Matematyka - zadania tekstowe - multilicencja - CD-ROM

 • Producent: SILCOM MULTIMEDIA
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 499,00 zł

  459,90 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 39,10 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 459,90 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  459,90 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Program Matematyka - zadania tekstowe został stworzony z myślą o uczniach szkół podstawowych w klasach 1-6. Zadania zostały podzielone w zależności od typu i stopnia trudności, więc każdy uczeń znajdzie coś dla siebie.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: polska
 • Ilość stanowisk: wielostanowiskowa sieciowa
  • Instalacja sieciowa: wszystkie szkolne komputery są podłączone (kablowo lub przez WiFi) do szkolnej sieci, przechowywanie danych mają w jednym, wspólnym miejscu. Aktywację wystarczy przeprowadzić tylko raz, na jednym wybranym PC, wtedy automatycznie przebiegnie aktywacja na wszystkich pozostałych PC. Klucz aktywacyjny można wykorzystać jeden raz.

 • Typ licencji: edukacyjna (dla placówek edukacyjnych)
 • Ważność licencji: wieczysta

Dostępna jest również stanowiskowa wersja produktu Matematyka - zadania tekstowe.

Po uruchomieniu programu można wybrać, czy wykonywane będą ćwiczenia, czy gra.
W przypadku wyboru ćwiczeń w kolejnym oknie należy wybrać zakres zadań (kategorię), z których uczeń będzie korzystał. W trakcie rozwiązywania zadań istnieje możliwość korzystania z menu obliczeń pomocniczych oraz z pola do wpisywania własnych notatek.
Matematyka- zadania tekstowe W dowolnym momencie można sprawdzić rozwiązanie oraz wygenerować nowy przykład. Po sprawdzeniu zadania wyświetlana jest informacja, czy wynik jest poprawny czy nie, w przypadku złej odpowiedzi pokazywane jest poprawne rozwiązanie.
Przed uruchomieniem ćwiczeń istnieje możliwość tworzenia podpowiedzi dla każdego zadania. Po wybraniu odpowiedniej opcji dla każdego zadania stworzone zostaną puste pola rozdzielone odpowiednimi operacjami matematycznymi. W takim przypadku uczeń nie musi skupiać się na całości zadania, tylko musi obliczyć i wystawić odpowiednie wartości w dostępne pola.

Film prezentujący możliwości programu:


Gdy użytkownik wybierze grę, to najpierw będzie musiał wybrać postać oraz wpisać nazwę. Podobnie jak przy ćwiczeniach, na początku należy wybrać zakres zadań. Natomiast w trakcie ich wykonywania nie ma możliwości wygenerowania nowego przykładu bez sprawdzenia obecnego. Zadaniem gracza jest jak najszybsze rozwiązywanie zadań, ponieważ tworzona jest lista najlepszych rozwiązań.

Matematyka- zadania tekstowe Program jest niezwykle przejrzysty, a jego obsługa intuicyjna i bezproblemowa. Dodatkowo, aby usprawnić korzystanie z programu Matematyka - zadania tekstowe, uwzględniona została w nim opcja bezpośredniego wydruku kart z zadaniami. W wersji kart dla ucznia drukowane są wyłącznie zadania z odpowiednim miejscem na obliczenia i wynik, natomiast w wersji dla nauczyciela drukowane są takie same zadania jak dla ucznia, a dodatkowo pojawiają się odpowiedzi do poszczególnych zadań wraz z kolejnością rozwiązywania.

Zaletą programu Matematyka - zadania tekstowe jest to, że zadania matematyczne zostały podzielone ze względu na zakresy liczb, które obejmują, a więc i stopnie trudności, co sprawia, że można łatwo dopasować materiał dydaktyczny na konkretne lekcje.

Dzięki Matematyka - zadania tekstowe uczniowie:

 • nauczą się dodawać i odejmować
 • nauczą się mnożyć i dzielić
 • dowiedzą się, czym jest dzielenie z resztą
 • poznają ułamki zwykłe oraz dziesiętne
 • nauczą się obliczać obwód oraz pole figur
 • dowiedzą się, jak przeliczać jednostki czasu
 • nauczą się rozwiązywać działania z niewiadomą

Program działa na tablicach interaktywnych, więc nauczyciel może prowadzić lekcje w taki sposób jak potrzebuje - rozwiązywanie grupowe przez wszystkich uczniów lub indywidualnie.
Matematyka- zadania tekstowe Matematyka zadania tekstowe został szczegółowo dopracowany pod względem graficznym, a jednocześnie posiada przejrzysty interfejs, z obsługą którego poradzą sobie nawet najmłodsze dzieci.
Gdyby pojawiły się jakiekolwiek problemy, to zawsze można sięgnąć do instrukcji obsługi, która precyzyjnie wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Matematyka- zadania tekstowe jest nowatorskim podejściem do nauki zadań tekstowych. Nudne, biało-czarne podręczniki można odłożyć na półki, ponieważ dzieci o wiele chętniej będą korzystały z programu, który jest dla nich atrakcyjny oraz motywujący do dalszej nauki. Wykorzystanie programu w trakcie lekcji matematyki pozwoli na zachowanie koncentracji oraz odpowiedniego zaangażowania uczniów.

Wymagania systemowe Matematyka - Zadania tekstowe:

 • System operacyjny: Windows 7/8/10
 • Procesor: 2 GHz lub szybszy
 • Pamięć RAM: minimum 2 GB
 • Napęd DVD
 • Karta graficzna

Sprawdź inne pomoce dydaktyczne.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Dodatkowe informacje na temat produktu:

W naszej ofercie posiadamy również inne programy do nauki matematyki Didakta Matematyka, Lekcjoteka Matematyka,
jak również aplikacje przeznaczone dla nauczycieli i uczniów w szkole podstawowej, gimnazjum oraz szkole ponadgimnazjalnej.

Zachęcamy do zapoznania się z programami edukacyjnymi dla dzieci. Kliknij, by zobaczyć wszystkie programy.

 

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej