mTalent Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych + KARTY PRACY

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNETIC
 • Kod producenta: 5902488035459

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 710,90 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 950,00 zł

  1 709,99 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 950,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 240,01 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 709,99 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 709,99 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Teraz wersja na 2 stanowiska online i 2 stanowiska offline!

Dla kogo?

Program mTalent Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych to specjalistyczny zestaw materiałów interaktywnych wzbogacający ćwiczenia wymowy. Zadania w formie multimedialnej i tradycyjnej dostosowane są do najczęściej występujących problemów logopedycznych.

Na zajęciach z wykorzystaniem zestawu będzie można pracować nad wymową R oraz innych głosek, a także nad dykcją i intonacją. Treści zawarte w programie poruszają także wiele innych tematów. Materiały zostały przygotowane w atrakcyjnej formie, która ułatwi prowadzenie zajęć.

Bardzo przydatna jest możliwość wykonywania zadań online, jak i offline. Dzięki temu terapia może odbyć się przed monitorem komputera, z wykorzystaniem tablicy interaktywnej lub w formie tradycyjnej. W zestawie dołączone są wszystkie akcesoria niezbędne do prawidłowego przebiegu zajęć. Są to głośniki, słuchawki, mikrofon, a także karty pracy i wiele materiałów dodatkowych. Program ten będzie dużym wsparciem w gabinetach logopedycznych dla specjalistów pracujących z nastolatkami i osobami dorosłymi, gdyż treści są przystosowane odpowiednio do tych grup wiekowych.

Do całości dołączona jest książka i przewodnik metodyczny, stanowiące pomoc dla logopedy. W części multimedialnej, ale też na kartach pracy można na bieżąco rejestrować uzyskane wyniki. Program będzie wykazywał je również w zestawieniu, procentowo dla każdego z przerobionych działów. Pomoże to zmotywować uczestnika zajęć do dalszych ćwiczeń i dokładnie dokumentować przebieg i postępy terapii.

 

Wersja demonstracyjna

 

 

Dlaczego warto?

 • Trening prawidłowej wymowy głoski R

Wymawianie głoski R może być ćwiczone interaktywnie za pomocą własnego nagrania. Użycie mikrofonu ułatwi wykonanie tego zadania, a równocześnie sprawi, że zajęcia logopedyczne będą jeszcze ciekawsze.

Możliwość późniejszego odsłuchania czytanego przez siebie na głos tekstu pozwoli wychwycić, gdzie najczęściej zdarzają się błędy i motywować do dalszych treningów. W programie zawarte są ćwiczenia wymowy R przed i po spółgłoskach, R między samogłoskami, a także R w zbitkach spółgłoskowych. Z pomocą przygotowanych materiałów można trenować także różnicowanie R z J oraz z L. Dostępne zadania dotyczą nie tylko wymowy R, ale też innych głosek, w tym z szeregu syczącego i szumiącego.

 

Ćwiczenia logopedyczne mTalent wspomogą terapię prawidłowej wymowy głoski r

 

 • Ćwiczenia dykcji

W gabinetach logopedycznych wiele osób dorosłych pracuje także nad poprawą dykcji. Jest ona potrzebna w wielu zawodach, np. u nauczycieli i wykładowców, a także u osób prowadzących kursy i webinary. Ćwiczyć tę umiejętność można w skuteczny sposób, za pomocą zawartych w programie wprawek dykcyjnych.

 

 • Ćwiczenia intonacji głosu

Mikrofon oraz możliwość rejestrowania swoich wypowiedzi sprawiają, że treningi intonacji głosu będą bardziej zrozumiałe i efektywne. Nagranie własnej mowy w różnorodnych stylach pozwoli skutecznie wykonywać ćwiczenia:

 

Ciekawy i angażujący pomysł na ćwiczenia logopedyczne dla dzieci

 

Zajęcia w gabinecie logopedy i domowe ćwiczenia wymowy wcale nie muszą być nudne i monotonne! Trenując z programem mTalent Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych, można odnaleźć wiele skutecznych, a równocześnie ciekawych ćwiczeń. Zadania w części multimedialnej, nagrywanie z pomocą mikrofonu i odsłuchiwanie nagrań wykorzystując słuchawki to dobre sposoby, aby zaktywizować młodzież podczas terapii logopedycznej.

W czasie zajęć w gabinecie lub w placówce terapeutycznej ekrany z zestawu można odtworzyć także na tablicy interaktywnej. Dużym plusem programu są także karty pracy i materiały w formie tradycyjnej, z których można korzystać bez ograniczeń, zwłaszcza gdy nie ma dostępu do internetu. Zawarte w nich ćwiczenia oparte są także o znane i lubiane gry i łamigłówki, takie jak np. "Państwa-miasta", wykreślanki i krzyżówki, które zawierają ćwiczoną głoskę. Ich treści oraz grafika są przystosowane dla młodzieży i dorosłych. Pozwoli to prowadzić skuteczną terapię w atrakcyjny sposób również w tych grupach wiekowych.

Program logopedyczny z serii mTalent wspomoże prawidłowy rozwój dziecka

 • Możliwość uczestnictwa w terapii zdalnie

Coraz częściej wybierana i bardzo wygodna zdalna forma zajęć jest możliwa dzięki wykorzystaniu programu mTalent Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych. Za jego pomocą można prowadzić także wideokonferencje z zakresu logopedii. Wszystko to działa bez konieczności instalowania osobnego oprogramowania. Dzięki temu program odpowiada na aktualne potrzeby użytkowników i sprawia, że terapia ma szansę odbywać się regularnie, niezależnie od zewnętrznych okoliczności. Ekrany interaktywne można odtworzyć na komputerze, ale też na laptopie, tablecie lub smartfonie, co zwiększa wygodę i dostęp do multimedialnej formy ćwiczeń.

 

Co zawiera?

 • prawie 1000 ekranów interaktywnych

 • słuchawki

 • mikrofon

 • kartę dźwiękową

 • głośniki

 • książkę "Wprawki i teksty logopedyczne"

 • przewodnik metodyczny

 • karty pracy

 • materiały dodatkowe (dokumenty licencyjne, instrukcję obsługi, książkę szkoleniową na temat tworzenia własnych materiałów edukacyjnych w formie interaktywnej, poradnik i notatnik dla logopedy)

Zajęcia logopedyczne z wykorzystaniem zestawu zachęcą oraz zaangażują najmłodszych

Informacje o programie

Licencja Bezterminowa
Ilość stanowisk

2 konta (dostęp online) + możliwość używania na 2 stanowiskach offline

Wersja językowa polska
Gratis  Szkolenie online z obsługi programu

 

Wymagania sprzętowe

Program współdziała z przeglądarkami:

 • Microsoft Edge

 • Mozilla Firefox (wersje od 27 wzwyż)

 • Google Chrome (wersje od 32 wzwyż)

 • Apple Safari (wersje od 8 wzwyż)

Współpracujące systemy operacyjne:

 • Microsoft Windows (7, 8, 8.1, 10, a także wyższe) - Edge, Chrome, Firefox

 • Linux - Firefox i Chrome

 • Google Android (7.1.1, 8, 9, 10) - Edge i Chrome

 • Apple Mac OSx (od 10.08) - Safari

 • Apple iOS (od 7.1.2) - Safari

 

Co otrzymujesz w prezencie, kupując na Arante.pl?

KARTY PRACY - Logopedyczne:

1. W prezencie do produktu otrzymasz ponad 40 logopedycznych kart pracy, stanowiących połączenie ćwiczeń językowych z obrazkowymi. W pakiecie znajduje się 6 zestawów przeznaczonych dla dzieci klas 0-III, są to ćwiczenia:

 • z głoską"ś"
 • z głoską "sz"
 • z głoską "s-sz"
 • z głoską "rz/ż"
 • z głoską "r"
 • z głoską "k"

2. Pakiet zawiera także karty pracy ze zbiorem kilkunastu krótkich rymowanek, połączonych z ilustracją i danymi wyrażeniem dźwiękonaśladowczym. Przeznaczone są dla najmłodszych dzieci oraz dla osób z opóźnionym rozwojem mowy, afazją, niedosłuchem czy zaburzeniami komunikacyjnymi.

3. W pakiecie znajdziesz także zestaw kart przeznaczonych dla młodzieży oraz dorosłych z afazją. 

Karty pracy otrzymasz w formacie .pdf do samodzielnego wydrukowania na podany w zamówieniu adres e-mail.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

15-05-2024
Do prawidłowego żucia niezbędne są ruchy boczne – lateralne języka, a do prawidłowego połykania i artykulacji głosek niezbędne jest uzyskanie prawidłowej pionizacji języka, a więc wklejenia jego masy w podniebienie. Terapię logopedyczną w wyćwiczeniu tych ruchów mogą wesprzeć... Więcej
Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

19-04-2024
Dlaczego moje dziecko nie naśladuje dźwięków zwierząt, gdy jego rówieśnicy to robią?  Czy to normalne, że moje dziecko nie wypowiada określonej głoski w danym wieku? Czy wysuwanie języka podczas mowy powinno zachodzić? Z tymi i wieloma innymi pytaniami często borykają się rodzice... Więcej
Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

16-04-2024
​W 2024 roku MEN realizuje kolejną, ostatnią już, edycję rządowego Programu Aktywna Tablica 2020-2024, w ramach którego placówki szkolne mogą otrzymać dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego i pomocy dydaktycznych. W budżecie Programu jest do rozdania aż 55 mln. zł a wszystko... Więcej