Eduterapeutica Lux Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: EISYSTEM
 • Kod producenta: 9788365418548

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 286,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 2 890,00 zł

  2 246,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 2 890,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 644,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 2 246,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  2 246,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo ?

Program Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 to zestaw bogatych i ciekawych rozwiązań (m.in. ćwiczeń, gier, kart pracy) mieszczących się w obszarze działań zmierzających ku “uruchomieniu” funkcji poznawczych warunkujących efektywne nabywanie zdolności zarówno pisania, czytania, jak i liczenia. To propozycja multimedialna polecana nauczycielom, pedagogom, psychologom oraz terapeutom pedagogicznym, którzy na co dzień pracują z dziećmi zmagającymi się z ryzykiem oraz diagnozą  dysleksji, dysortografii, dysgrafii oraz dyskalkulii. Dzięki temu Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 świetnie sprawdzi się na zajęciach korekcyjno- kompensacyjnych, a także rewalidacyjnych i wyrównawczych. Co więcej, nieskomplikowana forma programu pozwoli także rodzicom w zaciszu domowym wspierać terapię swoich dzieci.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić demo

 

 

 

Dlaczego warto ?

 • Program Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 to program, który pozwala na przeprowadzenie rzetelnej diagnozy, dzięki której specjalista dokładnie wie nad jakimi obszarami poznawczymi musi popracować, aby uczeń  w sposób sprawny opanował umiejętność czytania i pisania, ortografii oraz umiejętności matematyczne. To kompletne narzędzie!

Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8

 • Praca specjalisty w zakresie terapii pedagogicznej (dysleksji, dysgrafii, dysortografii, dyskalkulii) to praca, której charakter trudno przewidzieć. Często zdarza się, że z wielu powodów nie może on wykonywać swojej pracy w sposób stacjonarny. Dzięki załączonym kartom pracy ma jednak szansę, na bieżąco przekazywać swoim podopiecznym materiał do ciekawej i niezbyt wyczerpującej pracy. Uczeń mimo nieprzewidzianych wydarzeń i braku zajęć stacjonarnych robi postępy i osiąga sukcesy!

 • Uczeń z dysleksją, dyskalkulią, dysortografią lub dysgrafią potrzebuje zajęć, które będą częścią jego  „świata”. Program Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 opiera swoje zasoby  na najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez dzieci grach, co pozwala łatwiej pobudzić potrzebę pracy nad zaburzonymi umiejętnościami!

Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8

 • Większość osób z dysleksją podczas nauki wykorzystuje zasoby prawej półkuli mózgu, to oznacza, że dobierając materiał dydaktyczny bądź terapeutyczny warto opierać się na obrazach. Wszystko, co pobudza percepcję wzrokową jest szczególnie ważne. Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 jest programem multimedialnym - pomocą, która mocno angażuje właśnie tą część mózgu dzięki czemu nauka jest szczególnie skuteczna i efektywna!

 • Wielu uczniów z autyzmem, adhd, zaniedbanych społecznie, mających ubytek słyszenia, widzenia lub z niewielkim deficytem rozwoju intelektualnego, mierzy się również z zaburzeniami współwystępującymi takimi jak np. dysleksja bądź dyskalkulia. Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 to program uniwersalny, ponieważ posiada zasoby, które ułatwią funkcjonowanie i  przypadną do gustu również tym uczniom. Takie rozwiązanie pozwala to w łatwy sposób zintegrować dzieci i uczyć wzajemnej tolerancji!

 • Program Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 świetnie sprawdzi się zarówno na zajęciach indywidualnych, jak i grupowych. Bogaty wybór ćwiczeń interaktywnych umożliwia korzystania z  jego zasobów na tablicy interaktywnej. Zatem wszyscy podopieczni są tak samo zadowoleni z zajęć!

 • Dodatkowym uatrakcyjnieniem zajęć będzie umieszczony w zestawie Długopis 3D i szablony. Długopis, posłuży uczniom w udoskonaleniu swoich zdolności plastycznych oraz w sposób praktyczny pomoże rozwinąć im zdolności wizualno-przestrzenne, poprzez rzeźbienie np. brył geometrycznych. 

eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne

Co zawiera eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne?

 • blisko 500 ćwiczeń multimedialnych, które można komponować zależnie od zdiagnozowanych problemów ucznia,

 • zestaw interaktywnych ćwiczeń, zabaw i gier edukacyjnych, nawiązujących do znanych gier komputerowych,

 • 420 wydrukowanych kart pracy dostępnych również w programie,

 • Długopis 3D wraz z szablonami do rysowania dla uczniów, pomoże tworzyć obiekty przestrzenne.

 • kwestionariusze diagnostyczne i teksty umiejętności z arkuszami odpowiedzi,

 • poradnik metodyczny z instrukcją obsługi,

 • poradnik dla rodziców.

 

Informacje o programie

Licencja edukacyjna/wieczysta
Ilość stanowisk Otwarta dla szkoły - nieograniczona liczba stanowisk w obrębie placówki edukacyjnej
Wersja językowa polska
Typ działania

Działa offline - nie wymaga dostępu do internetu

 

Wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows 7, 8, 10, 11
 • przeglądarka internetowa (zalecamy Google Chrome lub Opera),
 • głośniki, mikrofon
 • port USB typu A

 

Sprawdź inne pomoce dydaktyczne i pomoce terapeutyczne.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej