Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB 220x205cm

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: SCIANKIWODNE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 13 499,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 7 -14 dni
 • 24 499,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 24 499,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  24 499,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB 220 x 205 cm to przestronna tafla z plexiglasu, która ozdobi każde wnętrze. Działa w technologii LED RGB i wykorzystuje efekty wizualne w postaci światła odbijającego się we wprawianych w ruch bąbelkach powietrza. Dzięki temu buduje nastrój relaksu i pomaga w łagodzeniu napięcia oraz stresu. Korzystanie ze ścianki angażuje także wzrok i uwagę oraz pobudza ciekawość.

Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB 220 x 205 cm świetnie sprawdzi się jako element dekoracji do użytku domowego, jak i w placówkach oświatowych, gabinetach terapeutycznych. Jej atutem jest przestronna powierzchnia, którą można wykorzystać do budowy ścianki działowej w pomieszczeniach lub oddzielania w nich przestrzeni o różnym przeznaczeniu, np. części do nauki i zabawy.

Ścianka wodna bąbelkowa została wykonana ze szkła akrylowego (plexiglasu) o dużej wytrzymałości napięciowej. Jednym z jej głównych atutów jest brak sklejeń. Elementy Ścianki powstały wskutek opatentowanych sposobów produkcji polegających na wylewaniu ścianek. Dzięki temu urządzenia nie przeciekają i nie rozklejają się. Posłużą bardzo długo zarówno do dekoracji, jak i zabawy.

Sterowanie z pilota bezprzewodowego, efekty zmiany kolorów: 7 stabilnych (czerwony, zielony, niebieski, żółty, błękit, różowy, biały), przenikanie, mruganie

 

52-percepcja-wzrokowa-zmysl-wzroku Wzrok

Ściana bąbelkowa emituje światło a wbudowana pompa wprawia w ruch pęcherzyki powietrza, co stymuluje wzrok

11-edukacja-emocjonalna-emocje2 Emocje

Poruszające się bąbelki można podświetlać, tworząc relaksacyjny nastrój w pomieszczeniu

8-certyfikat-bezpieczenstwa-dobra-jakosc-bezpieczny-produkt Bezpieczny produkt

Elementy ścianki są wylewane w całości, a dzięki temu szczelne i nie przeciekają

36-nauka-mieszania-sie-barw-nauka-kolorow Nauka kolorów

Lampy LED RGB w ściance emitują 7 barw, które można przełączać i uczyć ich rozpoznawania

71-zabawa-swiatlem-panel-swietlny-zabawki-transparentne Zabawy świetlne

Ścianki są sterowane bezprzewodowym pilotem, mogą posłużyć do zabaw świetlnych

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Imponujący element wyposażenia

Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB 220 x 205 cm to bardzo duża tafla przezroczystego szkła akrylowego. Jest całkowicie transparentna, co pozwala na przepuszczanie światła bez zniekształceń. Kolory odbijające się w bąbelkach tworzą więc niezwykle estetyczne wrażenie wizualne.
Kiedy odłączymy zasilanie napowietrzania, ściany stają się zupełnie przejrzyste i imitują szkło. Wyglądają zjawiskowo zarówno podczas ruchu bąbelków, jak i bez niego. Ścianka świetnie sprawdza się jako stały element wyposażenia w domach, placówkach oświatowych, gabinetach terapeutycznych. Ich niezwykle przestronna powierzchnia pozwala stworzyć niepowtarzalny klimat.

 

Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB 220x205cm

 

 • Terapia sensoryczna

Ścianka wodna podświetlana RGB 220 x 205 cm to doskonałe narzędzie do wspierania zmysłów małych użytkowników oraz osób dorosłych mających problem z odbiorem bodźców sensorycznych.
Delikatne światło sączące się w tafli wody i odbijające się w bąbelkach powietrza, tworzy niezapomniane efekty wizualne. Angażuje wzrok i uwagę. Pozwala na harmonijną organizację wrażeń zmysłowych oraz utrwala je i wspomaga pamięć sensoryczną.

 

 • Relaks i uspokojenie

Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB 220 x 205 cm to nie tylko narzędzie pobudzające zmysły, ale także doskonałe rozwiązanie w celu osiągnięcia relaksu i uspokojenia.
Obserwowanie delikatnych bąbelków powietrza poruszających się w wodzie może pomóc w łagodzeniu stresu. To idealne rozwiązanie na odpoczynek po dniu pracy lub nauki.
Ponadto światło RGB emitowane przez Ściankę wodną bąbelkową 220 x 205 cm tworzy przyjemną atmosferę, co dodatkowo wpływa na uspokojenie zmysłów i ukojenie emocji. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób wrażliwych na bodźce wizualne.

 

 • Bezpieczne urządzenie

Ścianka wodna podświetlana RGB została wylana fabrycznie, a nie sklejona. Posiada certyfikat poświadczający jakość. Dzięki tej technologii nie rozkleja się i nie zniekształca.
Ponadto zastosowanie specjalnych systemów przeciwzalaniowych jest gwarancją bezpieczeństwa dla użytkowników i zapobiega wyciekaniu płynów z wnętrza tafli.
Kolejnym atutem Ścianki wodnej podświetlanej RGB jest to, iż każda część zainstalowana w urządzeniu jest zdejmowana oraz zdolna do wymiany lub naprawy bez konieczności demontażu całości urządzenia. W porównaniu do zwykłego szkła, plexiglas użyty do produkcji Ścianki wodnej podświetlanej RGB 220 x 205 cm jest materiałem mało kruchliwym, elastycznym i znacznie bardziej bezpiecznym. Szkło akrylowe jest dużo lżejsze od zwykłego, co ułatwia montaż na wyższych kondygnacjach i transport.
Z kolei dzięki zastosowaniu wody demineralizowanej oraz tabletek akwarystycznych i proszków, Ścianka wodna podświetlana RGB  zachowuje czystość w całym okresie użytkowania.

 


Pomysły na zabawę


Możesz wykorzystać ściankę do stworzenia kącika relaksu. Postaw obok ścianki miękkie pufy lub poduszki i włącz muzykę relaksacyjną. Zachęć malucha do zabawy w kąciku lub po prostu do wypoczynku.

 

Co zawiera?

 • 1 sztuka

 

Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB 220x205cm

 

Główne informacje

 • Wymiary: 220 x 205 cm (podstawa: 205 cm szerokości, 40 cm grubości)

 • Materiał: szkło akrylowe, podstawa z płyty wiórowej, ramki i maskownica malowane proszkowo

 • Dostępne kolory podstawy: czarny, biały, szary biały, czarny, szary

 • Sterowanie z pilota bezprzewodowego, efekty zmiany kolorów: 7 stabilnych (czerwony, zielony, niebieski, żółty, błękit, różowy, biały), przenikanie, mruganie

 • Czyszczenie: Zalana ściana wodą destylowaną wymaga jedynie okresowego dodawania tabletki chemicznej służącej do krystalizacji wody oraz uzupełnienia odparowanej wody demineralizowanej taką samą.

 • Zastosowanie nowoczesnej techniki oświetleniowej LED RGB o bardzo małym poborze prądu zaledwie 12v i 4,7 wat na 1 godzinę pracy przy paskach 150 led na 5metrach

 

 

Ścianki są produkowane na zamówienie, zatem nie istnieje możliwość zwrotu (Usługobiorcy nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy od momentu uznania płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy, na podstawie Art. 38 pkt. 3 Ustawy o Prawach Konsumenta, gdy przedmiotem umowy jest rzecz wyprodukowana według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.)

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

15-05-2024
Do prawidłowego żucia niezbędne są ruchy boczne – lateralne języka, a do prawidłowego połykania i artykulacji głosek niezbędne jest uzyskanie prawidłowej pionizacji języka, a więc wklejenia jego masy w podniebienie. Terapię logopedyczną w wyćwiczeniu tych ruchów mogą wesprzeć... Więcej
Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

19-04-2024
Dlaczego moje dziecko nie naśladuje dźwięków zwierząt, gdy jego rówieśnicy to robią?  Czy to normalne, że moje dziecko nie wypowiada określonej głoski w danym wieku? Czy wysuwanie języka podczas mowy powinno zachodzić? Z tymi i wieloma innymi pytaniami często borykają się rodzice... Więcej
Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

16-04-2024
​W 2024 roku MEN realizuje kolejną, ostatnią już, edycję rządowego Programu Aktywna Tablica 2020-2024, w ramach którego placówki szkolne mogą otrzymać dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego i pomocy dydaktycznych. W budżecie Programu jest do rozdania aż 55 mln. zł a wszystko... Więcej