Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8 + Trening ortograficzny pokonaj dysortografię

 • Producent: EISYSTEM
 • Kod producenta: 9788365418548
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 2 890,00 zł

  2 345,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 545,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  2 345,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo ?

Program Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 to zestaw bogatych i ciekawych rozwiązań (m.in. ćwiczeń, gier, kart pracy) mieszczących się w obszarze działań zmierzających ku “uruchomieniu” funkcji poznawczych warunkujących efektywne nabywanie zdolności zarówno pisania, czytania, jak i liczenia. To propozycja multimedialna polecana nauczycielom, pedagogom, psychologom oraz terapeutom pedagogicznym, którzy na co dzień pracują z dziećmi zmagającymi się z ryzykiem oraz diagnozą  dysleksji, dysortografii, dysgrafii oraz dyskalkulii. Dzięki temu Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 świetnie sprawdzi się na zajęciach korekcyjno- kompensacyjnych, a także rewalidacyjnych i wyrównawczych. Co więcej, nieskomplikowana forma programu pozwoli także rodzicom w zaciszu domowym wspierać terapię swoich dzieci.

 

 

Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8

 

 

Dlaczego warto ?

 • Program Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 to program, który pozwala na przeprowadzenie rzetelnej diagnozy, dzięki której specjalista dokładnie wie nad jakimi obszarami poznawczymi musi popracować, aby uczeń  w sposób sprawny opanował umiejętność czytania i pisania, ortografii oraz umiejętności matematyczne. To kompletne narzędzie!

Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8

 • Praca specjalisty w zakresie terapii pedagogicznej (dysleksji, dysgrafii, dysortografii, dyskalkulii) to praca, której charakter trudno przewidzieć. Często zdarza się, że z wielu powodów nie może on wykonywać swojej pracy w sposób stacjonarny. Dzięki załączonym kartom pracy ma jednak szansę, na bieżąco przekazywać swoim podopiecznym materiał do ciekawej i niezbyt wyczerpującej pracy. Uczeń mimo nieprzewidzianych wydarzeń i braku zajęć stacjonarnych robi postępy i osiąga sukcesy!

 • Uczeń z dysleksją, dyskalkulią, dysortografią lub dysgrafią potrzebuje zajęć, które będą częścią jego  „świata”. Program Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 opiera swoje zasoby  na najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez dzieci grach, co pozwala łatwiej pobudzić potrzebę pracy nad zaburzonymi umiejętnościami!

Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8

 • Większość osób z dysleksją podczas nauki wykorzystuje zasoby prawej półkuli mózgu, to oznacza, że dobierając materiał dydaktyczny bądź terapeutyczny warto opierać się na obrazach. Wszystko, co pobudza percepcję wzrokową jest szczególnie ważne. Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 jest programem multimedialnym - pomocą, która mocno angażuje właśnie tą część mózgu dzięki czemu nauka jest szczególnie skuteczna i efektywna!

 • Wielu uczniów z autyzmem, adhd, zaniedbanych społecznie, mających ubytek słyszenia, widzenia lub z niewielkim deficytem rozwoju intelektualnego, mierzy się również z zaburzeniami współwystępującymi takimi jak np. dysleksja bądź dyskalkulia. Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 to program uniwersalny, ponieważ posiada zasoby, które ułatwią funkcjonowanie i  przypadną do gustu również tym uczniom. Takie rozwiązanie pozwala to w łatwy sposób zintegrować dzieci i uczyć wzajemnej tolerancji!

 • Program Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 4-8 świetnie sprawdzi się zarówno na zajęciach indywidualnych, jak i grupowych. Bogaty wybór ćwiczeń interaktywnych umożliwia korzystania z  jego zasobów na tablicy interaktywnej. Zatem wszyscy podopieczni są tak samo zadowoleni z zajęć!

 • Dodatkowym uatrakcyjnieniem zajęć będzie umieszczony w zestawie Długopis 3D i szablony. Długopis, posłuży uczniom w udoskonaleniu swoich zdolności plastycznych oraz w sposób praktyczny pomoże rozwinąć im zdolności wizualno-przestrzenne, poprzez rzeźbienie np. brył geometrycznych. 

Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8

 

Co zawiera ?

 • blisko 500 ćwiczeń multimedialnych, które można komponować zależnie od zdiagnozowanych problemów ucznia,

 • zestaw interaktywnych ćwiczeń, zabaw i gier edukacyjnych, nawiązujących do znanych gier komputerowych,

 • 420 wydrukowanych kart pracy dostępnych również w programie,

 • Długopis 3D wraz z szablonami do rysowania dla uczniów, pomoże tworzyć obiekty przestrzenne.

 • kwestionariusze diagnostyczne i teksty umiejętności z arkuszami odpowiedzi,

 • poradnik metodyczny z instrukcją obsługi,

 • poradnik dla rodziców.

 

Informacje o programie

Licencja edukacyjna/wieczysta
Ilość stanowisk Otwarta dla szkoły - nieograniczona liczba stanowisk w obrębie placówki edukacyjnej
Wersja językowa polska
Typ działania

Działa offline - nie wymaga dostępu do internetu

 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Kup dziś w Arante a otrzymasz program komputerowy Trening ortograficzny - pokonaj dysortografię- doskonałe uzupełnienie produktu Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8

Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 4-8

Wymagania sprzętowe:

 • System: Windows 7, 8, 10

 

Sprawdź inne pomoce dydaktyczne i pomoce terapeutyczne.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

25 pomysłów na prezent dla dziecka - co wybrać?

25 pomysłów na prezent dla dziecka - co wybrać?

02-12-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent, a jeśli do tego dodać jeszcze ograniczony budżet, to stajemy przed niemałym wyzwaniem.Jaki prezent wybrać dla...

więcej

Kołdry obciążeniowe, co trzeba wiedzieć przed zakupem?

Kołdry obciążeniowe, co trzeba wiedzieć przed zakupem?

01-12-2021
Dziś poruszymy ostatnio modny temat kołderek obciążeniowych. Stają się coraz bardziej popularne i ogólnodostępne. Dlatego postanowiliśmy przygotować kilka informacji, z którymi należy zapoznać się przed zakupem kołdry obciążeniowej. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by...

więcej

6 zabaw stymulujących zmysł węchu

6 zabaw stymulujących zmysł węchu

18-11-2021
Zmysł węchu, jak każdy inny zmysł, należy rozwijać. Jak stymulować zmysł węchu dziecka? Po jakie zabawy i pomoce terapeutyczne sięgnąć? Podpowiadamy w artykule!

więcej