mTalent AUTYZM. Tworzenie umiejętności życiowych + GRA Myślę, mówię, rozumiem

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNETIC
 • Kod producenta: 5902488035589

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 390,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 4 390,00 zł

  3 990,89 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 4 390,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 399,11 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 3 990,89 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  3 990,89 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

mTalent AUTYZM to pakiet materiałów stworzony specjalnie dla uczniów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Program ten przeznaczony jest też do pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, a także z innymi problemami, przy których warto wesprzeć rozwój społeczny.


W zestawie mTalent AUTYZM znajdują się ćwiczenia skoncentrowane na rozwijaniu umiejętności przydatnych w codziennym życiu ucznia starszego - powyżej 11 roku życia. Zadania dotyczą różnorodnych obszarów, takich jak świadomość ciała i zmysłów, budowanie relacji i kontaktów z innymi, rozwijanie myślenia oraz aktywnego działania.


W skład kompletu wchodzą m.in. tablet, słuchawki poradnik metodyczny, a także kilkaset ekranów interaktywnych i zbiór kart pracy. Dodatkowo program mTalent AUTYZM zawiera zestaw pomocy sensorycznych, które uzupełniają interaktywne ćwiczenia. Pomagają one uczniom ze szczególnymi potrzebami w zakresie integracji bodźców i samoregulacji.


Program ten jest dedykowany specjalistom, którzy pracują z dziećmi i młodzieżą w obszarze kompetencji społecznych. Przyda się nauczycielom, pedagogom specjalnym, logopedom, psychologom i wychowawcom. Zadania zawarte w zestawie mogą w ciekawy sposób wzbogacić też zajęcia treningu umiejętności społecznych (TUS).

Wersja demonstracyjna

 

14-interaktywne-cwiczenia-ekrany Interaktywne ćwiczenia/ekrany

Program oferuje wiele interaktywnych ćwiczeń dostosowanych do potrzeb uczniów ze spektrum autyzmu.

84-dziala-na-tablecie-telefonie-i-komputerze Działa na tablecie, telefonie i komputerze

Program mTalent AUTYZM działa na tablecie, komputerze, laptopie i ekranie multimedialnym, umożliwiając dzięki temu dostęp do interaktywnych ćwiczeń w każdym miejscu i czasie.

98-tablet-w-zestawie Tablet w zestawie

W komplecie mTalent AUTYZM znajduje się tablet, który umożliwia korzystanie z interaktywnych ćwiczeń w sposób wygodny i mobilny.

62-sluchawki-w-zestawie Słuchawki wyciszające w zestawie

W zestawie mTalent AUTYZM znajdują się słuchawki wyciszające, umożliwiając uczniom skupienie się na ćwiczeniach i redukując bodźce dźwiękowe płynące z otoczenia.

15-karty-pracy Karty pracy

mTalent AUTYZM to zestaw, w którym oprócz zadań multimedialnych znajduje się też kilkadziesiąt kart pracy. Stanowią one cenną i wszechstronną pomoc w rozwijaniu umiejętności społecznych i życiowych

50-oprogramowanie Oprogramowanie do terapii

Oprogramowanie mTalent AUTYZM jest zoptymalizowane do działania na większości dostępnych urządzeń, takich jak komputery, laptopy i tablety. Zapewnia to elastyczność i łatwość korzystania z programu w różnych środowiskach terapeutycznych i edukacyjnych.

76-zawiera-podrecznik-przewodnik-w-zestawie Poradnik metodyczny w zestawie

W zestawie mTalent AUTYZM znajduje się wartościowy poradnik metodyczny, który stanowi cenną pomoc dla pedagogów, terapeutów i innych specjalistów, umożliwiając im skuteczne wykorzystanie programu.

9-dla-autystykow-autyzm-2- Dla autystyków

mTalent AUTYZM to program dedykowany dzieciom z autyzmem,który oferuje specjalnie zaprojektowane narzędzia i materiały, aby wspierać ich rozwój i terapię.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Indywidualizacja i wszechstronność

Dzięki interaktywnym ekranom, kartom pracy, tabletowi oraz słuchawkom program mTalent AUTYZM zapewnia różnorodne narzędzia do terapii. Są one dostosowane do potrzeb uczniów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, umożliwiając pracę nad różnymi obszarami życiowymi i społecznymi. Przykładem tego są ćwiczenia z nauką rozumienia metafor. Jest to cenna droga do poszerzenia umiejętności komunikacyjnych i rozwoju kreatywnego myślenia dla osób ze spektrum autyzmu:

 

Dzięki interaktywnym ekranom, kartom pracy, tabletowi oraz słuchawkom program mTalent AUTYZM zapewnia różnorodne narzędzia do terapii.

 

 • Skuteczne zajęcia rewalidacyjne

mTalent AUTYZM jest przydatnym narzędziem do pracy na zajęciach rewalidacyjnych, podczas treningu umiejętności społecznych i na lekcjach wychowawczych. Wszystkie ćwiczenia z tego zakresu zostały przygotowane w formie ciekawych i przystępnych zadań:

 

mTalent AUTYZM jest przydatnym narzędziem do pracy na zajęciach rewalidacyjnych, podczas treningu umiejętności społecznych i na lekcjach wychowawczych.

 

 • Wsparcie dla specjalistów oparte na badaniach i praktyce

Program mTalent AUTYZM został zwalidowany przez specjalistów z Fundacji Artonomia oraz członków Klubów Świadomej Młodzieży działających przy fundacjach Autism Team oraz Pro Aperte. Materiały są oparte na wiedzy i doświadczeniu specjalistów z dziedziny pedagogiki specjalnej, a także językoznawstwa, co gwarantuje skuteczność i adekwatność działań.

 

 • Zintegrowane podejście edukacyjne

 Program mTalent AUTYZM jest innowacyjnym narzędziem, które łączy interaktywne zadania multimedialne oraz tradycyjne karty pracy. Dzięki synergicznemu połączeniu tych materiałów uczniowie mogą czerpać pełne i zróżnicowane doświadczenia edukacyjne.
Zestaw zawiera także inne pomocne narzędzia, takie jak słuchawki wyciszające i fidget toys. Te dodatkowe elementy wspomagają uczniów w regulacji sensorycznej, koncentracji oraz redukcji napięcia, umożliwiając pełne zaangażowanie w ćwiczenia i efektywne przyswajanie materiału.

 

mTalent AUTYZM jest przydatnym narzędziem do pracy na zajęciach rewalidacyjnych, podczas treningu umiejętności społecznych i na lekcjach wychowawczych.

 

 • Bezterminowa licencja

Ważnym atutem programu jest również bezterminowa licencja. Użytkownicy mają też dostęp do bezpłatnych aktualizacji, szkoleń oraz do centrum wsparcia technicznego i szkoleniowego mTalent.

 

Co zawiera?

W zestawie znajdują się:

 • Tablet

 • Poradnik metodyczny

 • Instrukcja tworzenia zasobów i inne autorskie materiały

 • Kilkaset interaktywnych ekranów

 • Kilkadziesiąt kart pracy

 • Pomoce sensoryczne (w tym fidget toys i słuchawki wyciszające)

 • Certyfikowane szkolenie

 • Wsparcie techniczne i szkoleniowe mTalent

 • Aktualizacje programu (bezpłatne)

mTalent AUTYZM. Tworzenie umiejętności życiowych

Główne informacje

 • Licencja: bezterminowa

 • Liczba stanowisk: 4

 

Co otrzymujesz w prezencie, kupując na Arante.pl?

Grę "Myślę, mówię, rozumiem"

Gra jest prezentem do produktu "mTalent AUTYZM. Tworzenie umiejętności życiowych". Jest to autorski pomysł naszego zespołu i otrzymasz ją w prezencie do zakupionego programu tylko na Arante.pl

Gra "Myślę, mówię, rozumiem" jest grą przeznaczoną dla młodzieży i starszych, w tym dla osób z autyzmem, które mają trudności m.in. z rozumieniem: dosłownych wypowiedzi, metafor, ale i ironią.

"Myślę, mówię, rozumiem" to gra, która zapewnia doskonałą zabawę, daje wiele możliwości i nigdy nie przebiega tak samo.

Grę otrzymasz w formacie .pdf do samodzielnego wydrukowania na podany w zamówieniu adres e-mail.

 

mTalent AUTYZM. Tworzenie umiejętności życiowych

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej