mTalent Matematyka. Dyskalkulia + Tabliczka Mnożenia

 • 2 290,00 zł

  1 997,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 2 290,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 293,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 997,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 997,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

mTalent Matematyka to zestaw interaktywnych ćwiczeń przeznaczony dla dzieci wspomagający ich myślenie i umiejętności matematyczne. Znajdzie również zastosowanie przez terapeutów na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych, a także innych mających na celu kształtowanie i nabywanie umiejętności matematycznych na poziomie pierwszego etapu edukacyjnego (klasy I-III)mTalent Matematyka został przeznaczony do zajęć z dziećmi w wieku od 7 do 10 lat. W przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi nie ma określonego kryterium wiekowego - dobór programu powinien być oparty o opinię terapeuty.

 

 

 

 

mTalent Matematyka-infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Ponad 600 ekranów interaktywnych oraz zestaw materiałów dodatkowych- daję to dużą różnorodność ćwiczeń. Dostępne są zadania logiczne, gry zespołowe, zadania wspomagające myślenie przestrzenne i perspektywiczne, materiał uczący odczytywania wykresów, ćwiczenia zawierające elementy kodowania, wspomagające szacowanie oraz zadania kształtujące percepcję wzrokową.

 • Świetnie nadaje się do pracy z dziećmi- materiał pozwala prowadzić zajęcia w sposób nieszablonowy, dzięki czemu dzieci kształtują umiejętności w przyjemniejszy sposób. Ułatwieniem jest też wykonywanie ćwiczeń metodą małych kroków - działania zostały podzielone na mniejsze części, by uczeń łatwiej przyswajał wiedzę.

mTalent Learnetic Matematyka I

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Licencja bezterminowa na 1 stanowisko online (wymagany dostęp do Internetu) oraz 2 stanowiska offline (praca bez dostępu do Internetu)- zaletą programu jest również fakt, iż można pracować zarówno będąc online (na dowolnym urządzeniu z każdego dowolnego miejsca) jak i offline (na komputerze w szkole lub gabinecie). To po prostu brak jakiekolwiek ograniczeń i pełna mobilność!

 • Opracowany przez specjalistów- aplikacja została przygotowana przez zespół terapeutów, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli matematyki oraz pedagoga specjalnego. Może z niej skorzystać każdy nauczyciel, nawet ten, który dotychczas nie korzystał z materiałów multimedialnych do pracy z uczniami, ponieważ w skład zestawu wchodzą pomoce tradycyjne oraz materiały, które można wydrukować.

 • Program przeznaczony jest do pracy przy użyciu komputera, tabletu, smartfona, oraz tablicy lub monitora interaktywnego (na systemach Windows, Android oraz iOS) - dzięki temu każdy specjalista pracuje na takim uprzędzeniu, które preferuje najbardziej lub na takim, które najlepiej sprawdzi się podczas prowadzonych zajęć!

 

Co zawiera?

Materiał ćwiczeniowy podzielony jest na pięć dużych działów, a w każdym z nich znajdują się klarownie wydzielone zestawy ćwiczeń, gdzie w sposób zrozumiały dla uczniów zostały wyjaśnione zagadnienia sprawiające im trudności:

 1. Od jedności do wielkości
 2. Dodawanie i odejmowanie, to całkiem proste zadanie
 3. Mnożymy, dzielimy, liczbami się bawimy
 4. Jak się nie zgubimy, cały świat zmierzymy
 5. Trochę łamigłówek, dla mądrych główek

mTalent Matematyka. Dyskalkulia + Tabliczka Mnożenia

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Kupując teraz w arante otrzymasz w prezencie grę planszową pomagającą w nauce tabliczki mnożenia:

Akademia Umysłu - Koncentracja - gratis

 

U nas transport kurierem i ubezpieczenie otrzymujesz w cenie. Specjalizujemy się w sprzedaży dla szkół i placówek edukacyjnych więc, staramy się spełniać indywidualne potrzeby.

 

Informacje o programie

 

Licencja wieczysta
Ilość stanowisk 1 konto (dostęp online) + możliwość używania na 2 stanowiskach offline
Wersja językowa polska
Typ działania Do korzystania z wersji online wymagane jest połączenie z internetem
Wiek 7-10 lat (W przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi nie ma określonego kryterium wiekowego)

 

Wymagania sprzętowe:

 • Program działa na następujących urządzeniach: komputer, tablet, smartfon, tablica/monitor interaktywny, komputer z ekranem dotykowym
 • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy,  macOS 10.08 lub nowszy, iOS 7.1.2 lub nowszy, Android 5 lub nowszy
 • Przeglądarka: Chrome 17 lub nowszy, Firefox 4.0 lub nowszy, Safari 5.0 lub nowszy, iOS Safari 7 lub nowszy

Programy z serii mTalent

 

Podział programów mTalent ze względu na wiek użytkownika

 

Sprawdź inne pomoce dydaktyczne dla klasy 1-3 i klasy 4-8.

mTalent Zajęcia logopedyczne mTalent Precepcja Wzrokowa mTalent Percepcja Słuchowa I mTalent Percepcja Słuchowa II mTalent Matematyka mTalent Ortografia mTalent Czytanie Sylabami I mTalent Czytanie Sylabami II mTalent Trudności w pisaniu mTalent Autyzm mTalent Autyzm

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Nauka cyfr w przedziale 1-10 u dzieci z zaburzeniami w spektrum autyzmu (ASD) i nie tylko

Nauka cyfr w przedziale 1-10 u dzieci z zaburzeniami w spektrum autyzmu (ASD) i nie tylko

20-03-2023
Matematyka, ze względu na swoją abstrakcyjność, jest dziedziną nauki, która sprawia trudność niejednemu dziecku. Dla dziecka z autyzmem pojęcia matematyczne, w tym cyfry są często bardzo trudne do zrozumienia i opanowania. Dlatego przy wprowadzaniu zagadnień matematycznych tak ważne...

więcej

Wykorzystanie "dmuchajek" w terapii logopedycznej

Wykorzystanie "dmuchajek" w terapii logopedycznej

03-03-2023
Oddychanie to czynność niezbędna do życia. To także czynność, która jest ściśle związana z mową. Oddychając prawidłowo nie mamy zwykle problemu z ograniczoną pojemnością płuc, ze zbyt częstymi infekcjami górnych dróg oddechowych, z płynnością mowy, czy z wadą zgryzu. W...

więcej

LICZMANY – jak wspomóc dzieci w nauce zagadnień matematycznych?

LICZMANY – jak wspomóc dzieci w nauce zagadnień matematycznych?

17-02-2023
Profesor Edyta podkreśla w swoich pracach, że ponad połowa polskich dzieci wykazuje uzdolnienia matematyczne już w przedszkolu. Niestety po ośmiu miesiącach nauki w szkole programowej już tylko co ósme dziecko przejawia wysokie zdolności matematyczne! To niezwykle smutna i zatrważająca...

więcej