czytania, jak i liczenia. To propozycja multimedialna polecana nauczycielom, pedagogom, psychologom oraz terapeutom pedagogicznym, którzy na co dzień pracują z dziećmi zmagającymi się z ryzykiem oraz diagnozą  dysleksji, dysortografii, dysgrafii oraz dyskalkulii. Dzięki temu Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 świetnie sprawdzi się na zajęciach korekcyjno- kompensacyjnych, a także rewalidacyjnych i wyrównawczych. Co więcej, nieskomplikowana forma programu pozwoli także rodzicom w zaciszu domowym wspierać terapię swoich dzieci.

 

 

 

Dlaczego warto ?

 • Program Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 to program, który pozwala na przeprowadzenie rzetelnej diagnozy, dzięki której specjalista dokładnie wie nad jakimi obszarami poznawczymi musi popracować, aby uczeń  w sposób sprawny opanował umiejętność czytania i pisania, ortografii oraz umiejętności matematyczne. To kompletne narzędzie!

Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8

 • Praca specjalisty w zakresie terapii pedagogicznej (dysleksji, dysgrafii, dysortografii, dyskalkulii) to praca, której charakter trudno przewidzieć. Często zdarza się, że z wielu powodów nie może on wykonywać swojej pracy w sposób stacjonarny. Dzięki załączonym kartom pracy ma jednak szansę, na bieżąco przekazywać swoim podopiecznym materiał do ciekawej i niezbyt wyczerpującej pracy. Uczeń mimo nieprzewidzianych wydarzeń i braku zajęć stacjonarnych robi postępy i osiąga sukcesy!

 • Uczeń z dysleksją, dyskalkulią, dysortografią lub dysgrafią potrzebuje zajęć, które będą częścią jego  „świata”. Program Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 opiera swoje zasoby  na najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez dzieci grach, co pozwala łatwiej pobudzić potrzebę pracy nad zaburzonymi umiejętnościami!

Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8

 • Większość osób z dysleksją podczas nauki wykorzystuje zasoby prawej półkuli mózgu, to oznacza, że dobierając materiał dydaktyczny bądź terapeutyczny warto opierać się na obrazach. Wszystko, co pobudza percepcję wzrokową jest szczególnie ważne. Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 jest programem multimedialnym - pomocą, która mocno angażuje właśnie tą część mózgu dzięki czemu nauka jest szczególnie skuteczna i efektywna!

 • Wielu uczniów z autyzmem, adhd, zaniedbanych społecznie, mających ubytek słyszenia, widzenia lub z niewielkim deficytem rozwoju intelektualnego, mierzy się również z zaburzeniami współwystępującymi takimi jak np. dysleksja bądź dyskalkulia. Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 to program uniwersalny, ponieważ posiada zasoby, które ułatwią funkcjonowanie i  przypadną do gustu również tym uczniom. Takie rozwiązanie pozwala to w łatwy sposób zintegrować dzieci i uczyć wzajemnej tolerancji!

 • Program Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 świetnie sprawdzi się zarówno na zajęciach indywidualnych, jak i grupowych. Bogaty wybór ćwiczeń interaktywnych umożliwia korzystania z  jego zasobów na tablicy interaktywnej. Zatem wszyscy podopieczni są tak samo zadowoleni z zajęć!

 • Dodatkowym uatrakcyjnieniem zajęć będzie umieszczony w zestawie Długopis 3D i szablony. Długopis, posłuży uczniom w udoskonaleniu swoich zdolności plastycznych oraz w sposób praktyczny pomoże rozwinąć im zdolności wizualno-przestrzenne, poprzez rzeźbienie np. brył geometrycznych. 

Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8

 

Co zawiera ?

 • blisko 500 ćwiczeń multimedialnych, które można komponować zależnie od zdiagnozowanych problemów ucznia,

 • zestaw interaktywnych ćwiczeń, zabaw i gier edukacyjnych, nawiązujących do znanych gier komputerowych,

 • 420 wydrukowanych kart pracy dostępnych również w programie,

 • Długopis 3D wraz z szablonami do rysowania dla uczniów, pomoże tworzyć obiekty przestrzenne.

 • kwestionariusze diagnostyczne i teksty umiejętności z arkuszami odpowiedzi,

 • poradnik metodyczny z instrukcją obsługi,

 • poradnik dla rodziców.

 

Informacje o programie

Licencja edukacyjna/wieczysta
Ilość stanowisk Otwarta dla szkoły - nieograniczona liczba stanowisk w obrębie placówki edukacyjnej
Wersja językowa polska
Typ działania

Działa offline - nie wymaga dostępu do internetu

 

Wymagania sprzętowe:

 • System: Windows 7, 8, 10

 

Sprawdź inne pomoce dydaktyczne i pomoce terapeutyczne.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej