Eduterapeutica Lux Specjalne Potrzeby Edukacyjne 1-3

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: EISYSTEM
 • Kod producenta: 9788365418616

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 276,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 2 890,00 zł

  2 246,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 2 890,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 644,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 2 246,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  2 246,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo ?

Program „Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 1-3” to multimedialny pakiet, który zawiera zestaw skutecznych narzędzi do radzenia sobie z problemami uczniów w wieku 7-10 lat przejawiającymi ryzyko dysleksji i dyskalkulii. Jest to propozycja polecana nauczycielom, pedagogom, psychologom oraz terapeutom pedagogicznym. Oprogramowanie świetnie sprawdzi się na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, a także rewalidacyjnych i wyrównawczych skierowanych do dzieci zmagającymi się z ryzykiem dysleksji, dysortografii, dysgrafii oraz dyskalkulii. Co więcej nieskomplikowana forma programu pozwoli także rodzicom wspierać terapię swoich dzieci bez konieczności wychodzenia z domu.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić demo

 

 

 

Dlaczego warto ?

 • Dysleksja i dyskalkulia to bardzo częste problemy, które dają o sobie znać już w pierwszych latach szkoły. Specjaliści w zakresie terapii pedagogicznej poszukują rozwiązań, które skutecznie pomogą dzieciom przejawiającym ryzyko dysleksji lub dyskalkulii. Program „Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 1-3” to zestaw bogatych i ciekawych rozwiązań (m.in. ćwiczeń, gier, kart pracy) mieszczących się w obszarze działań zmierzających ku “uruchomieniu” funkcji poznawczych warunkujących efektywne nabywanie zdolności zarówno pisania, czytania, jak i liczenia. A dzięki tak dużej ilości ćwiczeń multimedialnych, stanowi doskonałe rozwiązanie pozwalające na dostosowaniu zajęć do zdiagnozowanych problemów ucznia.

 • Pakiet „Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 1-3” stanowi połączenie ćwiczeń multimedialnych z tradycyjnymi grami i materiałami takimi jak karty pracy. To sprawia, że jest to kompletny zestaw do przeprowadzenia kompleksowej terapii.

Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 1-3

 • Praca specjalisty w zakresie terapii pedagogicznej (dysleksji, dysgrafii, dysortografii, dyskalkulii) to praca, której charakter ciężko przewidzieć. Często zdarza się, że z wielu powodów nie może on wykonywać swojej pracy w sposób stacjonarny. Dzięki załączonym kartom pracy ma jednak szansę, na bieżąco przekazywać swoim podopiecznym materiał do ciekawej i niezbyt wyczerpującej pracy. Uczeń mimo nieprzewidzianych wydarzeń i braku zajęć stacjonarnych robi postępy i osiąga sukcesy!

 • Pakiet „Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 1-3” jest produktem wszechstronnym. Można go zastosować w klasach edukacji wczesnoszkolnej, także wśród dzieci, które nie są w grupie ryzyka dysleksji i dyskalkulii jako doskonałą profilaktykę i świetny element urozmaicenia zajęć oraz umożliwienie rozwoju poszczególnych zdolności u dzieci. Rozwiązania w nim zawarte będą pomocne nauczycielom i z pewnością spodobają się uczniom.

 • Tak duża ilość kart pracy - związanych z ćwiczeniami pamięci, myśleniem, koncentracją, percepcją, grafomotoryką czy kaligrafią – stanowi doskonałą bazę do urozmaicenia zarówno codziennych zajęć szkolnych jak i terapii pedagogicznej.

Eduterapeutica Specjalne Potrzeby Edukacyjne 1-3

 • Gry „Fiku-Miku” i „Pajacyk” dołączone do zestawu doskonale się sprawdzą jako urozmaicenie zajęć zarówno indywidualnych jak i grupowych. Takie połączenie multimedialnej i tradycyjnej formy zajęć umożliwi pracę nad zaburzonymi umiejętnościami łącząc naukę z zabawą!

 • Większość osób z dysleksją podczas nauki wykorzystuje zasoby prawej półkuli to oznacza, że dobierając materiał dydaktyczny bądź terapeutyczny warto opierać się na obrazach. Wszystko, co pobudza percepcję wzrokową jest szczególnie ważne. „Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 1-3” jest programem multimedialnym -pomocą, która mocno angażuje właśnie prawą półkulę!

 • Program „Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 1-3” świetnie sprawdzi się zarówno na zajęciach indywidualnych, jak i grupowych. Bogaty wybór ćwiczeń interaktywnych umożliwia korzystania z  jego zasobów na tablicy interaktywnej. Zatem wszyscy podopieczni są tak samo zadowoleni z zajęć!

 

Co zawiera „Eduterapeutica specjalne potrzeby edukacyjne 1-3” ?

 • 264 ćwiczenia multimedialne, które można komponować zależnie od zdiagnozowanych problemów ucznia obejmujące zagadnienia z zakresu dysleksji, dysgrafii, dysortografii, dyskalkulii,

 • 223 wydrukowane karty pracy dostępne również w programie,

 • grę "kartonową" Figu-miku - pomoc i urozmaicenie zajęć zarówno indywidualnych jak i grupowych z dziećmi od 5 do 11 lat. Szczególnie przydaje się w pracy z dziećmi z grupy ryzyka dysleksji ze specyficznymi problemami w nauce,

 • grę wielkoformatową Pajacyk - pomoc do zajęć grupowych z dziećmi w wieku od 3 do 12 lat. Szczególnie przydaje się w pracy z dziećmi z grupy ryzyka dysleksji ze specyficznymi problemami w nauce,

 • poradnik metodyczny z instrukcją obsługi.

 

Informacje o programie

Licencja edukacyjna/wieczysta
Ilość stanowisk Otwarta dla szkoły - nieograniczona liczba stanowisk w obrębie placówki edukacyjnej
Wersja językowa polska
Typ działania Działa offline - nie wymaga dostępu do internetu

 

 

Główne informacje:

 • Wersja językowa: polska
 • System operacyjny: Windows 7, 8, 10, 11
 • przeglądarka internetowa (zalecamy Google Chrome lub Opera),
 • głośniki, mikrofon
 • port USB typu A

 

Sprawdź inne pomoce dydaktyczne i pomoce terapeutyczne.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej