GoPlay Dbam i szanuję

 • 490,00 zł

  398,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 490,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 92,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 398,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  398,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

GoPlay Dbam i Szanuję zostało stworzone z myślą o nauczycielach, pedagogach szkolnych, wychowawcach i rodzicach dzieci w wieku przedszkolnym. Ten zestaw pomocy dydaktycznych i  ćwiczeń multimedialnych pomoże kształtować dobre nawyki i postawy już w najmłodszych latach życia. Z wykorzystaniem gier i zabaw przygotujesz dziecko do postawy odpowiedzialnej wobec kolegów, rodziny czy szkoły.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Dzieci przepadają za zabawami i grami, a jeśli możemy je wykorzystać do kształtowania dobrych nawyków i postaw, to należy z tego skorzystać. Nauka dbania o otoczenie, porządek w salach przedszkolnych czy własnym pokoju, powinna być rozwijana już w wieku przedszkolnym. GoPlay Dbam i Szanuję ułatwia nauczycielom, wychowawcom i rodzicom to zadanie.

 • Specjalnie przygotowane karty pracy, scenariusze, ćwiczenia multimedialne pozwolą w łatwy i przyjemny sposób wykształcić w dzieciach postawę odpowiedzialną wobec kolegów, szkoły i rodziny.

 • Dzieci nauczą się w prostych zabawach jak dbać i szanować siebie, kolegów, swoje zabawki czy przybory szkolne. Umiejętności te zdobyte w najmłodszych latach ukształtują osobowość dziecka, sprawią, że będzie ono wrażliwe na otaczający go świat. Dziecko nauczy się poszanowania roślin, zwierząt, ludzi a także siebie.

 • Otrzymasz do dyspozycji 100 ekranów multimedialnych ćwiczeń oraz 50 kart pracy. Jako osoba z bogatym doświadczeniem wiesz, że takie pomoce dydaktyczne przełożą się na satysfakcję z wykonywanej pracy i dobre wyniki Twoich przedszkolaków.

 • Twoje dzieci pokochają Cię za ciekawy i atrakcyjny sposób prowadzenia lekcji. Rozwiniesz umiejętności szkolne swoich uczniów, stosując naukę poprzez zabawę. A co najważniejsze, to Ty jesteś operatorem ćwiczenia i decydujesz co i kiedy jest wyświetlane, nie pozostawiasz dzieci samych z technologią.

 • Mimo, że otrzymujesz gotowe scenariusze, to masz miejsce na inwencję twórczą. Możesz realizować zarówno swoje pomysły, jak i dzieci. Da Ci to nieskończone możliwości tworzenia nowych zajęć. Mało tego, program będzie dalej rozwijany: multimedia, materiały do samodzielnego wydrukowania, poradniki i scenariusze będą uzupełniane i aktualizowane.

 • Otrzymujesz produkt z otwartą licencją dla całej placówki edukacyjnej i to bezterminowo. Co to dla Ciebie znaczy? Możesz zainstalować program na wszystkich komputerach w obrębie danej placówki, masz również możliwość drukowania i kopiowania materiałów zamieszczonych w programie na użytek tej placówki.

 

Co zawiera?

- 24 formatyki z grubego kartonu 22 x 22 cm z elementami gier i zabaw do wyciśnięcia,

- inne elementy gier: kości, kamienie itp.,

- plansze do gier,

- 100 ekranów ćwiczeń multimedialnych,

- 50 kart pracy do wydrukowania.

 

 

Wymagania sprzętowe

- komputer z systemem Windows 7/10,

- ekran z rozdzielczością nie mniejszą niż 1024 x 768 pikseli (zalecana rozdzielczość to 1920 x 1080 pikseli),

- źródło dźwięku.

Program jest przeznaczony przede wszystkim do pracy z ekranami dotykowymi i tablicami interaktywnymi.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Nauka cyfr w przedziale 1-10 u dzieci z zaburzeniami w spektrum autyzmu (ASD) i nie tylko

Nauka cyfr w przedziale 1-10 u dzieci z zaburzeniami w spektrum autyzmu (ASD) i nie tylko

20-03-2023
Matematyka, ze względu na swoją abstrakcyjność, jest dziedziną nauki, która sprawia trudność niejednemu dziecku. Dla dziecka z autyzmem pojęcia matematyczne, w tym cyfry są często bardzo trudne do zrozumienia i opanowania. Dlatego przy wprowadzaniu zagadnień matematycznych tak ważne...

więcej

Wykorzystanie "dmuchajek" w terapii logopedycznej

Wykorzystanie "dmuchajek" w terapii logopedycznej

03-03-2023
Oddychanie to czynność niezbędna do życia. To także czynność, która jest ściśle związana z mową. Oddychając prawidłowo nie mamy zwykle problemu z ograniczoną pojemnością płuc, ze zbyt częstymi infekcjami górnych dróg oddechowych, z płynnością mowy, czy z wadą zgryzu. W...

więcej

LICZMANY – jak wspomóc dzieci w nauce zagadnień matematycznych?

LICZMANY – jak wspomóc dzieci w nauce zagadnień matematycznych?

17-02-2023
Profesor Edyta podkreśla w swoich pracach, że ponad połowa polskich dzieci wykazuje uzdolnienia matematyczne już w przedszkolu. Niestety po ośmiu miesiącach nauki w szkole programowej już tylko co ósme dziecko przejawia wysokie zdolności matematyczne! To niezwykle smutna i zatrważająca...

więcej