Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowościami!

GoPlay Pełny zestaw

 • Producent: HITOBITO
 • Czas realizacji: 1-3 dni
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Pakiet GoPlay to nowa seria pomocy dydaktycznych i scenariuszy stworzonych z myślą o nauczaniu dzieci pięcio- i sześcioletnich przede wszystkim w przedszkolnych i szkolnych „zerówkach”. Produkty wchodzące w skład pakietu przekraczają granice, łącząc świat wirtualny ze światem realnym. Co Ci to daje? Przenikanie się i łączenie technologii i multimediów z tradycyjnymi materiałami i czynnościami wykonywanymi  w klasie, pozwala dzieciom rozwijać swoje umiejętności percepcyjne i ruchowe, społeczne i emocjonalne, motoryczne i technologiczne. Ćwiczenia z powodzeniem mogą być prowadzone przez nauczycieli, terapeutów pedagogicznych, pedagogów oraz rodziców.

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Kupując „GoPlay Pakiet” otrzymujesz gotowy pakiet pomocy dydaktycznych i scenariuszy do nauczania dzieci w wieku 5-6 lat. Teraz bez trudu przeprowadzisz ciekawe i angażujące zajęcia dla najmłodszych.

 • GoPlay Pakiet to aż 700 ekranów ćwiczeń multimedialnych oraz 350 kart pracy do wydrukowania. Od teraz Twoje zajęcia będą jeszcze ciekawsze, a przyswajanie poszczególnej wiedzy przyjdzie uczniom bez żadnych trudów.

 • Otrzymujesz aż 168 formatek z grubego kartonu z elementami gier i zabaw do wyciśnięcia.

 • Rozwijaj umiejętności szkolne swoich uczniów stosując naukę poprzez zabawę. GoPlay w przyjazny i zachęcający sposób łączy świat wirtualny ze światem realnym. Nowoczesne technologie i multimedia przenikają się z tradycyjnymi pomocami dydaktycznymi, dostarczając wielu ciekawych emocji i bodźców do nauki nowych treści. W zabawy z wykorzystaniem technologii i multimediów włączamy otaczającą nas przestrzeń: podłogę, stoliki szkolne, przestrzeń klasy i nie tylko.

 • Masz kontrolę nad częścią multimedialną. To Ty jesteś operatorem ćwiczenia i decydujesz co i kiedy jest wyświetlane, nie pozostawiasz dzieci samych z technologią, zachowujesz czynną rolę w podawanych treściach. Dzieci reagują w zadany przez Ciebie sposób na wyświetlane lub odtwarzane na ekranie obrazy, ruchy i dźwięki.

 • Mimo, że otrzymujesz gotowe scenariusze, to masz miejsce na inwencję własną. Możesz także wziąć pod uwagę pomysły dzieci, co daje Ci nieskończone możliwości tworzenia nowych zajęć. Mało tego, program będzie dalej rozwijany: multimedia, materiały do samodzielnego wydrukowania, poradniki i scenariusze będą uzupełniane i aktualizowane.

 • Otrzymujesz program na otwartej licencji dla całej placówki edukacyjnej i to bezterminowo. Możesz zainstalować program na wszystkich komputerach w obrębie danej placówki, masz również możliwość drukowania i kopiowania materiałów zamieszczonych w programie na użytek placówki.  

 • Możesz przeprowadzić ciekawe zajęcia indywidualne, zespołowe oraz grupowe, dzięki czemu dzieci rozwiną umiejętności społeczne i emocjonalne.

 • W skład pakietu wchodzą ćwiczenia rozwijające umiejętności związane z mową i pismem; ćwiczenia rozwijające percepcję wzrokową, spostrzegawczość i komunikację. Nie zapomniano o ćwiczeniach rozwijających podstawowe umiejętności matematyczne czy myślenie operacyjne. Znajdziesz tu również gry i zabawy skierowane na rozwój umiejętności technicznych i inżynierskich – tak, podstawy tych umiejętności można kształtować już w przedszkolu! Ćwiczenia wchodzące w skład pakietu zadbają również o otoczenie. Dbałość o otoczenie i szanowanie to nawyki, które kształtuje się od najmłodszych lat, więc nie sposób ich pominąć. Podobnie jak współdziałanie w grupie czy wyrażanie i uświadamianie własnych emocji. Takie umiejętności warto rozwijać już w wieku przedszkolnym. Zestaw GoPlay zadba również o myślenie strategiczne i algorytmiczne, tak ważne we współczesnym świecie. Wszystko to oczywiście podane w przystępny sposób i z wykorzystaniem zabawy.

 

Co zawiera?

W skład Pakietu GoPlay wchodzi 7 programów:

- GoPlay Buduję i Tworzę
- GoPlay Dbam i Szanuję
- GoPlay Gram i Planuję
- GoPlay Liczę i Rozwiązuję
- GoPlay Rozumiem i Mówię
- GoPlay Spostrzegam i Rozpoznaję
- GoPlay Współdziałam i Czuję

 

Wymagania sprzętowe

- komputer z systemem Windows 7/10,

- ekran z rozdzielczością nie mniejszą niż 1024 x 768 pikseli (zalecana rozdzielczość to 1920 x 1080 pikseli),

- źródło dźwięku.

Program jest przeznaczony przede wszystkim do pracy z ekranami dotykowymi i tablicami interaktywnymi.

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kiedy zabrać dziecko do logopedy?

Kiedy zabrać dziecko do logopedy?

01-03-2021
Przedstawiamy kilka najczęstszych problemów i symptomów, które powinny wzbudzić niepokój rodzica czy opiekuna. Jeśli zaobserwujesz je u dziecka, to koniecznie skonsultuj problem z logopedą.

więcej

Pomoce edukacyjne – dlaczego Montessori?

Pomoce edukacyjne – dlaczego Montessori?

15-02-2021
Pomoce edukacyjne Montessori - nauczaj poprzez zabawę i obserwuj, jak dziecko samodzielnie się rozwija. Dlaczego Montessori?

więcej

Zegar mówiący AUROVOX – który wybrać? Porównanie

Zegar mówiący AUROVOX – który wybrać? Porównanie

10-02-2021
Często pytacie nas o pomoc w wyborze odpowiedniego zegara mówiącego. Dlatego postanowiliśmy przygotować krótkie porównanie dwóch urządzeń dostępnych w naszym sklepie. Są one prawie identyczne, ale jak już wiemy „prawie” robi sporą różnicę…

więcej