Sensoryczne koła SiliShapes®

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138823723

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 208,05 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 250,00 zł

  219,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 250,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 31,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 219,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  219,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

Dla kogo?

Sensoryczne koła SiliShapes to zestaw 10 silikonowych krążków do ćwiczeń mających na celu poprawę zdolności opisywania wrażeń dotykowych dziecka. Koła SiliShapes to idealna pomoc terapeutyczna oraz zabawka sensoryczna dla terapeutów i rodziców, które urozmaici terapię. Sensoryczne koła sprawdzą się podczas zabawy w przedszkolu, gabinecie terapeutycznym oraz samodzielnej nauki w domu. Zabawa z wykorzystaniem naszego produktu rozwinie także zdolności motoryczne najmłodszych.

Sensorycznymi kołami SiliShapes mogą bawić się dzieci już od 3 roku życia.

 

 

 

 

 

Sensoryczne koła SiliShapes infografika

 

 

Sensoryczne koła SiliShapes - Dlaczego warto?

 • Koła SiliShapes stymulują dotyk oraz wzrok. Jest to zatem nauka wielozmysłowa. Każdy krążek posiada unikalną powierzchnię przez co dzieci doświadczają zróżnicowanych doznań sensorycznych. 

 • Produkt może być wykorzystywany w zabawach świetlnych z wykorzystaniem panelu świetlnego, co wzbogaca rozrywkę o dodatkowe przeżycia.

 • Zabawa sensoryczna to także świetny sposób na uspokojenie i wyciszenie dziecka, która pozwoli rozładować stres i napięcie.

 

 

 • Ten produkt to świetne rozwiązanie do ćwiczeń mających na celu poprawę zdolności opisywania wrażeń dotykowych dziecka. Umieszczając małe kółka w dostarczonej z nimi torebce, dzieci mogą sprawdzić, czy potrafią opisać wzór, który czują. Krążki znajdą swoje zastosowanie w trakcie nauki rozpoznawania kolorów, dopasowywania oraz porównywania.

 • Krążki wykonane są z silikonu, który jest trwały, bezpieczny w użyciu i niezwykle miękki w dotyku. Są także wodoodporne i antypoślizgowe.

 • Koła SiliShapes można myć ręcznie lub w zmywarce ustawionej na wysoką temperaturę, co pozwala utrzymać odpowiedni poziom higieny.

 • W skład zestawu wchodzi poręczna torebka do przechowywania małych krążków, dzięki temu nie musisz martwić się, że jakiś element gdzieś się zawieruszy.

 

Jak działa? 

 

Co zawiera? 

 • 10 silikonowych krążków – 5 dużych o średnicy 250 mm, 5 małych o średnicy 80 mm,
 • poręczną torebkę do przechowywania elementów,
 • przewodnik aktywności w 8 językach.

Zabawka najlepiej sprawdza się w kompozycji z panelami świetlnymi.

 

Jak bawić się panelem świetlnym?

Zabawka dostępna także w zestawie z panelem świetlnym (po wybraniu odpowiedniej wersji):

Panel A3 z zestawu

Panel A4 z zestawu

 

Sprawdź nasz artykuł na blogu klikając w obrazek.

panel świetlny atrykuł

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

zobacz inne zabawki do panelu

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej