Piankowe poduszki do siedzenia, Cyferki 1-25

 • 985,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 985,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  985,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Ucz swoich podopiecznych matematyki i baw się z nimi! Dzięki Piankowym poduszkom do siedzenia, zapoznasz najmłodszych z cyframi, zobrazujesz abstrakcyjne pojęcia i w atrakcyjny sposób zaangażujesz ich zmysły. Kolorowe poduszki stymulują bowiem wzrok i dotyk przedszkolaków, wpływając na harmonijne odbieranie bodźców.

Miękkie piankowe wypełnienie zachęca małych odkrywców do siedzenia i organizowania kreatywnych zabaw matematycznych czy ruchowych. Taka aktywność wzmacnia więc funkcje poznawcze i wpływa na intelekt małego użytkownika.

Wygodne poduszki Cyferki wypełnione są pianką, która zapewnia komfort użytkowania. Może posłużyć jako kolorowe siedzisko do zajęć terapeutycznych, korekcyjnych czy logopedycznych. Z pewnością urozmaici wyposażenie sali w przedszkolu, gabinetu specjalisty czy kąciku malucha w restauracji i hotelu.

Organizujesz piknik czy zabawy na świeżym powietrzu? Zabierz ze sobą Piankowe poduszki do siedzenia, Cyferki 1-25. Ich powłoka odporna jest na promienie UV. Można ją myć łagodnymi detergentami i w prosty sposób zadbać o bezpieczeństwo małych użytkowników.

 

85-edukacja-przedszkolna2 Wyposażenie przedszkola

siedziska świetnie nadają się do prowadzenia zajęć w przedszkolu

35-Nauka-liczenia-liczby-cyfry-123-3 Nauka cyfr

poduszki ułatwiają naukę cyfr i utrwalają ich nazwy

73-zabawy-na-zewnatrz-zabawki-na-podworko-plac-zabaw-zabawy-na-swiezym-powietrzu2 Zabawka na zewnątrz

materiał poduszek jest odporny na działanie UV, dzięki czemu siedziska mogą być używane na zewnątrz

8-certyfikat-bezpieczenstwa-dobra-jakosc-bezpieczny-produkt Bezpieczny sprzęt

poduszki są wyrobem medycznym, wykonano je z wysokiej jakości materiałów

24-logiczne-myslenie Logiczne myślenie

zabawa w liczenie uczy logicznego myślenia

 

 

Dlaczego warto?

Kolorowe Piankowe poduszki do siedzenia, Cyferki 1-25 to doskonała pomoc do wprowadzania i utrwalania pojęć matematycznych. Dziecko ma okazję nauczyć się liczyć i zapamiętać kolejność liczb.

Łączenie nauki z zabawą jest doskonałym sposobem na zapoznawanie najmłodszych z nowymi wiadomościami. Niweluje stres i zachęca do aktywności umysłowej.

 

Piankowe poduszki do siedzenia, Cyferki 1-25

 

 • Ułatwiają organizowanie zajęć w przedszkolu i żłobku

Kolorowe poduszki świetnie nadają się do przedszkoli i żłobków. Jeśli każde dziecko będzie miało swoją poduszkę, której użyje jako siedziska w zabawie lub w trakcie innej aktywności, to opiekun nie będzie musiał każdorazowo wskazywać mu jego miejsca.

Piankowe poduszki do siedzenia, Cyferki 1-25 to także świetne miejsce na wypoczynek i indywidualną zabawę. Wyznaczona przez nie przestrzeń zapewni maluszkowi poczucie bezpieczeństwa.

 

 • Nadają się do użytku na świeżym powietrzu

Gimnastyka, ćwiczenia sprawnościowe czy inne zajęcia będą o wiele ciekawsze, gdy zabierzesz Cyferki na plac zabaw, taras czy do ogrodu.

Materiał, z którego wykonane są Piankowe poduszki do siedzenia, Cyferki 1-25, jest odporny na działanie promieni UV. Można go czyścić łagodnymi detergentami. Dzięki tym właściwościom posłuży jako siedzisko do zabaw na świeżym powietrzu.

 

Piankowe poduszki do siedzenia, Cyferki 1-25 wypełnione są najwyższej jakości pianką poliuretanową, która zapewnia wygodę siedzenia. Pokrowiec wykonany jest z materiału z powłoką PCV przeznaczonego dla wyrobów medycznych.

Poduszki od NALU CONCEPT można myć w ciepłej wodzie i detergentach. Nawet wykorzystując je w kilku grupach, łatwo zadbasz o higieniczne warunki i bezpieczeństwo użytkowników. Dzięki tym właściwościom siedziska posłuży do gimnastyki, zabawy, rehabilitacji i terapii.

 

Piankowe poduszki do siedzenia, Cyferki 1-25

 


Pomysły na zabawę


 • Co dwa: nauka liczb parzystych i nieparzystych, spostrzegawczość, logiczne myślenie, motoryka

Rozłóż poduszki przed dzieckiem. Poleć mu, by przeskakiwał na nich tak, by odliczać co dwa. Czyli jeśli zaczyna od 1, to następnie wskakuje na 3, 5, 7 itp. Możesz zmieniać początkową cyfrę lub dla utrudnienia poprosić, by odliczał do tyłu.

 

Co zawiera?

 • 25 sztuk

 

Piankowe poduszki do siedzenia, Cyferki 1-25

 

Główne informacje

Wymiary: 30 x 5 cm

Materiał: materiał z powłoką PCV, pianka poliuretanowa

Materiał zgodny z rozporządzeniem REACH, posiada atest Certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX ®

 • nie zawiera ftalanów

 • ognioodporny

 • odporny na płyny fizjologiczne (krew, mocz, pot) 

 • odporny na UV, może być także używany na zewnątrz

Kształtki rehabilitacyjne są wyrobem medycznym zgodnie z wymaganiami zasadniczymi dla wyrobów medycznych i w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych, zgłoszonym do Rejestru Wyrobów Medycznych prowadzonego przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, wyposażone w deklarację zgodności producenta i opatrzone znakiem.

Czyszczenie kostki możliwe łagodnym detergentem (najlepiej roztworem szarego mydła). Czyścić z użyciem gąbki lub miękkiej szczotki. Na koniec przetrzeć czyszczone miejsce wilgotną szmatką, po czym wytrzeć do sucha (w celu usunięcia pozostałości detergentu).

W razie użycia silniejszego środka należy najpierw użyć detergentu na małej niewidocznej powierzchni, by sprawdzić, czy nie spowoduje wyblaknięcia koloru.

Gwarancji nie podlegają:

 • Trwałe przebarwienia powstałe wskutek kontaktu z odzieżą zawierającą aktywne, migrujące barwniki (np. jeans, zamsz itp.).

 • Ślady z długopisu, tuszu, mazaków itp. zawierające aktywne barwniki.

 • Uszkodzenia wywołane przez wysoką temperaturę, płyny żrące, ogień.

 • Uszkodzenia mechaniczne spowodowane przez zwierzęta domowe i innych użytkowników.

 • Wady powstałe wskutek niewłaściwej konserwacji.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej