GoEdu Mówię, czytam i piszę

 • 790,00 zł

  645,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 790,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 145,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 645,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  645,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

GoEdu to seria pomocy dydaktycznych i scenariuszy dopasowanych do obowiązującej podstawy programowej nauczania wczesnoszkolnego. Pozwala rozwijać kluczowe umiejętności w zakresie komunikacji językowej, czytania i pisania. To znaczące ułatwienie w prowadzeniu zajęć dla nauczycieli klas 1-3. GoEdu to seria hybrydowa, która łączy w sobie zasoby multimedialne oraz „analogowe” zasoby tradycyjne i odpowiednie metody ich wykorzystania w szkole. 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Seria oprócz tego, że korzysta z technologii oraz multimediów, korzysta częściej z dołączonych do pakietu dużych i małych pomocy do pracy w obrębie całej klasy – na podłodze lub w małych zespołach – na stolikach. Przestrzeń dookoła nas również jest włączona w samą zabawę – możemy bawić się zarówno w salach szkolnych jak i na zewnątrz budynków. Dzięki temu najmłodsi uczniowie w sposób organiczny i jednoczesny rozwijają szereg zdolności, takich jak: umiejętności poznawcze i ruchowe, społeczne i emocjonalne, motoryczne i technologiczne.

 • GoEdu to seria hybrydowa, która łączy w sobie zasoby multimedialne oraz „analogowe” zasoby tradycyjne i odpowiednie metody ich wykorzystania w szkole. Autorzy nie ograniczyli się jedynie do zwykłego zsumowania tych rodzajów zasobów i działań – obie formy są ze sobą w korelacji, przenikają się i łączą. Dzięki temu świat cyfrowy nie jest dla najmłodszych uczniów czymś osobnym i całkowicie wirtualnym. Wkracza w przestrzeń klasy i w akcje wykonywane w świecie realnym.

 

 

 • Tablice multimedialne, chociaż są już powszechnie dostępne w szkołach nie pozwalają na jednoczesny dostęp całej klasy, dlatego często stosujemy multimedia sterowane przez nauczyciela (nauczyciel decyduje o dynamice i częściowo o treści wydarzeń) – takie podejście nie pozostawia uczniów samych z technologią i jednocześnie zachowuje czynną rolę nauczyciela.

 • Rozwijanie umiejętności porozumiewania się przy pomocy mowy i pisma jest jednym z podstawowych zadań szkoły, ale też najłatwiej rozwija się w sposób całkowicie naturalny przy okazji codziennych kontraktów, gier i zabaw. Takie właśnie podejście kierowało autorami zestawu w czasie planowania scenariuszy zajęć oraz ćwiczeń multimedialnych i tradycyjnych pomocy zawartych w pakiecie. Integralną częścią metody jest uczenie się w działaniu i przekraczanie granicy między częścią wirtualną i realną wykonywanych zadań oraz łączenie i przenikanie pracy indywidualnej i zespołowej z pracą w całej klasie.

  Zupełną nowością jest wprowadzenie elementów komunikacji cyfrowej, traktowanych tu całkowicie praktycznie, a nie technologicznie.

 

Co zawiera?

 • 36 formatek z grubego kartonu 22 x 22 cm z elementami gier i zabaw do wyciśnięcia
 • Inne elementy gier: kości, kamienie, woreczki itp.
 • Plansze do gier
 • 200 ekranów ćwiczeń multimedialnych
 • 150 kart pracy do wydrukowania

 

Główne informacje

Minimalne wymagania sprzętowe to komputer z systemem Windows 7/10 posiadający:
• rozdzielczość ekranu nie mniejsza niż 1024 x 768 pikseli (zalecana rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli)
• źródło dźwięku

Program przeznaczony przede wszystkim do pracy z ekranami dotykowymi i tablicami interaktywnymi.

Cechy licencji:
• bezterminowa i obejmuje całą placówkę edukacyjną;
• pozwala na zainstalowanie programu na wszystkich komputerach w tej placówce;
• pozwala też na drukowanie i kopiowanie na użytek placówki materiałów do wydruku zamieszczonych w programie,
• daje dostęp do aktualizacji i uzupełnień aplikacji oraz zasobów.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

23-05-2023
Dzisiaj kilka słów o edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnych, o sposobie wprowadzania ich w świat przyrody, pór roku. Mówiąc o edukacji, nasuwają się pytania: czy edukacja w tym zakresie powinna ograniczać się do teorii? Czy dzieci powinno usadzać się w ławkach z...

więcej

Rozwój emocjonalny u dzieci z autyzmem (ASD): Jak wspierać rozwój emocjonalny w domu i w szkole?

Rozwój emocjonalny u dzieci z autyzmem (ASD): Jak wspierać rozwój emocjonalny w domu i w szkole?

18-04-2023
Są takie osoby, które widząc kogoś płaczącego mogą odejść lub zacząć śmiać się; takie, które w trakcie jakiegoś występu zamiast zachwytu będą krzyczeć lub używać wulgaryzmów… Takie osoby z problemami emocjonalno-społecznymi są wśród nas. Jak wspierać rozwój...

więcej

Jak wspomóc dziecko w regulacji emocji?

Jak wspomóc dziecko w regulacji emocji?

07-04-2023
Dziecko nie potrafi samo poradzić sobie z emocjami. Nie umie ich początkowo nawet nazwać. Gdy gromadzą się w nim zbyt długo lub jest ich za dużo, muszą znaleźć swoje ujście. Zazwyczaj odbywa się to w postaci wybuchu złości, żalu lub gniewu w nieoczekiwanych momentach. Jak pomóc...

więcej