Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB 160x50cm

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: SCIANKIWODNE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 199 999,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 7 -10 dni
 • 4 249,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 4 249,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  4 249,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Ożyw swoje wnętrza niesamowitymi efektami wizualnymi dzięki Ściance Bąbelkowej RGB o wymiarach 160 x 50 cm. To nie tylko element dekoracyjny, ale także doskonałe narzędzie stymulujące zmysły, odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Ścianka bąbelkowa RGB zapewnia fantastyczne efekty wizualne i przyciąga wzrok. Połączenie ruchu wody i powietrza z kolorowym oświetleniem tworzy relaksujący nastrój, idealny do uspokajania i odprężania po dniu pełnym pracy, nauki czy nadmiarze bodźców zewnętrznych. Jest to również znakomite narzędzie do zajęć sensorycznych i terapeutycznych, angażujące wzrok i uwagę, co wspomaga harmonijną organizację wrażeń zmysłowych. Ścianka wodna pobudza ciekawość i wspiera rozwój poprzez obserwowanie delikatnego światła odbijającego się w bąbelkach powietrza.

Wykonana ze szkła akrylowego (plexiglasu) o dużej wytrzymałości napięciowej, ścianka wodna bąbelkowa charakteryzuje się brakiem sklejeń. Elementy ścianki powstały dzięki opatentowanym metodom produkcji, co zapewnia, że urządzenia nie przeciekają i nie rozklejają się.

Sterowanie z pilota bezprzewodowego, efekty zmiany kolorów: 7 stabilnych (czerwony, zielony, niebieski, żółty, błękit, różowy, biały), przenikanie, mruganie

 

52-percepcja-wzrokowa-zmysl-wzroku Wzrok

Bąbelkowa ściana dostarcza wrażeń wizualnych małemu odbiorcy

11-edukacja-emocjonalna-emocje2 Emocje

Efekty świetlne i poruszające się bąbelki powietrza łagodzą napięcie i stres

8-certyfikat-bezpieczenstwa-dobra-jakosc-bezpieczny-produkt Bezpieczny produkt

Ścianki są szczelne i posiadają certyfikaty jakości

36-nauka-mieszania-sie-barw-nauka-kolorow Nauka kolorów

Ścianka emituje różne barwy w wybranych konfiguracjach

71-zabawa-swiatlem-panel-swietlny-zabawki-transparentne Zabawy świetlne

Poruszające się bąbelki można podświetlać za pomocą technologii RGB

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Estetyczna wyposażenie

Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB 160 x 50 cm to tafla przezroczystego szkła akrylowego. Jest całkowicie transparentna, co pozwala na przepuszczanie światła bez zniekształceń. Kolory odbijające się w bąbelkach tworzą więc niezwykle estetyczne wrażenie wizualne.
Kiedy odłączymy zasilanie napowietrzania, ściany stają się zupełnie przejrzyste i imitują szkło. Wyglądają zjawiskowo zarówno podczas ruchu bąbelków, jak i bez niego. Świetnie sprawdzą się jako stały element wyposażenia w przedszkolach, szkołach czy gabinetach terapeutycznych.

 

Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB 160x50cm

 

 • Stymulacja zmysłów

Ścianka wodna podświetlana RGB 160 x 50 cm to świetny sprzęt do wyposażenia sali terapii SI oraz prowadzenia zajęć wspierających rozwój emocjonalny dziecka.
Terapeuta może dostosowywać bodźce wizualne do potrzeb swoich pacjentów. Używając bezprzewodowego pilota, ma szansę kontrolować kolor światła, jego efekty wizualne, a dzięki temu również natężenie bodźców.
Ponadto Ścianka wodna podświetlana RGB pozwala łączyć wrażenia wizualne z dotykowymi. Użytkownik może wodzić palcami za bąbelkami i gonić je wzrokiem. Dzięki tej multisensorycznej terapii uczy się samoregulacji. Ta zdolność jest niezbędna do prawidłowego poznawania świata. Wpływa też pozytywnie na emocje dziecka.

 

 • Bezpieczne urządzenie

Ścianka wodna podświetlana RGB 160 x 50 cm została wylana fabrycznie, a nie sklejona. Posiada certyfikat poświadczający jakość. Dzięki tej technologii nie rozkleja się i nie zniekształca.
Ponadto zastosowanie specjalnych systemów przeciwzalaniowych jest gwarancją bezpieczeństwa dla użytkowników i zapobiega wyciekaniu płynów z wnętrza tafli.
Kolejnym atutem Ścianki wodnej podświetlanej RGB jest to, iż każda część zainstalowana w urządzeniu jest zdejmowana oraz zdolna do wymiany lub naprawy bez konieczności demontażu całości urządzenia.
Z kolei dzięki zastosowaniu wody demineralizowanej oraz tabletek akwarystycznych i proszków, Ścianka wodna podświetlana RGB 160 x 50 cm  zachowuje czystość w całym okresie użytkowania.

 

 • Materiały najwyższej jakości

W porównaniu do zwykłego szkła, plexiglas użyty do produkcji Ścianki wodnej podświetlanej RGB 160 x 50 cm jest materiałem mało kruchliwym, elastycznym i znacznie bardziej bezpiecznym. Szkło akrylowe jest dużo lżejsze od zwykłego, co ułatwia montaż na wyższych kondygnacjach i transport.
Wbudowane energooszczędne oświetlenie LED RGB zapewnia wspaniałe efekty kolorystyczne i łatwą zmianę koloru barwy w danym czasie. Pobór prądu w przypadku największych pojedynczych dekoracji wodnych wynosi zaledwie do 120W.
Zamontowana w Ściance wodnej podświetlanej RGB 160 x 50 cm pompa powietrza do produkowania bąbelków pochodzi od światowej wiodącej marki w dziedzinie akwarystyki. Charakteryzuje się bardzo małą emisją hałasu (zaledwie 40db), co w połączeniu z zabudową, w której jest umieszczona pompka, daje prawie zerowy wskaźnik szumu podczas pracy .

 


Pomysły na zabawę


Kolory w Ściance można przełączać za pomocą pilota. Zabawa polega na zmienianiu barw światła i nazywaniu ich przez dziecko. Jednocześnie maluch może wymyślać porównania, np. czerwony jak truskawka, żółty jak kaczuszka itp.

 

Co zawiera?

 • 1 sztuka

 

Ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB 160x50cm

 

Główne informacje

 • Wymiary: 160 x 50 cm (podstawa: 54 cm szerokości, 20 cm grubości)

 • Materiał: szkło akrylowe, podstawa z płyty wiórowej, ramki i maskownica malowane proszkowo

 • Dostępne kolory podstawy: biały, czarny, szary

 • Sterowanie z pilota bezprzewodowego, efekty zmiany kolorów: 7 stabilnych (czerwony, zielony, niebieski, żółty, błękit, różowy, biały), przenikanie, mruganie

 • Czyszczenie: Zalana ściana wodą destylowaną wymaga jedynie okresowego dodawania tabletki chemicznej służącej do krystalizacji wody oraz uzupełnienia odparowanej wody demineralizowanej taką samą.

 • Zastosowanie nowoczesnej techniki oświetleniowej LED RGB o bardzo małym poborze prądu zaledwie 12v i 4,7 wat na 1 godzinę pracy przy paskach 150 led na 5metrach

 

 

Ścianki są produkowane na zamówienie, zatem nie istnieje możliwość zwrotu (Usługobiorcy nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy od momentu uznania płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy, na podstawie Art. 38 pkt. 3 Ustawy o Prawach Konsumenta, gdy przedmiotem umowy jest rzecz wyprodukowana według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.)

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej