Ludzkie ciało - multilicencja - CD-ROM

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: SILCOM MULTIMEDIA

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 499,00 zł

  459,90 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 499,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 39,10 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 459,90 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  459,90 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Ludzkie ciało to multimedialny program edukacyjny, w którym Twoje dziecko znajdzie odpowiedź na wszystkie nurtujące je w tej kwestii pytania. Fabuła oparta jest na niesamowitej historii. Kosmici, zamieszkujący odległą i nieznaną galaktykę, chcą zgromadzić jak najwięcej informacji o mieszkańcach planety Ziemia. Chcą dowiedzieć się nie tylko tego kim są ludzie, ale pragną także poznać sposób w jaki funkcjonuje ludzki organizm. Interesuje ich również to, co należy jeść i żyć, aby być zdrowym.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: polska
 • Ilość stanowisk: wielostanowiskowa sieciowa
  • Instalacja sieciowa: wszystkie szkolne komputery są podłączone (kablowo lub przez WiFi) do szkolnej sieci, przechowywanie danych mają w jednym, wspólnym miejscu. Aktywację wystarczy przeprowadzić tylko raz, na jednym wybranym PC, wtedy automatycznie przebiegnie aktywacja na wszystkich pozostałych PC. Klucz aktywacyjny można wykorzystać jeden raz.

 • Typ licencji: edukacyjna (dla placówek edukacyjnych)
 • Ważność licencji: wieczysta

Dostępna jest również stanowiskowa wersja produktu Ludzkie ciało.

Placówki, które mają komputery bez napędów CD/DVD mogą pobrać program instalacyjny ze strony www.silcom-multimedia.pl/download/ a następnie uruchomić program numerem seryjnym, który znajduje się w pudełku z płytą CD.

Program Ludzkie ciało

Ludzkie ciało, to nowoczesna i interesująca pomoc dydaktyczna przeznaczona głównie dla dzieci w klasach 1-6 szkoły podstawowej. Informacje zawarte w programie mogą stanowić materiał uzupełniający na lekcjach z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i przyrody.

Program multimedialny Ludzkie ciało zawiera obszerną część encyklopedyczną, w której w ciekawy i interesujący sposób zostały przedstawione zagadnienia, dotyczące funkcjonowania organizmu człowieka. Można w niej m.in. poznać cechy, wyróżniające człowieka spośród innych stworzeń, zamieszkujących Ziemię oraz jego wpływ na środowisko naturalne; szczegółowy opis jego wszystkich organów wewnętrznych i części ciała; schemat najważniejszych procesów, zachodzących w organizmie ludzkim (np. oddychanie), etapy życia i rozwoju człowieka, od narodzenia do starości itp.
Autorzy aplikacji zwrócili także szczególną uwagę na ważne zagadnienia, takie jak zdrowa dieta czy odpowiednia ilość aktywności fizycznej. Dziecko poznaje takie pojęcia, jak uraz i choroba.

Ludzkie ciało - odkryj z Twoim dzieckiem tajniki funkcjonowania organizmu

Program Ludzkie ciało

Natomiast w części praktycznej można odnaleźć osiem ciekawych gier interaktywnych, podczas których wykonuje się różnorodne zadania, polegające m.in. na przyporządkowywaniu i kategoryzowaniu. Za ich pomocą nauczyciel może zweryfikować wiedzę ucznia i sprawdzić jakie informacje zdobył korzystając z części encyklopedycznej. Dodatkową zaletą gier jest to, że niektóre z nich mają możliwość wyboru poziomu trudności.
Dzięki aplikacji dziecko nie tylko uczy się poprzez zabawę, ale także rozwija szereg umiejętności poznawczych, doskonali procesy pamięciowe, koordynację ruchową oraz wzrokową.

Zaletą programu jest intuicyjna obsługa. Po uruchomieniu aplikacji oczom użytkownika ukazuje się kolorowy pulpit pojazdu kosmicznego, w którym może wybrać odpowiedni zakres tematyczny lub sprawdzić zdobytą wiedzę. Po wybraniu tematu widoczne są wszystkie rozdziały wchodzące w jego skład.
Każdy z rozdziałów w części encyklopedycznej zawiera ilustrację oraz opis z nim związany, aby dziecko łatwiej skojarzyło dany temat.

Nauczycielu zadbaj o to, aby dziecko używało rozwijających zabaw i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty.

Program Ludzkie ciało

Minimalne wymagania systemowe Ludzkie ciało:

 • System operacyjny: Windows 7, 8 lub 10 PL
 • Procesor: Pentium Dual-Core lub wyższy
 • Pamięć RAM: minimum 2GB
 • Napęd DVD
 • karta graficzna (min. 16- bitowa głębia kolorów)
 • karta dźwiękowa (min. 16- bitowa zgodna z systemem Windows)

Sprawdź inne pomoce dydaktyczne.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej
Platforma sensoryczna - poznaj 15 powodów, dla których warto ją mieć.

Platforma sensoryczna - poznaj 15 powodów, dla których warto ją mieć.

08-11-2023
Platforma sensoryczna to prawdziwa petarda dla rozwoju Twojego dziecka, a zabawy z jej wykorzystaniem są jak podróże na latającym dywanie! Szeroki wachlarz ćwiczeń, które można wykonać z udziałem tego dwustronnego dzieła, to ogromne możliwości na ćwiczenia na zaburzenia integracji... Więcej
Pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

10-10-2023
❓Czy wiesz na co zwrócić uwagę, wybierając nowe pomoce dydaktyczne do szkoły i przedszkola?❓ Jaki sprzęt jest potrzebny, aby prowadzić efektywne i ciekawe zajęcia?❓ W jakie pomoce edukacyjne wyposażyć salę?❓ Które pomoce będą uniwersalne dla każdego ucznia, a przy tym... Więcej