Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

eduSensus Logopedia Pro - pakiet podstawowy + mikrofon + wakacyjny świerszczyk + bezpłatny transport kurierem

 • Producent: NOWA ERA
 • Kod producenta: 5901828995040
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 800,00 zł

  1 442,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 358,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  1 442,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  1 442,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  1 442,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  1 442,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  1 467,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Logopedia PRO - pakiet podstawowy (wersja 3.0) jest nowoczesnym programem logopedycznym zawierającym 5 programów do diagnozy i terapii logopedycznej. Program przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym mających problemy z przyswajaniem języka, jego prawidłowym rozwojem lub artykulacją głosek.

 

Gratis 5 szt. wakacyjnego świerszczyka - najstarszego w Europie czasopisma dla dzieci

„Świerszczyk” to nowoczesne pismo z tradycją. Jedyny taki miesięcznik na rynku jest efektem pracy znakomitych twórców i psychologów dziecięcych. Zawiera teksty i ilustracje najlepszych polskich autorów.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: polska
 • Ilość stanowisk: 1
 • Typ licencji: komercyjna
 • Ważność licencji: wieczysta

Wersja 3.0 wprowadza m.in. zmianę dot. nośnika programu. Obecnie produkt dostarczany jest na Pendrive, więc komputery bez napędu bez problemów będą mogły korzystać z aplikacji.

 

Możliwość dofinansowania ze środków PFRON:
Kliknij by zobaczyć jak i gdzie złożyć wniosek


edusensus Logopedia PRO - pakiet podstawowy eduSensus Logopedia PRO - pakiet podstawowy zawiera 1079 ćwiczeń oraz 246 kart pracy pomocnych podczas terapii. Może zostać wykorzystany na komputerze (również z ekranem dotykowym) lub tablicy interaktywnej.
Nauczyciel lub logopeda może w ten sposób uatrakcyjnić swoją pracę i jednocześnie osiągnąć lepsze efekty terapeutyczne.

Program zawiera ćwiczenia na wszystkie etapy terapii głosek. Umożliwia zachowanie tzw. "czystości fonetycznej". W zależności od potrzeb możliwe jest wykonywanie ćwiczeń głosek w izolacji, głosek w sylabach, głosek w logotomach, głosek w wyrazie, głosek w wyrażeniach wyrazowych, głosek w tekście oraz zgłosek w zdaniach.
Podczas pracy z programem dziecko jest motywowane do dalszej pracy, więc chętnie wykonuje kolejne ćwiczenia. Kolorowa grafika oraz ciekawe animacje wpływają pozytywnie na terapię najmłodszych.

edusensus Logopedia PRO - pakiet podstawowy Program Logopedia PRO - pakiet podstawowy zawiera aplikację logopedy wraz z modułem badanie mowy. Dzięki niej logopeda może prowadzić bazę dzieci poddawanych terapii i zapisywać w niej dane z diagnozy i terapii każdego dziecka. Za pomocą aplikacji logopedy w dowolnym czasie można przeglądnąć historię dziecka i monitorować postępy w terapii. W zestawie z programem dostarczany jest profesjonalny mikrofon potrzebny podczas prowadzenia terapii. W celu ułatwienia prowadzenia zajęć logopeda/terapeuta ma do dyspozycji przewodnik metodyczny zawierający m.in. przykładowe scenariusze zajęć i teksty logopedyczne.

 

edusensus Logopedia PRO - pakiet podstawowy

Programy wchodzące w skład pakietu:

 • Aplikacja Logopedy + moduł Badanie Mowy
 • Szereg szumiący - moduł podstawowy
 • Szereg syczący - moduł podstawowy
 • Szereg ciszący - moduł podstawowy
 • Różnicowanie szeregów
 • Głoska r - moduł podstawowy

edusensus Logopedia PRO - pakiet podstawowy

Opis modułów Logopedia PRO - pakiet podstawowy (wersja 3.0)

Aplikacja Logopedy

Służy do rejestracji pacjentów i zapisywaniu wyników przeprowadzonej diagnozy i terapii logopedycznej. Za jej pomocą logopeda może monitorować przebieg terapii, wpisywać własne notatki oraz przeglądać jej historię.
W aplikacji logopedy możliwe jest również przechowywanie nagrań dźwiękowych z terapii dziecka, więc logopeda lub terapeuta będzie mógł prześledzić postępy dziecka na przestrzeni całej terapii.

Szereg ciszący, syczący, szumiący

Poszczególne moduły szeregów służą do diagnozy i terapii poszczególnych głosek. W szeregu ciszącym dostępne są ćwiczenia związane z głoską ś, ź, ć, dź, w szeregu syczącym występują głoski s, z, c, dz, natomiast w szeregu szumiącym głoski sz, ż, cz, dż.

Za pomocą poszczególnych modułów można ćwiczyć głoski w izolacji, w sylabach, logotomach, w wyrazach z głoską w nagłosie, w wyrazach z głoską w śródgłosie, w wyrazach w głoską w wygłosie oraz w tekście.
Podczas terapii każdej głoski terapeuta ma do dyspozycji wiele animacji, ilustracji, puzzli, kolorowanek i gier wspomagających terapię.

Różnicowanie szeregów

Moduł ten służy do nauki różnicowania głosek z trzech szeregów. Terapia związana z różnicowaniem jest trudna i najlepsze efekty można uzyskać podczas zabawy.
Do dyspozycji logopeda ma wiele gier, układanek, ilustracji, animacji i puzzli, które z pewnością pomogą na tym etapie terapii. Obrazki dostępne podczas ćwiczeń można wymieniać, dzięki czemu dziecko chętnie wykonuje te same ćwiczenia.

Głoska "r"

Program przeznaczony jest do terapii rerania. W przypadku problemów z głoską "r" dziecko będzie musiało wykonać ćwiczenia wstępne w celu wywołania głoski r, ćwiczenia dźwiękowe wspomagające wymowę, ćwiczenia głoski między samogłoskami oraz ćwiczenia głoski w izolacji.

Wykorzystanie aplikacji podczas zajęć logopedycznych znacząco wpłynie na uatrakcyjnienie zajęć. Duża liczba ćwiczeń i ich różnorodność pozwala na wykonywanie danego etapu terapii w taki sposób, że dziecko nie będzie miało świadomości, że wykonuje to samo ćwiczenie (np. program wyświetla inny obrazek do odbytego już ćwiczenia). Dzięki tego typu rozwiązaniom będzie mogło dłużej ćwiczyć lub utrwalać wymowę.
Program Logopedia uznany został za wyrób medyczny.

edusensus Logopedia PRO - pakiet podstawowy

Wymagania systemowe Logopedia PRO - pakiet podstawowy:

 • System operacyjny: Windows 7/8.x/10 (32bit i 64 bit)
 • Pamięć RAM: 1 GB (system 32-bit) lub 2 GB (system 64-bit)
 • Procesor: 2,8 gigaherca (GHz)
 • Karta graficzna pracująca z rozdzielczością minimum 1024x768
 • Port USB 2.0
 • Wymaga zainstalowanego oprogramowania Adobe Flash Player
 • Karta dźwiękowa, głośniki lub słuchawki
 • Mikrofon zewnętrzny (zalecany) - w zestawie

edusensus Logopedia PRO - pakiet podstawowy

 

Regulamin promocji:
Kliknij by zapoznać się z regulaminem

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

05-07-2019
Normalne funkcjonowanie wiążę się z komunikacją z innym osobami, bo dzięki niej możemy się z każdym porozumieć, realizując swoje plany, spełniając potrzeby. To niby oczywiste, ale nie dla wszystkich łatwe do zrealizowania, bo są osoby, które z racji swoich niepełnosprawności –...

więcej

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej