mTalent Matematyka I + Tabliczka Mnożenia

 • Producent: LEARNETIC
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 890,00 zł

  1 596,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 294,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  1 596,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  1 596,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  1 596,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  1 596,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  1 621,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: learn_mat_I
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

mTalent Matematyka to zestaw interaktywnych ćwiczeń przeznaczony dla dzieci wspomagający ich myślenie i umiejętności matematyczne. Znajdzie również zastosowanie przez terapeutów na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych, a także innych mających na celu kształtowanie i nabywanie umiejętności matematycznych na poziomie pierwszego etapu edukacyjnego (klasy I-III).

 

 

 

 

mTalent Matematyka-infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Ponad 600 ekranów interaktywnych oraz zestaw materiałów dodatkowych- daję to dużą różnorodność ćwiczeń. Dostępne są zadania logiczne, gry zespołowe, zadania wspomagające myślenie przestrzenne i perspektywiczne, materiał uczący odczytywania wykresów, ćwiczenia zawierające elementy kodowania, wspomagające szacowanie oraz zadania kształtujące percepcję wzrokową.

 • Świetnie nadaje się do pracy z dziećmi- materiał pozwala prowadzić zajęcia w sposób nieszablonowy, dzięki czemu dzieci kształtują umiejętności w przyjemniejszy sposób. Ułatwieniem jest też wykonywanie ćwiczeń metodą małych kroków - działania zostały podzielone na mniejsze części, by uczeń łatwiej przyswajał wiedzę.

mTalent Learnetic Matematyka I

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Licencja bezterminowa na 1 stanowisko online (wymagany dostęp do Internetu) oraz 2 stanowiska offline (praca bez dostępu do Internetu)- zaletą programu jest również fakt, iż można pracować zarówno będąc online (na dowolnym urządzeniu z każdego dowolnego miejsca) jak i offline (na komputerze w szkole lub gabinecie). To po prostu brak jakiekolwiek ograniczeń i pełna mobilność!

 • Opracowany przez specjalistów- aplikacja została przygotowana przez zespół terapeutów, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli matematyki oraz pedagoga specjalnego. Może z niej skorzystać każdy nauczyciel, nawet ten, który dotychczas nie korzystał z materiałów multimedialnych do pracy z uczniami, ponieważ w skład zestawu wchodzą pomoce tradycyjne oraz materiały, które można wydrukować.

 • Program przeznaczony jest do pracy przy użyciu komputera, tabletu, smartfona, oraz tablicy lub monitora interaktywnego (na systemach Windows, Android oraz iOS) - dzięki temu każdy specjalista pracuje na takim uprzędzeniu, które preferuje najbardziej lub na takim, które najlepiej sprawdzi się podczas prowadzonych zajęć!

Co zawiera?

Materiał ćwiczeniowy podzielony jest na pięć dużych działów, a w każdym z nich znajdują się klarownie wydzielone zestawy ćwiczeń, gdzie w sposób zrozumiały dla uczniów zostały wyjaśnione zagadnienia sprawiające im trudności:

 1. Od jedności do wielkości
 2. Dodawanie i odejmowanie, to całkiem proste zadanie
 3. Mnożymy, dzielimy, liczbami się bawimy
 4. Jak się nie zgubimy, cały świat zmierzymy
 5. Trochę łamigłówek, dla mądrych główek

mTalent Learnetic Matematyka I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Kupując teraz w arante otrzymasz w prezencie grę planszową pomagającą w nauce tabliczki mnożenia:

Akademia Umysłu - Koncentracja - gratis

 

U nas transport kurierem i ubezpieczenie otrzymujesz w cenie. Specjalizujemy się w sprzedaży dla szkół i placówek edukacyjnych więc, staramy się spełniać indywidualne potrzeby.

 

Wymagania sprzętowe:

 • Program działa na następujących urządzeniach: komputer, tablet, smartfon, tablica/monitor interaktywny, komputer z ekranem dotykowym
 • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy,  macOS 10.08 lub nowszy, iOS 7.1.2 lub nowszy, Android 5 lub nowszy
 • Przeglądarka: Chrome 17 lub nowszy, Firefox 4.0 lub nowszy, Safari 5.0 lub nowszy, iOS Safari 7 lub nowszy

Programy z serii mTalent mTalent Zajęcia logopedyczne mTalent Precepcja Wzrokowa mTalent Percepcja Słuchowa I mTalent Percepcja Słuchowa II mTalent Matematyka mTalent Ortografia mTalent Czytanie Sylabami I mTalent Czytanie Sylabami II mTalent Trudności w pisaniu mTalent Autyzm mTalent Autyzm

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej