Kreatywne tacki „Kwiaty” - sorter

 • Producent: TICKIT
 • Kod producenta: 5060138824539
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 99,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 110,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  110,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Kreatywne tacki „Kwiaty” - sorter od firmy Commotion to zabawka dla dzieci od 10 miesiąca życia. Produkt pomaga w nauce podstaw matematyki – uczy umiejętności z zakresu sortowania oraz prostych działań matematycznych. Kolorowe tacki ułatwią poznawanie i nazywanie barw, co pomoże dziecku zrozumieć otaczający go świat.

To doskonały pomysł na zabawę w grupie, która może polegać na wspólnym segregowaniu różnych elementów, takich jak puzzle czy klocki. Dodatkowo dziecko może się również wykazać własną kreatywnością i wyobraźnią, wykorzystując produkt według własnego pomysłu, na przykład przy tworzeniu prac artystycznych. Zabawka idealnie sprawdzi się zarówno podczas zabawy w domu, jak i w przedszkolu.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Uczy podstaw matematyki

Tacki do sortowania nie tylko zapewniają doskonałą zabawę, ale również wprowadzą dziecko w matematyczny świat. Dzięki temu, że tacka ma 7 oddzielnych komór, maluch podczas sortowania uczy się także wykonywania prostych działań – dodawania, odejmowania. Na poniższym zdjęciu z wykorzystaniem półprzeźroczystych kolorowych kwadracików (do kupienia oddzielnie).

 

Kreatywne tacki Kwiaty - sorter

 

 • Pomaga zrozumieć świat

Elementy w kilku różnych kolorach oraz zabawa w sortowanie kolorystyczne uczy dzieci nazywać i rozróżniać barwy, dzięki czemu łatwiej im zrozumieć otaczający je świat.

 

Kreatywne tacki Kwiaty - sorter

 

 • Rozwija kreatywne myślenie

Zabawa przy użyciu kreatywnych tacek nie ma żadnych ograniczeń. Dziecko może ją wykorzystać według własnego pomysłu. Dzięki temu, że korzysta z dowolnie dobranych elementów, kształtuje się jego kreatywność i wyobraźnia.

 

Kreatywne tacki Kwiaty - sorter

 

 • Wyzwala artystyczną duszę

Tacki można wykorzystać również jako pojemniki do mieszania farb. Podczas tworzenia prac plastycznych dziecko może dowolnie mieszać kolory oraz tworzyć swoje małe dzieła sztuki, co pomoże wyzwolić jego artystyczne talenty.

 

Kreatywne tacki Kwiaty - sorter

 

 • Pomysł na zabawę w grupie

Kreatywne tacki to doskonały produkt do zabawy w grupie. Dzieciaki mogą go wykorzystać na przykład podczas wspólnego układania klocków lub puzzli do segregowania poszczególnych elementów, ale też kolekcjonować różne przedmioty, wymieniać się nimi, nazywać kolory oraz bawić się według własnego pomysłu.

 

Kreatywne tacki Kwiaty - sorter

 

 • Łatwe przechowywanie

Pomimo tego, że zestaw składa się z 6 elementów jego przechowywanie nie stanowi żadnego problemu. Tacki można łatwo uporządkować wkładając jedną do drugiej. Dzięki temu można śmiało umieścić je w dziecięcym pokoju, jak i w wyposażeniu przedszkola.

 

Kreatywne tacki Kwiaty - sorter

 

Co zawiera?

Zestaw 6 plastikowych tacek w kształcie kwiatów w różnych kolorach (żółty, pomarańczowy, czerwony, niebieski, fioletowy, zielony).

 

Kreatywne tacki Kwiaty - sorter

 

Główne informacje

Wymiary: Średnica tacki – 40 cm, głębokość tacki – 4 cm 

Wiek: Od 10 miesiąca życia

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej