Transparentne kolorowe budowanie

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138825635
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 269,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  269,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Nasz edukacyjny zestaw transparentne kolorowe budowanie doskonale urozmaici zajęcia rozwojowe Twojego dziecka. Dzięki niemu odkryje zasady mieszania się kolorów. Za pomocą dodatkowego lustra nauczy się obserwacji i opisywania. Produkt doskonale nada się jako pomoc terapeutyczna dla terapeutów. Zestaw zawiera przewodnik nauczycielski, dlatego z łatwością użyjesz go w domowym zaciszu.
Zestawem mogą bawić się dzieci, które ukończyły 3 rok życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Dzięki dodatkowemu lustru dziecku można wyjaśnić, jak działa zjawisko odbicia lustrzanego i pozwolić mu na odkrywczą zabawę. Samodzielna zabawa wciąga maluchów w obserwacje, zamykając je na rozpraszające bodźce. Usprawnianie spostrzegawczości jest kluczowe dla opanowania zdolności rozróżniana kształtów niezależnie od kąta ich widzenia i odległości. Ważnymi elementami w rozwoju tych umiejętności jest manipulowanie i poruszanie przedmiotami na panelu lustrzanym. Taka aktywność wpływa na zapamiętywanie zdobytych informacji i kształtowanie pamięci dziecka.

 • Klocki zawarte w zestawie są o regularnych i nietypowych kształtach jak np. kwadrat oraz łuk. Dlatego bloki wykorzystywane do zwykłej codziennej zabawy niosą ze sobą wiele korzyści. Dotykanie różnorodnych kształtów efektywnie oddziałuje na motorykę małą. Jest to ważny element ich rozwoju. Dzięki dodatkowej stymulacji dłoni, wzmacniają się małe mięśnie oraz siła chwytu. Takie działanie korzystnie wpływają na umiejętności rysowania. Przyczynią się również do łatwiejszej nauki pisania.

 

 

 • Aby skutecznie nauczyć dziecka kolorów oraz zasad mieszania polecamy dokupienie panelu świetlnego. Wykorzystując taki panel dostarczamy dziecku więcej bodźców wzrokowych. Przez niego kolory stają się wyraźniejsze, jaskrawe. Dzięki niemu dzieci lepiej zauważą mieszanie się kolorów niż patrząc pod światło. Takie efekty przyciągają uwagę dziecka a co za tym idzie – pogłębia się jego skupienie. Dodatkowo jest on uniwersalny i nadaję się do użytku z innymi przedmiotami.

 • Nasz produkt zdobył dwie nagrody w 2016 roku. PPS srebro w kategorii „zasoby dla nauczycieli, sprzęt i narzędzia” oraz Nursery World Awards – finalista w kategorii „sprzęt od urodzenia do Piątki”. Specjaliści pierwszego konkursu potwierdzają skuteczność produktu „Piękne, jasne i półprzeźroczyste kolory od razy przyciągały nasza uwagę. Były niesamowite na podświetlanym panelu. Dotykowe kształty oraz dodatkowe lustro zwiększają wartość nauki i zabawy tym produktem”.

 

Co zawiera?

W zestawie znajdziemy:

 • 15 kart z przykładami budowli

 • instrukcje w 8 językach

 • 25 akrylowych klocków

 • przewodnik dla nauczycieli

 • lustro akrylowe

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Zabawka dostępna także w zestawie z panelem świetlnym (po wybraniu odpowiedniej wersji):

Panel A3 z zestawu

Panel A4 z zestawu

 

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

panel świetlny atrykuł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz inne zabawki edukacyjne i zabawki sensoryczne.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

zobacz inne zabawki do panelu

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

13-09-2021
Dziecko nieprawidłowo realizuje głoski szumiące lub głoskę r, a może występuje seplenienie boczne czy asymetria języka? Do prawidłowego żucia oraz wyrazistej artykulacji niezbędne są zarówno ruchy boczne – lateralne, jak i góra – dół – pionizowanie czubka języka. Sprawdź...

więcej

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

06-09-2021
Obawiasz się, że Twoje dziecko może mieć problemy z nauką matematyki? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? Dzieci osiągają umiejętności matematyczne w różnym wieku. Najważniejszy jest fakt, że pierwsze umiejętności zaczynają się rozwijać już w bardzo młodym wieku. W jaki...

więcej

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

09-08-2021
Każde dziecko, aby nauczyć się rysować i pisać, musi wpierw opanować umiejętności grafomotoryczne. Grafomotoryka w uproszczeniu, to nic innego jak właściwe i precyzyjne ruchy palców, dłoni oraz rąk, które umożliwiają nam pisanie, rysowanie, chwytanie i podnoszenie przedmiotów...

więcej