eduSensus Logopedia Pro - pakiet podstawowy + lustro logopedyczne + mikrofon + bezpłatny transport kurierem

 • Producent: NOWA ERA
 • Kod producenta: 5901828995040
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 990,00 zł

  1 498,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 492,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  1 498,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Logopedia PRO - pakiet podstawowy to pierwszy pakiet programów logopedycznych z serii „Logopedia EduSensus Pro” . Są to programy stworzone przez specjalistów dla osób, którym rozwój mowy dzieci nie jest obojętny. „Logopedia EduSensus Pro” to multimedialna pomoc logopedyczna przeznaczona dla logopedów, terapeutów, nauczycieli oraz rodziców. Z powodzeniem wykorzystywana w szkołach, świetlicach, domach oraz gabinetach prywatnych.

 

Co zawiera eduSensus Logopedia PRO pakiet Podstawowy?

 • 5 Programów multimedialnych
 • Ponad 1000 interaktywnych ćwiczeń logopedycznych
 • Ponad 200 kart pracy
 • Profesjonalny mikrofon do pracy z multimedialnymi aplikacjami
 • Aplikację logopedy przechowująca dane terapii
 • Przewodnik metodyczny dla terapeuty z opisami programów, proponowanymi scenariuszami zajęć

 

 

eduSensus Logopedia Pakiet Podstawowy pigułka informacyjna

 

Programy wchodzące w skład pakietu

 • Aplikacja Logopedy + moduł Badanie Mowy
 • Szereg szumiący - moduł podstawowy
 • Szereg syczący - moduł podstawowy
 • Szereg ciszący - moduł podstawowy
 • Różnicowanie szeregów
 • Głoska r - moduł podstawowy

 

Dlaczego warto?

 • Ta wersja Logopedii Edusensus Pro stwarza logopedzie przestrzeń do własnych pomysłów terapeutycznych. Mając w programie moduły do pracy nad najczęściej występującymi wadami wymowy, które występują u dzieci dostajesz dobrą podstawę do rozbudowywania  warsztatu logopedycznego o własne pomysły!
 • To nie tylko pakiet dający dużą autonomię,ale również wsparcie dla osób stawiających pierwsze kroki w zawodzie logopedy. Często bywa tak,że po studiach logopeda "uzbrojony po zęby" w teoretyczną wiedzę logopedyczną nie potrafi odnaleźć się w działaniach praktycznych. „Logopedia eduSensus Pro- pakiet podstawowy” posiada intuicyjne i proste w obsłudze moduły, co więcej dobrany materiał wyrazowo-obrazkowy jest  zgodny z zasadami metodyki logopedycznej! Nie ma mowy o żadnej pomyłce!
 • „Logopedia eduSensus Pro- pakiet podstawowy” stanowi bardzo dobrze wyważoną dawkę multimediów na zajęciach logopedycznych. Moduł dzięki, któremu ćwiczymy daną głoskę jest konkretny i nie obciąża już i tak mocno przebodźcowanych umysłów dzieci! Jak widzisz w dalszym ciągu to Twój warsztat logopedyczny jest najważniejszy!
 • Tę wersje programu możesz z powodzeniem polecać rodzicom swoich pacjentów do pracy w domu! Rodzice często w osobie logopedy poszukują kogoś, kto odpowie im na pytanie „Co robić, aby dziecko z chęcią ćwiczyło w domu?” Pomóż im stać się aktywnymi uczestnikami terapii logopedycznej ich dzieci!
 • Każda wersja „Logopedii eduSensus” jest przygotowana do pracy w dużej grupie pacjentów! Dzięki możliwości pracy na tablicy interaktywnej poradzisz sobie z terapią 4 pacjentów w czasie ok. 45 minut.
 • W tej wersji dostajesz dodatkowo mikrofon, oraz wiele dodatkowych plików do wykorzystania. Takie rozwiązanie to wielki nacisk na poprawienie komfortu pracy logopedy! Dobrze wiemy,że sprawy techniczne mogą bardzo zniechęcać do pracy z nowoczesnymi technologiami. Dzięki naszym dodatkom pracujesz nie martwiąc się o detale!
 • Zawód logopedy podobnie jak zawód nauczyciela wiążę się z noszeniem ciężkich i mało wygodnych materiałów, toreb. Można powiedzieć,że logopeda aby zabrać wszystko czego potrzebuje musiałby mieć dodatkową parę rąk . Ten program to ogromna wygoda dla specjalisty, który pracuje mobilnie lub jego pacjent wymaga terapii w naturalnym środowisku. „Logopedia EduSensus Pro- pakiet podstawowy” w zauważalnym stopniu odciąża zapracowanego i zmęczonego logopedę!
 • Produkt posiadający rekomendację Polskiego Związku Logopedów a także NAJLEPSZY merytorycznie produkt na rynku według badań niezależnej agencji UglikResearch& Consulting badającej polskich terapeutów a skuteczność produktu potwierdzona Deklaracją Zgodności Wyrobu Medycznego. Dla Ciebie oznacza to, że otrzymujesz sprawdzony produkt i nie musisz się obawiać o jego skuteczność.
 • Dotąd słyszałaś/eś o pakiecie poszerzonym i wydawał Ci się idealny,ale czytając teraz ten opis masz wątpliwości czy nie potrzebujesz czegoś mniej rozbudowanego? Bez obaw pomożemy Ci dokonać wyboru z uwzględnieniem Twoich indywidualnym potrzeb! Z naszą pomocą dokonasz bezpiecznego i rozsądnego zakupu!

 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Kup dziś w Arante a otrzymasz lustro logopedyczne - nieodzowne narzędzie każdego logopedy.

 

Lustro logopedyczne

 

U nas także transport kurierem i ubezpieczenie otrzymujesz w cenie. Specjalizujemy się w sprzedaży dla szkół i placówek edukacyjnych więc, staramy się spełniać indywidualne potrzeby.

 

Potrzebujesz więcej informacji? Szczegółowy opis

„Aplikacja logopedy”

 

Służy do rejestracji pacjentów i zapisywaniu wyników przeprowadzonej diagnozy i terapii logopedycznej. Pozwala Za jej pomocą logopeda może monitorować przebieg terapii, wpisywać własne notatki oraz przeglądać jej historię. To już koniec z odwieczną walką z papierami i wielostronicową dokumentacją!

 

edusensus Logopedia PRO - pakiet gold


W aplikacji logopedy możliwe jest również przechowywanie nagrań dźwiękowych z terapii dziecka, więc logopeda będzie mógł prześledzić postępy dziecka na przestrzeni całej terapii. To bardzo ważne byś miał/a możliwość podzielenia się z rodzicami postępami dziecka. Rodzic dostrzega,że terapia ma sens,a Tobie łatwiej jest na bieżąco modyfikować terapię pacjenta.

 Dodatkowy moduł „Badanie mowy” to również wygodne wykonanie diagnozy logopedycznej.

 

Szereg ciszący, syczący, szumiący

 

Poszczególne moduły szeregów służą do diagnozy i terapii sygmatyzmu. W szeregu ciszącym dostępne są ćwiczenia związane z głoską ś, ź, ć, dź, w szeregu syczącym występują głoski s, z, c, dz, natomiast w szeregu szumiącym głoski sz, ż, cz, dż. Jest to zaledwie jeden program, który obejmuje terapię wszystkich szeregów!

 

eduSensus Logopedia PRO pakiet Podstawowy

 

Za pomocą poszczególnych modułów można ćwiczyć głoski w izolacji, w sylabach, logotomach, w wyrazach z głoską w nagłosie, w wyrazach z głoską w śródgłosie, w wyrazach z głoską w wygłosie, wyrażeniach dwuwyrazowych oraz w tekście. Jest to zgodne z powszechnie przyjętą metodyką prowadzenia terapii logopedycznej sygmatymu! Otrzymujesz w pełni profesjonalny program stworzony przez ekspertów w dziedzinie logopedii!

edusensus Logopedia PRO - pakiet podstawowy

 

Podczas terapii każdej głoski terapeuta ma do dyspozycji wiele animacji, ilustracji, puzzli, kolorowanek i gier wspomagających terapię. Nie musisz bać się,że jakiekolwiek ćwiczenie zawarte w tym programie jest niezgodne z ogólnie przyjętą metodyką pracy logopedycznej! Ten program ma za zadanie ułatwić Ci pracę, a pacjentowi pokazać inną stronę terapii!

edusensus Logopedia PRO - pakiet podstawowy

Różnicowanie szeregów

Moduł ten służy do nauki różnicowania głosek z trzech szeregów. Terapia związana z różnicowaniem jest trudna i najlepsze efekty można uzyskać podczas zabawy. Pacjent bardzo często wypracowując daną głoskę ma problem włączyć ją w wymowę z innymi. Do dyspozycji logopeda ma wiele gier, układanek, ilustracji, animacji i puzzli, które z pewnością pomogą na tym etapie terapii. Obrazki dostępne podczas ćwiczeń można wymieniać, dzięki czemu dziecko chętnie wykonuje te same ćwiczenia. Jak widzisz program ten pochyla się nad każdą trudnością dziecka związaną z korekcją sygmatyzmu! 

 

Głoska "r"

Program przeznaczony jest do terapii rerania. W przypadku problemów z głoską "r" dziecko będzie musiało wykonać ćwiczenia wstępne w celu wywołania głoski r, ćwiczenia dźwiękowe wspomagające wymowę, ćwiczenia głoski między samogłoskami oraz ćwiczenia głoski w izolacji. Według powszechnie panujących opinii wśród logopedów terapia rotacyzmu to jedna z najtrudniejszych zarówno dla nich, jak i dla rodzica oraz dziecka. „EduSensus Logopedia pro - pakiet podstawowy” podobnie jak pakiet Gold wpisuje się w potrzeby terapii. Dzięki starannie przygotowanym ćwiczeniom wstępnym i możliwości nagrywania oraz odsłuchiwania wypowiedzi pacjenta wywoływanie głoski „r”  stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością!

 

edusensus Logopedia PRO - pakiet podstawowy

 

Porównanie pakietów wchodzących w skład serii Logopedia PRO

eduSensus Pakiet podstawowy eduSensus Pakiet poszerzony eduSensus Pakiet gold eduSensus Pakiet platinium eduSensus Multimedialny Gabinet

Logopedia porównanie

 

Informacje o programie

Licencja komercyjna/wieczysta
Ilość stanowisk 1
Wersja językowa polska

 

Wymagania systemowe

• Windows 7/8/10 - wersje 32- i 64-bit
• Procesor 2,4 GHz
• 2 GB pamięci RAM (dla systemu 32-bit) lub 4 GB (dla systemu 64-bit)
• Karta graficzna pracująca z rozdzielczością 1024x768
• Karta dźwiękowa, głośniki lub słuchawki, mikrofon zewnętrzny (zalecany)
• Mysz lub inne urządzenie wskazujące
• Port USB 2.0/3.0
• 1,5 GB miejsca na dysku twardym

Wersja 3.0 wprowadza m.in. zmianę dot. nośnika programu. Obecnie produkt dostarczany jest na Pendrive, więc komputery bez napędu bez problemów będą mogły korzystać z aplikacji.

 

Możliwość dofinansowania ze środków PFRON:
Kliknij by zobaczyć jak i gdzie złożyć wniosek

 

Poszczególne produkty (mikrofon, lustro logopedyczne) wchodzące w skład pakietu są wyszczególniane jako osobne pozycje na fakturze VAT.
 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowy gratis. Szczegóły w opisie

Kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowy gratis. Szczegóły w opisie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

6 zabaw stymulujących zmysł węchu

6 zabaw stymulujących zmysł węchu

18-11-2021
Zmysł węchu, jak każdy inny zmysł, należy rozwijać. Jak stymulować zmysł węchu dziecka? Po jakie zabawy i pomoce terapeutyczne sięgnąć? Podpowiadamy w artykule!

więcej

Jak wspierać rozwój koncentracji uwagi dziecka?

Jak wspierać rozwój koncentracji uwagi dziecka?

15-11-2021
Intensywne skupienie swojej uwagi na jakimś przedmiocie, zadaniu czy ćwiczeniu nazywamy koncentracją uwagi. Co najważniejsze, dziecko musi utrzymać skupienie na danym zagadnieniu przez dłuższy czas. Koncentracja uwagi to umiejętność. I jak każda umiejętność może być ćwiczona....

więcej

Sensoryczne ogniwa – kreatywne zabawy terapeutyczne i edukacyjne – recenzja

Sensoryczne ogniwa – kreatywne zabawy terapeutyczne i edukacyjne – recenzja

05-11-2021
Specjaliści uwielbiają pomoce logopedyczne i terapeutyczne, które cechuje uniwersalność. Zobacz ile ciekawych ćwiczeń i zabaw można przeprowadzić z wykorzystaniem prostej pomocy, jaką są sensoryczne ogniwa.

więcej