Przewlekanka - Życie Na Farmie

 • Producent: TICKIT
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 64,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  74,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Szukasz prostej, a efektywnej zabawki dla swojej pociechy? Chcesz, aby miało zajęcie na długi czas? Przewlekanka o Życiu na Farmie to zestaw stworzony z myślą o potrzebach dzieci. 12 sztuk klocków można wykorzystać do edukacyjnej i kreatywnej zabawy. Dodatkowa możliwość jaką daje dołączony sznureczek to przewlekanie. Takie zajęcie jest doskonałym sposobem na usprawnienie motoryki małej. Przewlekanka idealnie nada się do zajęć grupowych w przedszkolach oraz samodzielnej zabawy w domu.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Zabawa z wykorzystaniem zestawu wpłynie na poprawę zdolności manualnych oraz sprawność ruchową najmłodszych

Motoryka mała odnosi się do czynności wykonywanych dłońmi lub samymi palcami np. posługiwania się sztućcami czy nożyczkami. Są to ruchy o znacznie mniejszym zakresie. Każdy klocek zawarty w zestawie ma różne kształty, które stymulują dłoń. Dodatkowy sznurek dołączony do klocków umożliwia ich przewlekanie, co wymaga o wiele więcej skupienia oraz koncentracji uwagi, a także większej zręczności przy takich czynnościach, jak lepienie, malowanie, zapinanie guzików. Rozwój motoryki małej jest niezwykle ważny w opanowaniu m.in. umiejętności pisania i rysowania. Wpływa również na wiele codziennych czynności, takich jak: przebieranie się, jedzenie czy wiązanie sznurówek.

Uczenie dziecka słówek, opowiadanie wspólnych historyjek, dzielenie słów na sylaby przyczynia się do usprawnienia umiejętności mowy. Poznając język, najmłodsi nie tylko poznają coraz większą liczbę słów, ale także wzbogacają swój zasób słownictwa. Dowiedziono, że rozwój ruchowy dziecka ma ogromny wpływ na rozwój mowy. Dzieje się tak ponieważ ośrodek sprawności języka i ośrodek odpowiedzialny za ruchy rąk leżą bardzo blisko siebie w korze mózgowej. To właśnie z tego powodu masaże dłoni i opuszek palców mają ogromny wpływ na pojawienie się pierwszych dźwięków wydawanych przez wasze pociechy.

 • Swobodna, samodzielna zabawa wpływa na rozwój wyobraźni u dzieci

Odpowiedzialna jest za ciekawość świata, chęć odkrywania, dotykania i sprawdzania każdych przedmiotów. Sprawia ona, że najmłodsi są otwarci na siebie i nowe doświadczenia, dostrzegają możliwość różnych rozwiązań.

 

Co zawiera?

W zestawie znajdziemy 12 klocków i sznurek do przewlekania. Średnia wysokość każdego bloku to 6 cm.

 

Zobacz inne zabawki edukacyjne i zabawki sensoryczne.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej