Ruchomy alfabet Montessori

 • Producent: ARSON
 • Kod producenta: 5907763600490

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 368,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 378,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 378,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  378,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Jeśli szukasz kolorowych zabawek edukacyjnych, to na pewno spodoba Ci się Ruchomy Alfabet Montessori. To wyjątkowy produkt, dzięki któremu Twoje dziecko pozna tajniki pisania i czytania literek. Gra może być wykorzystywana zarówno przez przedszkolaki, jak i osoby dorosłe, cierpiące z powodu afazji.

Arson Ruchomy alfabet

Ruchomy alfabet, to idealna pomoc dydaktyczna, zarówno do domu, jak i do gabinetów logopedycznych czy szkolnych świetlic. Gra została opracowana w taki sposób, aby w jak największym stopniu rozwijać umiejętności dziecka, związane z funkcjami poznawczymi i rozwojowymi.
Warto dodać, że rozkład tablicy, którą posiada ruchomy alfabet montessori, jest zgodny z rozkładem klawiszy na klawiaturze komputera. Może być wykorzystywana również do komunikacji z osobami, które nie mówią.
Ruchomy Alfabet Montessori, to zabawka idealna dla Twojego dziecka. Tę wyjątkową grę edukacyjną terapeuci i logopedzi mogą wykorzystywać w swojej pracy, przy diagnozowaniu różnych deficytów. Pamiętaj, że dzięki zróżnicowanym ćwiczeniom, można kształtować wiele umiejętności oraz funkcji poznawczych!

Jak wykorzystywać ruchomy alfabet montessori?

W zestawie znajduje się 185 kostek, z nadrukowanymi literami. Z załączonych elementów można układać, zarówno pojedyncze wyrazy, jak i całe zdania. Jest to produkt, który może także pełnić funkcję gry logopedycznej.

Zestaw Ruchomy Alfabet Montessori  został zaprojektowany w ten sposób, aby zapewnić wygodę użytkowania. Każda literka występuje pięciokrotnie + dodatkowo można znaleźć 20 dodatkowych. Całość została wykonana z naturalnych materiałów - drewno bukowe. Tablicę z literkami można łatwo przewozić i przechowywać w załączonej walizce.

Arson Ruchomy alfabet

Warto podkreślić, że podczas zabawy dziecko może doskonalić funkcje słuchowo -językowe i wzrokowe, koncentrację uwagi i zapamiętywanie, koordynację wzrokowo - ruchową oraz szereg innych umiejętności poznawczych. Podczas zabawy dziecko będzie trenowało także pamięć słuchową i bezpośrednią. Gra Ruchomy Alfabet Montessori jest idealną zabawką edukacyjną, wspierającą terapię u dzieci ze zdiagnozowaną dysleksją rozwojową. Rodziców zapraszamy do zakupu i zachęcamy do wspólnej zabawy z dzieckiem oraz odkrywania tajników alfabetu!

Sprawdź inne pomoce dydaktyczne i pomoce terapeutyczne.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Recenzje


Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

25-08-2023
W poprzednim artykule wspominaliśmy o tym, jak istotny jest zmysł dotyku, w prawidłowym rozwoju dziecka. Dziś nadszedł czas na propozycje codziennych czynności i zabaw, stymulujących zmysł dotyku. Mamy dla Ciebie 9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Którą z nich wybierasz?

więcej

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

24-07-2023
Twoje dziecko nie lubi przytulać się, mimo iż nie dzieje mu się żadna krzywda? Nieswojo czuje się w zatłoczonych miejscach, mimo iż jest ze znanymi mu osobami? A może denerwują go niektóre ubrania, a nie ma uczulenia na żadne materiały, lub nie lubi bawić się różnego rodzaju...

więcej

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

23-05-2023
Dzisiaj kilka słów o edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnych, o sposobie wprowadzania ich w świat przyrody, pór roku. Mówiąc o edukacji, nasuwają się pytania: czy edukacja w tym zakresie powinna ograniczać się do teorii? Czy dzieci powinno usadzać się w ławkach z...

więcej