GoLogo. Mówię płynnie

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: HITOBITO
 • Kod producenta: 5907772030271

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 990,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 990,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  990,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

GoLogo to innowacyjna seria do pracy z dziećmi w normie intelektualnej, z deficytami poznawczymi lub mającymi problemy logopedyczne. To fantastyczne narzędzie terapeutyczne wykorzystuje najnowsze możliwości interakcji ucznia z komputerem i pozwala samodzielnie kontrolować tempo oraz przebieg pracy.

GoLogo składa się z oprogramowania i pomocy terapeutycznych. Ułatwia prowadzenie zajęć specjalistycznych, np. korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych. Przeznaczone są do pracy z dziećmi wszystkich klas szkoły podstawowej.

GoLogo pozwala przełamać tradycyjny schemat terapii dziecko-terapeuta i zaangażować w ten ważny proces cały zespół. Dzięki wplecionym w zajęcia zabawom i grom, uczestnicy terapii mogą aktywnie uczestniczyć w ćwiczeniach grupowych i uczyć się interakcji z rówieśnikami. Terapia staje się więc ciekawą przygodą i zachęca dziecko do zaangażowanego uczestniczenia w niej.

GoLogo mówię płynnie to zestaw narzędzi umożliwiających prowadzenie terapii w zakresie poprawnego oddechu oraz artykulacji głosek. Dzięki ciekawym ćwiczeniom i scenariuszom najmłodsi uczą się kontrolować siłę oddechu i wymowę. Stają się bardziej świadomi działania swojego aparatu mowy i zyskują okazję do pokonywania trudności artykulacyjnych.

 

59-rozwoj-mowy-terapia-logopedyczna2 Terapia logopedyczna

Zestaw pozwala trenować oddech oraz poprawną artykulację głosek

6-dostosowany-do-osob-niepelnosprawnych Dostosowany do osób niepełnosprawnych intelektualnie

Zestaw umożliwia prowadzenie zajęć rewalidacyjnych dla dzieci z orzeczoną niepełnosprawnością intelektualną

87-edukacja-wczesnoszkolna-klasa-1-3-szkola-podstawowa2 Pomoc edukacyjna dla SP

Narzędzia multimedialne przeznaczone są do pracy z dziećmi wszystkich klas szkoły podstawowej

32-Nauka-czytania Czytanie

Zabawy z GoLogo pozwalają na trenowanie czytania liter, sylab i wyrazów

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Uczy poprawnej artykulacji

Zestaw GoLogo mówię płynnie to narzędzia multimedialne oraz komplet scenariuszy umożliwiających organizowanie ćwiczeń logopedycznych.
Dzięki tym pomocom nauczysz dziecko kontroli oddechu w zakresie jego siły, wysokości i brzmienia. Uświadomisz je, jak poprawnie artykułować głoski, sylaby, wyrazy, zdania i całe teksty.
Powyższa aktywność jest niezwykle ważna w trakcie pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi lub mającymi problemy logopedyczne. Daje okazję do stymulowania aparatu mowy i zdobywania samoświadomości małego użytkownika.

 

GoLogo. Mówię płynnie

 

 • Wykorzystuje nowoczesne technologie

Ćwicząc z GoLogo. Mówię płynnie dziecko może sterować programem przez dotyk np. na tabletach i tablicach multimedialnych oraz komunikować się z innymi uczestnikami zabawy. Wieloosobowa interakcja uczy je śmiałości i pozwala poczuć się pewniej w kontakcie z terapeutą.

W zadania o charakterze artykulacyjnym zostały wplecione zabawy multimedialne, w tym w zespołowe gry, w których przy pomocy kontrolowanej artykulacji (np. w zakresie głośności, wysokości lub ich zmienności) przekazujemy komendy sterujące postaciami bohaterów. Taka aktywność angażuje uwagę dziecka i wykorzystuje jego zainteresowanie nowoczesną technologią do pokonywania trudności logopedycznych.

 

 • Pomaga w organizacji zajęć specjalistycznych i dydaktyczno-wyrównawczych

Nauczyciele i terapeuci, którzy wybiorą pracę z zestawem z GoLogo mówię płynnie zyskują atrakcyjny dla dziecka materiał edukacyjny i ćwiczeniowy do wykorzystania przez cały rok. Można z niego korzystać na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych oraz dydaktyczno-wyrówawczych w zależności od potrzeb i umiejętności uczniów.

Praca z zestawem GoLogo mówię płynnie to nie tylko łatwiejsze prowadzenie lekcji, ale również bezproblemowe przygotowywanie się do nich. Pedagodzy nie muszą już co roku samodzielnie kompletować odpowiednich narzędzi, co zabierało im bardzo dużo czasu. GoLogo proponuje gotowy zestaw dopasowany do specyfiki nauczania dzieci z SPE.

 

GoLogo. Mówię płynnie

 

 • Pozwala indywidualizować aktywność

GoLogo mówię płynnie to zestaw narzędzi składający się m.in. ze scenariuszy o narastającej trudności. Dzięki temu można indywidualizować pracę z dzieckiem i dostosować ją do jego potrzeb.

Ponadto używając GoLogo terapeuta zyskuje okazję do wyboru i uruchamiania ćwiczeń. Możemy na żywo decydować o ich tempie i przebiegu, bawić się z podopiecznymi lub umożliwiać im wieloosobową zabawę logopedyczną.

 

Główne informacje

Licencja:

 • bezterminowa i obejmuje całą placówkę logopedyczną lub edukacyjną;

 • pozwala na zainstalowanie programu na wszystkich komputerach w tej placówce;

 • pozwala też na drukowanie i kopiowanie na użytek placówki materiałów do wydruku zamieszczonych w programie,

 • daje dostęp do aktualizacji i uzupełnień aplikacji oraz zasobów.

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • komputer z systemem Windows 7/10/11

 • rozdzielczość ekranu nie mniejsza niż 1024 x 768 pikseli (zalecana rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli)

 • źródło dźwięku

 • Program jest przeznaczony przede wszystkim do pracy z ekranami dotykowymi i tablicami interaktywnymi

 

GoLogo. Mówię płynnie

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej