Transparentne kolorowe budowanie

 • Producent: TICKIT
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 269,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  269,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  269,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  281,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  289,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  294,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: comm_72606
Dodaj do mojej listy

Pięknie wypolerowane półprzezroczyste bloki akrylowe w różnych kształtach, 15 kart roboczych, lustro i notatki nauczycieli w zestawie. Gładkie kolorowe bloki dotykowe zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić dzieciom odkrywanie światła i koloru, budowanie wzorów i sekwencji, a także tworzenie pomysłowych obrazów.

- Regularne wielokąty, aby pomóc w języku matematycznym i zrozumienia kształtów i form (kwadratowy, trójkąt, podłużny, okrąg, elipsa)

- Nieregularne kształty, aby umożliwić bardziej złożone konstrukcje, które mają być wykonane i pomóc w poznaniu takich terminów jak fala, zygzak, łuk, most itp

- Lustro do budowania wzorców i zobaczenia skutków symetrii odblaskowej

- Kolorowe i przezroczyste bloki, dzięki czemu dzieci mogą zobaczyć świat w innym odcieniu, nałożyć je, aby wymieszać nowe kombinacje kolorów i używać ich na panelu świetlnym

- 15 kart pracy uczniów od prostych pomysłów do bardziej złożonych wyzwań. Istnieją obrazy do skopiowania w 2D lub 3D, sekwencje kształtów do rozwiązania i pomysły na odblaskowe symetrii pracy.

- Przewodnik dla nauczycieli, w tym informacje ogólne, sugerowane zajęcia do wypróbowania, pytania do zadawania dzieciom i pomysły na rozszerzenie.

 

Zestaw zawiera 25 bloków, 15 kart roboczych A4, 1 lustro płaszczyzny akrylowej i przewodnik dla nauczycieli w 8 językach, przechowywany w solidnym pudełku z prowadnicą na klucze i wkładkami piankowymi w celu ochrony bloków.

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

panel świetlny atrykuł

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak wybrać gryzak logopedyczny?

Jak wybrać gryzak logopedyczny?

18-05-2021
Gryzaki logopedyczne to specjalistyczny sprzęt terapeutyczny, który ma za cel wspomóc działania terapeutyczne. Aby spełniały swoje zadanie, powinny być w prawidłowy sposób dobrane i użytkowane. Zobacz jak wybrać odpowiedni gryzak?

więcej

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej