Transparentne bryły geometryczne

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138827721
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 239,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 239,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  239,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Transparentne bryły geometryczne to zestaw 35 klocków, które można stosować w domu, przedszkolu lub gabinecie terapeutycznym. Zestaw sprawdzi się świetnie do nauki sortowania oraz do poznawania kolorów i kształtów. Zabawa z jego wykorzystaniem pozytywnie wpłynie na wyobraźnię i kreatywność dziecka. 

Dodatkowo bryły są przystosowane do zabaw świetlnych. Zastosowanie panelu świetlnego jeszcze bardziej pobudzi zmysł wzroku dziecka, a także wzbudzi jego ciekawość. Zabawka zawiera pudełko do łatwego przechowywania elementów. Przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia. 

 

 

 

Dlaczego warto?

Klocki występują w wielu kolorach i różnych kształtach, dzięki czemu maluch poszerza wiedzę o otaczającym go świecie. Dodatkowo może je sortować na wiele sposobów. Szukając kompletu brył o danej cesze, ćwiczy swoją koncentrację i skupienie. 

 

 

Transparentne bryły są przystosowane do zabaw z panelami świetlnymi przez to, że są wykonane z półprzezroczystego tworzywa. Tego typu zabawa jeszcze silniej pobudza zmysły oraz ciekawość dziecka. Zachęca go do eksperymentowania i przyciąga uwagę. Maluch może zobaczyć jak światło działa na różne figury przestrzenne i zapoznaje się ze zjawiskiem przenikania barw.

 

 

Oprócz tego, że dziecko poznaje wiele nowych figur przestrzennych, które może dotknąć i ułożyć w różnej kombinacji maluch poznaje i zauważa również takie elementy objętość czy powierzchnia danej figury co przejawia się w dalszym etapie nauki. Dostrzega również różnice wielkościowe. 

 

 • Niekończąca się zabawa

Transparentne bryły zapewnią wiele sposobów na zabawę. Klocki można sortować w zależności od koloru i kształtu. Można również układać je na wiele sposobów. Tworzyć budowle, wieże lub inne figury. Zabawa nigdy się nie kończy a jedyne ograniczenie to wyobraźnia dziecka! 

 

 

 • Rozwój zdolności manualnych

Podczas zabawy dziecko pracuje dłońmi,  chwyta klocki i ustawia je odpowiednio. Rozwija wówczas motorykę małą - kluczową cechę, która przyczynia się do prawidłowej pracy rąk m. in. podczas nauki pisania czy rysowania.

 

Co zawiera?

 • 35 transparentnych brył geometrycznych

 • Pudełko do przechowywania elementów zestawu

 

 

Główne informacje

 • Wiek: od 3 roku życia

 • Wymiary: 50mm

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

panel świetlny atrykuł

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej