Kreatywne tacki „Kwiaty” - sorter

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138824539

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 99,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 99,00 zł

  85,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 99,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 14,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Kreatywne tacki „Kwiaty” - sorter od firmy Commotion to zabawka dla dzieci od 10 miesiąca życia. Produkt pomaga w nauce podstaw matematyki – uczy umiejętności z zakresu sortowania oraz prostych działań matematycznych. Kolorowe tacki ułatwią poznawanie i nazywanie barw, co pomoże dziecku zrozumieć otaczający go świat.

To doskonały pomysł na zabawę w grupie, która może polegać na wspólnym segregowaniu różnych elementów, takich jak puzzle czy klocki. Dodatkowo dziecko może się również wykazać własną kreatywnością i wyobraźnią, wykorzystując produkt według własnego pomysłu, na przykład przy tworzeniu prac artystycznych. Zabawka idealnie sprawdzi się zarówno podczas zabawy w domu, jak i w przedszkolu.

 

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Uczy podstaw matematyki

Tacki do sortowania nie tylko zapewniają doskonałą zabawę, ale również wprowadzą dziecko w matematyczny świat. Dzięki temu, że tacka ma 7 oddzielnych komór, maluch podczas sortowania uczy się także wykonywania prostych działań – dodawania, odejmowania. Na poniższym zdjęciu z wykorzystaniem półprzeźroczystych kolorowych kwadracików (do kupienia oddzielnie).

 

Kreatywne tacki Kwiaty - sorter

 

 • Pomaga zrozumieć świat

Elementy w kilku różnych kolorach oraz zabawa w sortowanie kolorystyczne uczy dzieci nazywać i rozróżniać barwy, dzięki czemu łatwiej im zrozumieć otaczający je świat.

 

Kreatywne tacki Kwiaty - sorter

 

 • Rozwija kreatywne myślenie

Zabawa przy użyciu kreatywnych tacek nie ma żadnych ograniczeń. Dziecko może ją wykorzystać według własnego pomysłu. Dzięki temu, że korzysta z dowolnie dobranych elementów, kształtuje się jego kreatywność i wyobraźnia.

 

Kreatywne tacki Kwiaty - sorter

 

 • Wyzwala artystyczną duszę

Tacki można wykorzystać również jako pojemniki do mieszania farb. Podczas tworzenia prac plastycznych dziecko może dowolnie mieszać kolory oraz tworzyć swoje małe dzieła sztuki, co pomoże wyzwolić jego artystyczne talenty.

 

Kreatywne tacki Kwiaty - sorter

 

 • Pomysł na zabawę w grupie

Kreatywne tacki to doskonały produkt do zabawy w grupie. Dzieciaki mogą go wykorzystać na przykład podczas wspólnego układania klocków lub puzzli do segregowania poszczególnych elementów, ale też kolekcjonować różne przedmioty, wymieniać się nimi, nazywać kolory oraz bawić się według własnego pomysłu.

 

Kreatywne tacki Kwiaty - sorter

 

 • Łatwe przechowywanie

Pomimo tego, że zestaw składa się z 6 elementów jego przechowywanie nie stanowi żadnego problemu. Tacki można łatwo uporządkować wkładając jedną do drugiej. Dzięki temu można śmiało umieścić je w dziecięcym pokoju, jak i w wyposażeniu przedszkola.

 

Kreatywne tacki Kwiaty - sorter

 

Co zawiera?

Zestaw 6 plastikowych tacek w kształcie kwiatów w różnych kolorach (żółty, pomarańczowy, czerwony, niebieski, fioletowy, zielony).

 

Kreatywne tacki Kwiaty - sorter

 

Główne informacje

Wymiary: Średnica tacki – 40 cm, głębokość tacki – 4 cm 

Wiek: Od 10 miesiąca życia

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Recenzje


Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

25-08-2023
W poprzednim artykule wspominaliśmy o tym, jak istotny jest zmysł dotyku, w prawidłowym rozwoju dziecka. Dziś nadszedł czas na propozycje codziennych czynności i zabaw, stymulujących zmysł dotyku. Mamy dla Ciebie 9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Którą z nich wybierasz?

więcej

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

24-07-2023
Twoje dziecko nie lubi przytulać się, mimo iż nie dzieje mu się żadna krzywda? Nieswojo czuje się w zatłoczonych miejscach, mimo iż jest ze znanymi mu osobami? A może denerwują go niektóre ubrania, a nie ma uczulenia na żadne materiały, lub nie lubi bawić się różnego rodzaju...

więcej

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

23-05-2023
Dzisiaj kilka słów o edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnych, o sposobie wprowadzania ich w świat przyrody, pór roku. Mówiąc o edukacji, nasuwają się pytania: czy edukacja w tym zakresie powinna ograniczać się do teorii? Czy dzieci powinno usadzać się w ławkach z...

więcej