mTalent Ortografia

 • 1 490,00 zł

  1 280,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 490,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 210,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 280,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 280,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Program mTalent–Ortografia to program kształtujący świadomość ortograficzną i nawyki poprawnej pisowni. Ta  multimedialna propozycja to również nieoceniona pomoc terapeutyczna dla każdego specjalisty, który na co dzień zajmuje się terapią dzieci obarczonych dopiero ryzykiem dysleksji lub już się z nią zmagających. mTalent–Ortografia polecany jest nauczycielom, logopedom i pedagogom prowadzącym zajęcia logopedyczne, korekcyjno-kompensacyjne bądź rewalidacyjne. mTalent Ortografia został przeznaczony do prowadzenia zajęć z dziećmi powyżej 7 roku życia. W przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi nie ma określonego kryterium wiekowego - dobór programu powinien być oparty o opinię terapeuty.

 

 

Pigułka informacyjna

 

mTalent Ortografia - pigułka informacyjna

 

Program rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Dysleksji

 

Co zawiera mTalent Ortografia?

 • wsparcie psychologiczno-pedagogiczne i element wspomagający na wszystkich etapach modelowego systemu pomocy terapeutycznej w związku z szeroko pojętymi trudnościami w nauce,
 • nieszablonowe podejście do ćwiczeń kształcących świadomość ortograficzną i poprawną pisownię,
 • blisko 1200 ekranów multimedialnych z ćwiczeniami na różnym poziomie trudności (ćwiczenia typu: łączenie elementów, kategoryzowanie, zaznaczanie różnic, memo, gry pamięciowe, sekwencje, łączenie punktów, interaktywne puzzle, sudoku obrazkowe, ćwiczenia do pracy z grupą dzieci (np. interaktywne gry planszowe z pionkami, gry za tablice interaktywne), a przede wszystkim ćwiczenia oparte na tekście, kształtujące wrażliwość ortograficzną i nawyk prawidłowej pisowni),
 • 230 kart pracy do wydruku,

mTalent Karta pracy

 • szkolenie online z obsługi programów mTalent
 • zestaw dodatkowych materiałów:
  • książka pt. „Orto-Rymy, czyli wierszowanie ułatwiające pisanie
  • gra pt. „Orto-Fiszki”, na którą składa się 200 ilustracji oraz blisko 1000 wyrazów połączonych w zbiory synonimów zawierających określoną trudność ortograficzną – narzędzie idealne do zabaw stolikowych - inspiracja do wielu gier i zabaw, nie tylko przy komputerze
 • poradnik metodyczny,
 • instrukcja użytkowania,
 • dokument licencyjny,
 • gwarancja,
 • książka ze szkoleniem z zakresu tworzenia
  autorskich materiałów interaktywnych)

 

Dlaczego warto?

 • mTalent–Ortografia to najnowszy i najobszerniejszy interaktywny produkt do nauki ortografii na rynku. Nie musisz szukać już żadnych innych alternatyw i dodatków!
 • Nieszablonowe podejście do ćwiczeń kształcących świadomość ortograficzną i praktyczne zastosowanie ortografii. Terapia nastawiona na oryginalne rozwiązania i ponadprzeciętność warsztatu to w końcu szybki postęp pacjenta i upragniony sukces terapeuty!

 

mTalent Ortografia - screen

 

 • mTalent–Ortografia to produkt współtworzony przez Renatę Czabaj – wieloletnią przewodniczącą Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Dysleksji, współautorkę popularnej serii „Ortograffiti”. Zatem jest to pomoc przygotowana przez prawdziwego praktyka i twórczego eksperta w swej dziedzinie!
 • Ta propozycja terapeutyczna to idealne narzędzie do wykorzystania na lekcjach mających na celu kształtowanie nawyków ortograficznych, a także na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych. Jest to jeden program z ogromem możliwości!

 

mTalent Ortografia - screen

 

 • mTalent–Ortografia zawiera materiał z kilkustopniowym systemem motywacyjnym. Jest to bardzo ważne, by dziecko z łatwością zdobywało coraz wyższe poziomy ćwiczonych umiejętności. Bez motywacji dostosowanej do poziomu jest to nie niemożliwe!
 • Jest to produkt zgodny z wytycznymi dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. To oznacza,że np. uczeń w spektrum autyzmu, u którego współwystępują również dysleksja bądź problemy z ortografią ma również możliwość korzystać z takich samych atrakcji jak inne dzieci w grupie. mTalent–Ortografia szczególnie sprawdzi się w szkołach z oddziałami integracyjnymi!

 

mTalent Ortografia - screen

 

 • Program przeznaczony jest do pracy przy użyciu komputera, tabletu, smartfona, oraz tablicy lub monitora interaktywnego (na systemach Windows, Android oraz iOS). Dzięki temu każdy specjalista pracuje na takim uprzędzeniu, które preferuje najbardziej lub na takim, które najlepiej sprawdzi się podczas prowadzonych zajęć!
 • Niewątpliwą zaletą programu jest również fakt, iż można pracować zarówno będąc online (na dowolnym urządzeniu z każdego dowolnego miejsca) jak i offline (na komputerze w szkole lub gabinecie). To po prostu brak jakiekolwiek ograniczeń i pełna mobilność!

 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

U nas transport kurierem i ubezpieczenie otrzymujesz w cenie. Specjalizujemy się w sprzedaży dla szkół i placówek edukacyjnych więc, staramy się spełniać indywidualne potrzeby.

 

Seria programów mTalent otrzymała nagrodę główną w kategorii edukacja w XVIII edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

 

Co zawiera?

mTalent Ortografia

Informacje o programie

Licencja komercyjna/wieczysta
Ilość stanowisk 3 stanowiska online oraz 6 stanowisk offline
Wersja językowa polska
Typ działania Do korzystania z wersji online wymagane jest połączenie z internetem
Wymagania sprzętowe

Program przeznaczony jest do pracy przy użyciu komputera, tabletu, smartfona oraz tablicy lub monitora interaktywnego (na systemach Windows, Android oraz iOS).

Bonus

SZKOLENIE online z obsługi programu GRATIS

Wiek

7+ (W przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi nie ma określonego kryterium wiekowego)

 

 

Programy z serii mTalent mTalent Zajęcia logopedyczne mTalent Precepcja Wzrokowa mTalent Percepcja Słuchowa I mTalent Percepcja Słuchowa II mTalent Matematyka mTalent Ortografia mTalent Czytanie Sylabami I mTalent Czytanie Sylabami II mTalent Trudności w pisaniu mTalent Autyzm mTalent Autyzm

Podział programów mTalent ze względu na wiek użytkownika

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowy gratis. Szczegóły w opisie

Kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowy gratis. Szczegóły w opisie

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Nauka cyfr w przedziale 1-10 u dzieci z zaburzeniami w spektrum autyzmu (ASD) i nie tylko

Nauka cyfr w przedziale 1-10 u dzieci z zaburzeniami w spektrum autyzmu (ASD) i nie tylko

20-03-2023
Matematyka, ze względu na swoją abstrakcyjność, jest dziedziną nauki, która sprawia trudność niejednemu dziecku. Dla dziecka z autyzmem pojęcia matematyczne, w tym cyfry są często bardzo trudne do zrozumienia i opanowania. Dlatego przy wprowadzaniu zagadnień matematycznych tak ważne...

więcej

Wykorzystanie "dmuchajek" w terapii logopedycznej

Wykorzystanie "dmuchajek" w terapii logopedycznej

03-03-2023
Oddychanie to czynność niezbędna do życia. To także czynność, która jest ściśle związana z mową. Oddychając prawidłowo nie mamy zwykle problemu z ograniczoną pojemnością płuc, ze zbyt częstymi infekcjami górnych dróg oddechowych, z płynnością mowy, czy z wadą zgryzu. W...

więcej

LICZMANY – jak wspomóc dzieci w nauce zagadnień matematycznych?

LICZMANY – jak wspomóc dzieci w nauce zagadnień matematycznych?

17-02-2023
Profesor Edyta podkreśla w swoich pracach, że ponad połowa polskich dzieci wykazuje uzdolnienia matematyczne już w przedszkolu. Niestety po ośmiu miesiącach nauki w szkole programowej już tylko co ósme dziecko przejawia wysokie zdolności matematyczne! To niezwykle smutna i zatrważająca...

więcej