eduSensus Logopedia Pro - pakiet Gold + mikrofon

 • Producent: NOWA ERA
 • Kod producenta: 5902539114799
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 4 490,00 zł

  3 568,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 922,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 3 568,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  3 568,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Pakiet eduSensus Logopedia PRO GOLD to zestaw aż 14 programów oraz setek dodatkowych elementów dzięki którym specjalista może prowadzić diagnozę, profilaktykę oraz terapię aż 7 zaburzeń mowy. Przeznaczony jest dla logopedów, terapeutów i nauczycieli prowadzących zajęcia z dziećmi (w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym) mającymi problemy z artykulacją głosek, a także z przyswajaniem języka i jego prawidłowym rozwojem.

 

Możliwość dofinansowania ze środków PFRON:
Kliknij by zobaczyć jak i gdzie złożyć wniosek

 

 

 

 

Co zawiera eduSensus Logopedia PRO GOLD?

 • 14 Programów multimedialnych
 • 2558 ćwiczeń
 • 987 kart pracy
 • 2000 dodatkowych pomocy dydaktycznych
 • Profesjonalny mikrofon do pracy z multimedialnymi aplikacjami
 • Aplikację logopedy przechowująca dane terapii
 • Przewodnik metodyczny dla terapeuty z opisami programów, proponowanymi scenariuszami zajęć

 

eduSensus Logopedia PRO GOLD - pigułka informacyjna

Programy wchodzące w skład pakietu

 • Aplikacja Logopedy + moduł Badanie Mowy
 • Szereg szumiący - moduł podstawowy
 • Szereg szumiący - moduł profesjonalny
 • Szereg syczący - moduł podstawowy
 • Szereg syczący - moduł profesjonalny
 • Szereg ciszący - moduł podstawowy
 • Szereg ciszący - moduł profesjonalny
 • Różnicowanie szeregów
 • Głoska r - moduł podstawowy
 • Głoski r, l - moduł profesjonalny
 • Echokorektor
 • Mowa bezdźwięczna
 • Sfonem
 • Głoski tylnojęzykowe k, g, h
 • Trening logopedyczny

Dlaczego warto?

 • Szeroki wybór programów do terapii i diagnozy logopedycznej najczęstszych u dzieci zaburzeń mowy. Pozwoli Ci to dostosować swój warsztat do indywidualnych potrzeb pacjentów.
 • Ilość ćwiczeń dużo większa niż w innych programach logopedycznych. Dzięki temu Twój pacjent dokładnie wraz z Twoją pomocą koryguje swoje zaburzenie mowy. Nie ma mowy o żadnej drodze na skróty!
 • Program stawia na korygowanie zaburzonej mowy wraz z doskonaleniem słuchu pacjenta. Dobrze wiesz, że autokontrola słuchowa to naprawdę istotny element prowadzenia terapii logopedycznej. Ten program umożliwia nagrywanie i odsłuchiwanie wypowiedzianego materiału słownego przez dziecko. Takie działanie pomaga w zauważalny sposób przyspieszyć efekty terapii!
 • Ponad 900 kart pracy. Zdarzy się,że nie będziesz mógł/a z różnych przyczyn poprowadzić zajęć z użyciem komputera lub zabraknie dobrego materiału do ćwiczeń dla pacjenta w domu. Co wtedy zrobić? Bez obaw...wydrukujesz wspaniałą kartę pracy!
 • Oprawa graficzna programu jest naprawdę przyjazna dużym i małym pacjentom. Twój pacjent z pomocą tego programu przede wszystkim koryguje zaburzenie mowy...ale obok tego również przeżywa wspaniałą przygodę! Wchodzi w świat „Mówtaków” , które ani przez chwilę nie pozwolą mu się nudzić!
 • Inteligentnie stworzone moduły. Pozwalają uzyskać porządek i nieoceniony ład w stosie różnych dokumentów związanych z Twoim pacjentem. Swój czas organizujesz w sposób kreatywny i produktywny!
 • Efektywne ćwiczenia bez względu na czas prowadzonej terapii. Nie ważne czy masz na jednego pacjenta przeznaczone ok.10-15 minut czy jest ich 30...z tym programem zawsze stworzysz efektywne i profesjonalne zajęcia logopedyczne.
 • Duża grupa dzieci – duże możliwości. Okazuje się,że laptop to za mało...z większą grupą dzieci łatwiej ćwiczyłoby się z użyciem tablicy interaktywnej? W tej sytuacji program Logopedia PRO - pakiet Gold spełnia to marzenie! Bez żadnych problemów umieścisz go na tablicy interaktywnej.
 • Jeden program- wiele dodatków. Bez względu na to czy pracujesz mobilnie czy stacjonarnie potrzebujesz narzędzi, które ułatwią Twoje codzienne zmagania! W tym zestawie dostajesz mikrofon i dodatkowe pomoce.
 • Produkt posiadający rekomendację Polskiego Związku Logopedów a także NAJLEPSZY merytorycznie produkt na rynku według badań niezależnej agencji UglikResearch& Consulting badającej polskich terapeutów a skuteczność produktu potwierdzona Deklaracją Zgodności Wyrobu Medycznego

 

edusensus Logopedia PRO - pakiet gold

 

Nowe publikacje w pakiecie

Przesiewowe badanie mowy. Artykulacja, odbiór i nadawanie mowy to kwestionariusz obrazkowo-wyrazowy do badania rozumienia i nadawania mowy oraz artykulacji u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jest to kolorowa publikacja na spirali, która umożliwia przeprowadzenie przesiewowego badania mowy przez logopedę w łatwy i wygodny sposób. Terapeuta siada naprzeciwko dziecka, wybiera część badania właściwą dla wieku badanego i po kolei prezentuje mu kolorowe ilustracje. Wyniki notuje w formularzu umieszczonym w publikacji. Publikacja zawiera: wstęp, w którym znajduje się opis badania przesiewowego, instrukcję przeprowadzenia badania, cztery kwestionariusze do badania artykulacji (dla dzieci w 3. i 4. roku życia, 5. i 6. roku życia, 6. roku życia – gotowość szkolna oraz uczniów w klasach I–III), a także cztery ilustracje do badania odbioru i nadawania mowy – każda na trzech poziomach, które różnią liczbą szczegółów. W publikacji znajdują się także cztery formularze do skserowania i wypełnienia przez terapeutę w trakcie badania.

Logorymy, czyli zabawne wierszyki z odrobiną muzyki to kolorowa książeczka zawierająca rymowane teksty logopedyczne stworzone i dobrane pod kątem fonetycznym. Książka zawiera treściwy wstęp teoretyczny oraz ponad 200 zabawnych, ilustrowanych wierszy logopedycznych. Poszczególne wiersze są skoncentrowane na utrwalaniu określonych głosek lub grup głosek, mogą być wzorem dla czystości fonetycznej tekstów logopedycznych.

Książka jest przeznaczona dla rodziców, którzy chcą u swoich dzieci ćwiczyć prawidłową wymowę, jak i dla logopedów do wykorzystania w terapii zaburzeń artykulacji oraz dla samych dzieci, by powtarzały rymowanki i jednocześnie utrwalały poprawne brzmienie głosek. 

Wszystkie wierszyki zostały nagrane – pliki dźwiękowe są dostępne w katalogu z pomocami dydaktycznymi umieszczonym na pendrivie z programem.

 

U nas także transport kurierem i ubezpieczenie otrzymujesz w cenie. Specjalizujemy się w sprzedaży dla szkół i placówek edukacyjnych więc, staramy się spełniać indywidualne potrzeby.

Jest to tylko zdjęcie poglądowe. Kolor RERKA może różnić się od widocznego na zdjęciu.

 

Potrzebujesz więcej informacji? Szczegółowy opis

 

Opis modułów Logopedia PRO - pakiet GOLD

Zajęcia logopedyczne, które mimo krótkiego czasu na jednego pacjenta są efektywne i ciekawe. Szczęśliwy logopeda z wygodnie prowadzoną dokumentacją pacjentów wykorzystujący zaoszczędzony czas na rozwinięcie własnego warsztatu pracy... i wreszcie rodzic tryskający radością z widoku dziecka, które krok po kroku pokonuję zaburzenie mowy. Brzmi jak sen? Zapoznaj się z programem EDUSENSUS LOGOPEDIA PRO PAKIET GOLD, a przekonasz się, że ten sen może stać się rzeczywistością!

„Aplikacja logopedy”

Służy do rejestracji pacjentów i zapisywaniu wyników przeprowadzonej diagnozy i terapii logopedycznej. Za jej pomocą logopeda może monitorować przebieg terapii, wpisywać własne notatki oraz przeglądać jej historię. To już koniec z odwieczną walką z papierami i wielostronicową dokumentacją!
W aplikacji logopedy możliwe jest również przechowywanie nagrań dźwiękowych z terapii dziecka, więc logopeda lub terapeuta będzie mógł prześledzić postępy dziecka na przestrzeni całej terapii. To bardzo ważne byś miał/a możliwość podzielenia się z rodzicami postępami dziecka. Rodzic dostrzega,że terapia ma sens,a Tobie łatwiej jest na bieżąco modyfikować terapię pacjenta.edusensus Logopedia PRO - pakiet gold

Szereg ciszący, syczący, szumiący

Poszczególne moduły szeregów służą do diagnozy i terapii poszczególnych głosek. W szeregu ciszącym dostępne są ćwiczenia związane z głoską ś, ź, ć, dź, w szeregu syczącym występują głoski s, z, c, dz, natomiast w szeregu szumiącym głoski sz, ż, cz, dż.

Za pomocą poszczególnych modułów można ćwiczyć głoski w izolacji, w sylabach, logotomach, w wyrazach z głoską w nagłosie, w wyrazach z głoską w śródgłosie, w wyrazach w głoską w wygłosie oraz w tekście.
Podczas terapii każdej głoski terapeuta ma do dyspozycji wiele animacji, ilustracji, puzzli, kolorowanek i gier wspomagających terapię. Nie musisz bać się,że jakiekolwiek ćwiczenie zawarte w tym programie jest niezgodne z ogólnie przyjętą metodyką pracy logopedycznej! Ten program ma za zadanie ułatwić Ci pracę, a pacjentowi pokazać inną stronę terapii!

edusensus Logopedia PRO - pakiet gold

Szereg ciszący, syczący, szumiący - moduły profesjonalne

Moduły te zawierają zbiory dodatkowych ćwiczeń przeznaczonych do terapii szeregów: ciszącego, syczącego i szumiącego. Pozwalają na urozmaicenie i rozszerzenie terapii głosek z tych szeregów.

Różnicowanie szeregów

Moduł ten służy do nauki różnicowania głosek z trzech szeregów. Terapia związana z różnicowaniem jest trudna i najlepsze efekty można uzyskać podczas zabawy. Do dyspozycji logopeda ma wiele gier, układanek, ilustracji, animacji i puzzli, które z pewnością pomogą na tym etapie terapii. Obrazki dostępne podczas ćwiczeń można wymieniać, dzięki czemu dziecko chętnie wykonuje te same ćwiczenia. Jak widzisz program ten charakteryzuje dostosowanie materiału do wieku i umiejętności dziecka. Tak naprawdę pacjent świetnie się bawiąc nie zauważa przez jak trudny etap terapii przechodzi!

Głoska "r"

Program przeznaczony jest do terapii rerania. W przypadku problemów z głoską "r" dziecko będzie musiało wykonać ćwiczenia wstępne w celu wywołania głoski r, ćwiczenia dźwiękowe wspomagające wymowę, ćwiczenia głoski między samogłoskami oraz ćwiczenia głoski w izolacji. Nie oszukujmy się terapia rotacyzmu to jedna z najtrudniejszych zarówno dla logopedy, jak i rodzica oraz dziecka. edusensus Logopedia pro - pakiet GOLD wpisuje się w potrzeby terapii. Jest jednym z nielicznych programów, który kładzie nacisk na ćwiczenia wstępne! Drogi Logopedo, jest to zatem przedłużenie Twoich nieocenionych kompetencji!

Głoski r, l - moduł profesjonalny

Program przeznaczony do terapii głosek r oraz l. Zawiera rozszerzenie  ćwiczeń i zadań związanych z głoskami r,l. Może stanowić wsparcie w terapii rotacyzmu i lambdacyzmu.

Echokorektor

Służy do terapii jąkania. Do działania wykorzystywana jest metoda Echo, która polega na mówieniu w sposób zsynchronizowany z własnym echem opóźnionym o 0,1-0,3 sekundy. Podczas terapii dziecko musi mówić słowa, zdania i zwroty, komputer przetwarza te dźwięki i przesyła je do słuchawek z zadanym opóźnieniem.

Sfonem

Umożliwia badanie słuchu fonemowego u dzieci. Możliwe jest sprawdzenie czy dziecko słyszy różnicę pomiędzy podanymi opozycjami fonemowymi (zebra:żebra, koza:kosa, itp.). Sfonem można również wykorzystać do ćwiczeń sprawności słyszenia.

Mowa bezdźwięczna

Moduł służy do terapii głosek szczelinowych, zwarto-szczelinowych i zwartych. Wspomaga terapię mowy bezdźwięcznej (całkowitej i częściowej). Słownictwo zostało dobrane w taki sposób, by każda strona związana była z ćwiczeniem innego etapu terapii głoski.

Głoski tylnojęzykowe k, g, h

Przeznaczony jest do opanowania przez dziecko poprawnej wymowy głosek k,g,h, tak by nie zostały zamieniane np. na głoski t,d. Głoski tego typu pojawiają się na wcześniejszym etapie rozwoju niż pozostałe głoski, więc moduł ten przeznaczony jest dla młodszych dzieci.
Program podzielony został na trzy części związane z głoskami oraz jedną część odpowiedzialną za ćwiczenia różnicowania głosek tylnojęzykowych.

edusensus Logopedia PRO - pakiet gold

 

edusensus Logopedia PRO - pakiet gold

Trening logopedyczny

Służy do przeprowadzania ćwiczeń wstępnych, po wykonaniu diagnozy logopedycznej i rozpoznaniu problemów dziecka. Ćwiczenia dostępne w module przygotowują dziecko do terapii poprzez ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia narządów artykulacyjnych i ćwiczenia fonacyjne.

 

Porównanie pakietów wchodzących w skład serii Logopedia PRO

 

eduSensus Pakiet podstawowy eduSensus Pakiet poszerzony eduSensus Pakiet gold eduSensus Pakiet platinium eduSensus Multimedialny Gabinet

Logopedia porównanie

 

Informacje o programie

Licencja komercyjna/wieczysta
Ilość stanowisk 2
Wersja językowa polska
Gwarancja
2 lata

 

Wymagania systemowe

• Windows 7/8/10 - wersje 32- i 64-bit
• Procesor 2,4 GHz
• 2 GB pamięci RAM (dla systemu 32-bit) lub 4 GB (dla systemu 64-bit)
• Karta graficzna pracująca z rozdzielczością 1024x768
• Karta dźwiękowa, głośniki lub słuchawki, mikrofon zewnętrzny (zalecany)
• Mysz lub inne urządzenie wskazujące
• Port USB 2.0/3.0
• 3 GB miejsca na dysku twardym

Poszczególne produkty (np. mikrofon) wchodzące w skład pakietu są wyszczególniane jako osobne pozycje na fakturze VAT.

Deklaracja zgodności - kliknij by pobrać.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowy gratis. Szczegóły w opisie

Kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowy gratis. Szczegóły w opisie

Upominek-niespodzianka w prezencie

Upominek-niespodzianka w prezencie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej