Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

eduSensus Logopedia Pro - pakiet poszerzony + tablet + REREK + mikrofon + bezpłatny transport kurierem

 • Producent: NOWA ERA
 • Kod producenta: 5902539111163
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 3 400,00 zł

  2 719,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 681,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  2 719,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  2 719,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  2 719,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  2 719,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  2 744,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Programy z serii „Logopedia Edusensus” to narzędzia terapeutyczne stworzone przez specjalistów dla logopedów, terapeutów i nauczycieli pełnych pasji, zaangażowania oraz nieustannie szukających nowych rozwiązań. Pakiet poszerzony serii „Logopedii eduSuensus Pro” został stworzony z myślą o logopedzie, który choć zajmuje się terapią wielu zaburzeń mowy to jednak czuje, że pakiet Gold jest zbyt obszerny w stosunku do jego potrzeb a Pakiet podstawowy, to jednak za mało w stosunku do potrzeb.

 

Zobacz opinię logopedy nt programu:

Więcej informacji o programie na naszym blogu

Zobacz również

Instrumentarium logopedyczne - gotowy pakiet pomocy i narzędzi dla terapeuty

Walizeczka logopedyczna - zawiera wibratory logopedyczne Rerek i Z-vibe oraz szpatułki

mTalent Zajecia logopedyczne część I - pierwsza część programu zawierająca elementy terapii podstawowej

mTalent Zajęcia logopedyczne - pakiet EKSPERT - zestaw część I i II

Eduterapeutica Logopedia wersja rozszerzona - program do diagnozy i terapii logopedycznej

Speech Buddy - zestaw profesjonalnych sond dla logopedy

Travel Kit - Popularny wibrator Logopedyczny Z-Vibe + 5 końcówek

eduSensus Logopedia Poszerzony- pakiet Poszerzony - pakiet logopedycznych programów wzbogacony o mowę bezdźwięczną, SFonem

eduSensus Logopedia GOLD - pakiet Gold- popularny pakiet logopedycznych programów

eduSensus Logopedia Pakiet Platinium - pakiet logopedycznych programów wyposażony dodatkowo w programy wspomagające rozwój mowy

eduSensus Logopedia Multmedialny gabinet - najbardziej rozbudowany pakiet dla logopedy zawierający dodatkowo multimedialny komputer i drukarkę

 

Co zawiera eduSensus Logopedia PRO GOLD?

 • 12 Programów multimedialnych
 • 2357 ćwiczeń
 • 880 kart pracy
 • dodatkowo wysokiej jakości TABLET - do wykorzystania z dodatkowymi pomocami dydaktycznymi
 • Kartę MicroSD  a na niej około 2000 dodatkowych plików do wykorzystania z tabletem
 • Profesjonalny mikrofon do pracy z multimedialnymi aplikacjami
 • Aplikację logopedy przechowująca dane terapii
 • Przewodnik metodyczny dla terapeuty z opisami programów, proponowanymi scenariuszami zajęć

 

 

Możliwość dofinansowania ze środków PFRON:
Kliknij by zobaczyć jak i gdzie złożyć wniosek

 

 

 

 

eduSensus Logopedia PRO pakiet poszerzony w pigułce

 

Programy wchodzące w skład pakietu

 • Aplikacja Logopedy + moduł Badanie Mowy
 • Szereg szumiący - moduł podstawowy
 • Szereg szumiący - moduł profesjonalny
 • Szereg syczący - moduł podstawowy
 • Szereg syczący - moduł profesjonalny
 • Szereg ciszący - moduł podstawowy
 • Szereg ciszący - moduł profesjonalny
 • Różnicowanie szeregów
 • Głoska r - moduł podstawowy
 • Głoski r, l - moduł profesjonalny
 • Echokorektor
 • Mowa bezdźwięczna
 • Sfonem

 

Dlaczego warto?

 • Pakiet poszerzony „Logopedii EduSensus Pro” pozwala na terapię 5 najpopularniejszych zaburzeń mowy. Dostajesz program, który zawsze będzie wspomagał prowadzoną przez Ciebie terapię logopedyczną,
 • Również w tej wersji „Logopedii EduSensus Pro- pakiet poszerzony” znajdziesz „Aplikację logopedy”, ponieważ jest to odpowiedź na jedną z  najważniejszych potrzeb każdego logopedy! Wiemy, że cenisz porządek i źle znosisz poczucie straconego czasu. Stąd polecamy Ci program, który wprowadzi w Twoje życie pozytywną zmianę!
 • Nieco zawężona struktura i brak „Treningu logopedycznego”, który występuje w wersji „Logopedii EduSensus pro pakiet Gold” będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli lubisz przeprowadzać wstępne ćwiczenia logopedyczne według własnego pomysłu i z użyciem swoich niepowtarzalnych pomocy!
 • W tym pakiecie również dostajesz „Echokorektor” mowy nieocenione narzędzie w pracy z osobami jąkającymi się! Ta terapia wciąż uznawana jest za jedną z najtrudniejszych, jednak Ty stosując opóźnienie w mowie pacjenta robisz wielki krok w celu poprawy jakości jego życia!
 • Tak naprawdę  logopeda pomoce i narzędzia dobiera lub tworzy przede wszystkim z myślą o swoich pacjentach. Dzieci w gromadzie „Mówtaków”, które przeprowadzają je przez cały cykl terapii zakochują się od pierwszego wejrzenia! Prowadząc terapię z użyciem tego programu pokazujesz małym pacjentom,że zajęcia logopedyczne za każdym razem to wielka i zaskakująca przygoda!
 • Zajęcia logopedyczne w szkole to często zupełnie inny charakter pracy niż w gabinecie prywatnym. Duże grupy dzieci na zajęciach i zbyt mało czasu dla każdego z nich. Nie myśl,że w takiej sytuacji program „Logopedia EduSensus Pro pakiet poszerzony” się nie sprawdzi! Masz możliwość korzystania z  jego zasobów nawet na tablicy interaktywnej. Co więcej  prowadząc zajęcia w dużej grupie z dużym brakiem regularności, dzięki pozytywnemu nastawieniu pacjentów podniesiesz efektywność terapii!
 • Wiemy, że program logopedyczny to nie tylko materiał do instalacji na komputerze. Potrzebujesz do niego jeszcze innych niezbędnych dodatków!  Stąd w pakiecie znajdziesz mikrofon, tablet oraz dodatkowe pomoce na karcie microSD. Jak widzisz jest gotowy do użycia od zaraz!
 • Produkt posiadający rekomendację Polskiego Związku Logopedów a także NAJLEPSZY merytorycznie produkt na rynku według badań niezależnej agencji UglikResearch& Consulting badającej polskich terapeutów a skuteczność produktu potwierdzona Deklaracją Zgodności Wyrobu Medycznego

 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Kup dziś w Arante a otrzymasz gratis wibrator logopedyczny REREK -najbardziej znany i uznany produkt do terapii rotacyzmu na świecie. 

Rerek gratis

 

U nas także transport kurierem i ubezpieczenie otrzymujesz w cenie. Specjalizujemy się w sprzedaży dla szkół i placówek edukacyjnych więc, staramy się spełniać indywidualne potrzeby.

 

Potrzebujesz więcej informacji? Szczegółowy opis

 

Aplikacja Logopedy

Służy do rejestracji pacjentów i zapisywaniu wyników przeprowadzonej diagnozy i terapii logopedycznej. Za jej pomocą logopeda może monitorować przebieg terapii, wpisywać własne notatki oraz przeglądać jej historię.
W aplikacji logopedy możliwe jest również przechowywanie nagrań dźwiękowych z terapii dziecka, więc logopeda lub terapeuta będzie mógł prześledzić postępy dziecka na przestrzeni całej terapii.

edusensus Logopedia PRO - pakiet gold

Szereg ciszący, syczący, szumiący

Poszczególne moduły szeregów służą do diagnozy i terapii poszczególnych głosek. W szeregu ciszącym dostępne są ćwiczenia związane z głoską ś, ź, ć, dź, w szeregu syczącym występują głoski s, z, c, dz, natomiast w szeregu szumiącym głoski sz, ż, cz, dż.


edusensus Logopedia PRO - pakiet poszerzony


Za pomocą poszczególnych modułów można ćwiczyć głoski w izolacji, w sylabach, logotomach, w wyrazach z głoską w nagłosie, w wyrazach z głoską w śródgłosie, w wyrazach w głoską w wygłosie oraz w tekście.
Podczas terapii każdej głoski terapeuta ma do dyspozycji wiele animacji, ilustracji, puzzli, kolorowanek i gier wspomagających terapię.

Różnicowanie szeregów

Moduł ten służy do nauki różnicowania głosek z trzech szeregów. Terapia związana z różnicowaniem jest trudna i najlepsze efekty można uzyskać podczas zabawy.
Do dyspozycji logopeda ma wiele gier, układanek, ilustracji, animacji i puzzli, które z pewnością pomogą na tym etapie terapii. Obrazki dostępne podczas ćwiczeń można wymieniać, dzięki czemu dziecko chętnie wykonuje te same ćwiczenia.

Głoska "r"

Program przeznaczony jest do terapii rerania. W przypadku problemów z głoską "r" dziecko będzie musiało wykonać ćwiczenia wstępne w celu wywołania głoski r, ćwiczenia dźwiękowe wspomagające wymowę, ćwiczenia głoski między samogłoskami oraz ćwiczenia głoski w izolacji.

Szereg ciszący, syczący, szumiący - moduły profesjonalne

edusensus Logopedia PRO - pakiet poszerzony

Moduły zawierają zbiory dodatkowych ćwiczeń przeznaczonych do terapii szeregów: ciszącego, syczącego i szumiącego. Pozwalają na urozmaicenie i rozszerzenie terapii głosek z tych szeregów. Dostępne ćwiczenia można wykorzystać na każdym z etapów terapii głosek.

Głoski r, l - moduł profesjonalny

Program przeznaczony do terapii głosek r oraz l. Zawiera ćwiczenia i zadania związane z głoskami r,l. Może stanowić wsparcie w terapii rotacyzmu i lambdacyzmu.

edusensus Logopedia PRO - pakiet poszerzony

Echokorektor

Służy do terapii jąkania. Do działania wykorzystywana jest metoda Echo, która polega na mówieniu w sposób zsynchronizowany z własnym echem opóźnionym o 0,1-0,3 sekundy. Podczas terapii dziecko musi mówić słowa, zdania i zwroty, komputer przetwarza te dźwięki i przesyła je do słuchawek z zadanym opóźnieniem.

Sfonem

Umożliwia badanie słuchu fonemowego u dzieci. Możliwe jest sprawdzenie czy dziecko słyszy różnicę pomiędzy podanymi opozycjami fonemowymi (zebra:żebra, koza:kosa, itp.). Sfonem można również wykorzystać do ćwiczeń sprawności słyszenia.

Mowa bezdźwięczna

Moduł służy do terapii głosek szczelinowych, zwarto-szczelinowych i zwartych. Wspomaga terapię mowy bezdźwięcznej (całkowitej i częściowej). Słownictwo zostało dobrane w taki sposób, by każda strona związana była z ćwiczeniem innego etapu terapii głoski.

edusensus Logopedia PRO - pakiet poszerzony

 

eduSensus Pakiet podstawowy eduSensus Pakiet poszerzony eduSensus Pakiet gold eduSensus Pakiet platinium eduSensus Multimedialny Gabinet

Logopedia porównanie

 

Informacje o programie

 • Wersja językowa: polska
 • Ilość stanowisk: 1
 • Typ licencji: komercyjna
 • Ważność licencji: wieczysta

 

Wymagania systemowe

 • System operacyjny: Windows 7/8.x/10 (32bit i 64 bit)
 • Pamięć RAM: 2 GB (system 32-bit) lub 4 GB (system 64-bit)
 • Procesor: 2,8 gigaherca (GHz)
 • Karta graficzna pracująca z rozdzielczością minimum 1024x768
 • Port USB 2.0/3.0
 • Wymaga zainstalowanego oprogramowania Adobe Flash Player
 • Karta dźwiękowa, głośniki lub słuchawki
 • Mikrofon zewnętrzny (zalecany) - w zestawie

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Tablet gratis

Tablet gratis

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowy gratis. Szczegóły w opisie

Kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowy gratis. Szczegóły w opisie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Nowoczesna szkoła

Nowoczesna szkoła

19-11-2019
Nowoczesna szkoła – hity i nowości w oprogramowaniach dla szkół

więcej

Konkurs dla nauczycieli

Konkurs dla nauczycieli

17-09-2019
Konkurs dla nauczycieli. Szczegóły na naszym profilu FB i na blogu.

więcej

Programista – zawód przyszłości – zainteresuj tematem dziecko!

Programista – zawód przyszłości – zainteresuj tematem dziecko!

02-09-2019
Programowanie, podobnie jak chociażby znajomość języków obcych, należy do tej grupy umiejętności, które znacząco ułatwiają start w dorosłym życiu. I podobnie, jak w przypadku języków obcych, im wcześniej dziecko zacznie się z nim zaznajamiać, tym lepiej. Co ciekawe, choć...

więcej