VIGA Przewlekanka - Życie Na Farmie

 • Producent: VIGA
 • Kod producenta: 6934510595487
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 55,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 66,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  66,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Szukasz prostej, a efektywnej zabawki dla swojej pociechy? Chcesz, aby miało zajęcie na długi czas? Przewlekanka o Życiu na Farmie to zestaw stworzony z myślą o potrzebach dzieci. 12 sztuk klocków można wykorzystać do edukacyjnej i kreatywnej zabawy. Dodatkowa możliwość jaką daje dołączony sznureczek to przewlekanie. Takie zajęcie jest doskonałym sposobem na usprawnienie motoryki małej. Przewlekanka idealnie nada się do zajęć grupowych w przedszkolach oraz samodzielnej zabawy w domu.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Zabawa z wykorzystaniem zestawu wpłynie na poprawę zdolności manualnych oraz sprawność ruchową najmłodszych

Motoryka mała odnosi się do czynności wykonywanych dłońmi lub samymi palcami np. posługiwania się sztućcami czy nożyczkami. Są to ruchy o znacznie mniejszym zakresie. Każdy klocek zawarty w zestawie ma różne kształty, które stymulują dłoń. Dodatkowy sznurek dołączony do klocków umożliwia ich przewlekanie, co wymaga o wiele więcej skupienia oraz koncentracji uwagi, a także większej zręczności przy takich czynnościach, jak lepienie, malowanie, zapinanie guzików. Rozwój motoryki małej jest niezwykle ważny w opanowaniu m.in. umiejętności pisania i rysowania. Wpływa również na wiele codziennych czynności, takich jak: przebieranie się, jedzenie czy wiązanie sznurówek.

Uczenie dziecka słówek, opowiadanie wspólnych historyjek, dzielenie słów na sylaby przyczynia się do usprawnienia umiejętności mowy. Poznając język, najmłodsi nie tylko poznają coraz większą liczbę słów, ale także wzbogacają swój zasób słownictwa. Dowiedziono, że rozwój ruchowy dziecka ma ogromny wpływ na rozwój mowy. Dzieje się tak ponieważ ośrodek sprawności języka i ośrodek odpowiedzialny za ruchy rąk leżą bardzo blisko siebie w korze mózgowej. To właśnie z tego powodu masaże dłoni i opuszek palców mają ogromny wpływ na pojawienie się pierwszych dźwięków wydawanych przez wasze pociechy.

 • Swobodna, samodzielna zabawa wpływa na rozwój wyobraźni u dzieci

Odpowiedzialna jest za ciekawość świata, chęć odkrywania, dotykania i sprawdzania każdych przedmiotów. Sprawia ona, że najmłodsi są otwarci na siebie i nowe doświadczenia, dostrzegają możliwość różnych rozwiązań.

 

Co zawiera?

W zestawie znajdziemy 12 klocków i sznurek do przewlekania. Średnia wysokość każdego bloku to 6 cm.

 

Produkt zgodny z normami bezpieczeństwa zabawek EN71, ASTM i GB6675. 

 

Zobacz inne zabawki edukacyjne i zabawki sensoryczne.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej