GoPlay Dbam i szanuję + Podstawowe zasady zachowań społecznych - karty pracy

 • Producent: HITOBITO
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 490,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  490,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  490,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  490,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  510,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  515,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: hitobito_dbam_szan
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

GoPlay Dbam i Szanuję zostało stworzone z myślą o nauczycielach, pedagogach szkolnych, wychowawcach i rodzicach dzieci w wieku przedszkolnym. Ten zestaw pomocy dydaktycznych i  ćwiczeń multimedialnych pomoże kształtować dobre nawyki i postawy już w najmłodszych latach życia. Z wykorzystaniem gier i zabaw przygotujesz dziecko do postawy odpowiedzialnej wobec kolegów, rodziny czy szkoły.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Dzieci przepadają za zabawami i grami, a jeśli możemy je wykorzystać do kształtowania dobrych nawyków i postaw, to należy z tego skorzystać. Nauka dbania o otoczenie, porządek w salach przedszkolnych czy własnym pokoju, powinna być rozwijana już w wieku przedszkolnym. GoPlay Dbam i Szanuję ułatwia nauczycielom, wychowawcom i rodzicom to zadanie.

 • Specjalnie przygotowane karty pracy, scenariusze, ćwiczenia multimedialne pozwolą w łatwy i przyjemny sposób wykształcić w dzieciach postawę odpowiedzialną wobec kolegów, szkoły i rodziny.

 • Dzieci nauczą się w prostych zabawach jak dbać i szanować siebie, kolegów, swoje zabawki czy przybory szkolne. Umiejętności te zdobyte w najmłodszych latach ukształtują osobowość dziecka, sprawią, że będzie ono wrażliwe na otaczający go świat. Dziecko nauczy się poszanowania roślin, zwierząt, ludzi a także siebie.

 • Otrzymasz do dyspozycji 100 ekranów multimedialnych ćwiczeń oraz 50 kart pracy. Jako osoba z bogatym doświadczeniem wiesz, że takie pomoce dydaktyczne przełożą się na satysfakcję z wykonywanej pracy i dobre wyniki Twoich przedszkolaków.

 • Twoje dzieci pokochają Cię za ciekawy i atrakcyjny sposób prowadzenia lekcji. Rozwiniesz umiejętności szkolne swoich uczniów, stosując naukę poprzez zabawę. A co najważniejsze, to Ty jesteś operatorem ćwiczenia i decydujesz co i kiedy jest wyświetlane, nie pozostawiasz dzieci samych z technologią.

 • Mimo, że otrzymujesz gotowe scenariusze, to masz miejsce na inwencję twórczą. Możesz realizować zarówno swoje pomysły, jak i dzieci. Da Ci to nieskończone możliwości tworzenia nowych zajęć. Mało tego, program będzie dalej rozwijany: multimedia, materiały do samodzielnego wydrukowania, poradniki i scenariusze będą uzupełniane i aktualizowane.

 • Otrzymujesz produkt z otwartą licencją dla całej placówki edukacyjnej i to bezterminowo. Co to dla Ciebie znaczy? Możesz zainstalować program na wszystkich komputerach w obrębie danej placówki, masz również możliwość drukowania i kopiowania materiałów zamieszczonych w programie na użytek tej placówki.

 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Kupując w Arante otrzymasz gratis Podstawowe zasady zachowań społecznych - karty pracyZawierają ćwiczenia odnoszące się do kwestii wzajemnych stosunków międzyludzkich. To wstępny etap nauki w nawiązaniu i podtrzymaniu relacji z rówieśnikami i dorosłymi.

 

 

Co zawiera?

- 24 formatyki z grubego kartonu 22 x 22 cm z elementami gier i zabaw do wyciśnięcia,

- inne elementy gier: kości, kamienie itp.,

- plansze do gier,

- 100 ekranów ćwiczeń multimedialnych,

- 50 kart pracy do wydrukowania.

 

Wymagania sprzętowe

- komputer z systemem Windows 7/10,

- ekran z rozdzielczością nie mniejszą niż 1024 x 768 pikseli (zalecana rozdzielczość to 1920 x 1080 pikseli),

- źródło dźwięku.

Program jest przeznaczony przede wszystkim do pracy z ekranami dotykowymi i tablicami interaktywnymi.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej