Gryzak Baby Grabber - Miękki

 • 46,50 zł

  38,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 46,50 zł
  OSZCZĘDZASZ: 8,50 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 53,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  53,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Gryzak Baby Grabber miękki to niezwykła zabawka od firmy ARK. Z powodzeniem posłuży jako narzędzie terapeutyczno-sensoryczne. Gryzak został zaprojektowany tak, aby pomóc rodzicom i terapeutom wspierać dzieci we wczesnych stadiach rozwoju jamy ustnej i jej motoryki. Ponadto ta ulepszona wersja łączy w sobie gładką i teksturowaną powierzchnię, co pozwala na zróżnicowanie bodźców sensorycznych a także dodatkową stymulację dotykową dziąseł i ust.

Miękki Baby Grabber umożliwia dostosowanie stymulacji do potrzeb dziecka. Możesz wykorzystać jego stronę z wypustkami lub drugą stronę bez nich. Dzięki temu masz pewność, że nie przestymulujesz dziecka, lecz zadbasz o jego komfort i właściwą organizację bodźców.

Gryzak Baby Grabber uspokaja i wycisza, zaspokaja potrzebę żucia oraz przynosi ulgę przy ząbkowaniu. Dzięki cieńszemu uchwytowi sięga do zębów trzonowych, więc umożliwia masowania całych dziąseł.

Gryzak logopedyczny jest odpowiedni dla niemowląt oraz starszych dzieci. Jego kształt idealnie pasuje do małej rączki. Gryzak jest lekki i miękki a przy tym bardzo trwały.

 

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Przynosi ulgę przy ząbkowaniu

Wykorzystaj gryzak do masowania obolałych dziąseł dziecka. Dzięki temu, że zabawka jest bardzo miękka oraz ma gładką powierzchnię a po drugiej stronie dodatkowe wypustki, Baby Grabber przynosi ulgę w czasie ząbkowania. Możesz go wcześniej schłodzić zimną wodą lub włożyć na chwilę do lodówki. Dzięki temu masaż dziąseł będzie skuteczniejszy w łagodzeniu bólu.

Bardzo miękki Baby Grabber jest bezpieczny nawet dla najmłodszych, więc możesz zachęcić dziecko do samodzielnej zabawy gryzakiem. Spory uchwyt pozwoli niemowlętom na łatwe utrzymanie go w rączce. Samodzielna manipulacja zabawką wdroży dziecko do samoobsługi.

 

Gryzak Baby Grabber - Bardzo Miękki

 

 • Uspokaja i wycisza

Przedłużenie gryzaka pozwala nie tylko na przeżuwanie go, ale również ssanie. Dzięki temu zabawka z powodzeniem może zastąpić smoczek.

Miękki Gryzak Baby Grabber możesz zabrać w podróż, by dziecko nie nudziło się w aucie, Jest odpowiedni na spacer, by niemowlę miało zajęte rączki i nie brało paluszków do buzi, przez co zadbasz o jego higienę.

Potrzeba przeżuwania pojawia się wraz z wiekiem i jest naturalnym etapem rozwoju niemowląt. Dzięki gryzakowi dzieci mają zajęte ręce i buzię, skupiają się na wypustkach, penetrując je językiem i całą uwagę skupiają na tej czynności. To powoduje, że się łatwiej uspokajają i wyciszają.

 

 • Ćwiczy aparat mowy

Miękki Gryzak Baby Grabber rozwija aparat mowy i przygotowuje jamę ustną do wydawania dźwięków. Jego żucie i ssanie pobudza mięśnie ust, języka i policzków oraz ułatwia poruszanie nimi.

Odpowiednia stymulacja aparatu mowy jest istotna ze względów logopedycznych. Usprawnia funkcję mowy i pozwala uniknąć wielu późniejszych wad związanych z artykulacją niektórych głosek.

Dzięki miękkiemu Gryzakowi Baby Grabber z dwiema fakturami (gładką i z wypustkami), dziecko już od okresu niemowlęcego doznaje różnorodnej stymulacji sensorycznej w jamie ustnej oraz trenuje usta, język i szczękę. Wpływa to pozytywnie na jego rozwój fizyczny.

 

Główne informacje

 • Materiał wykonania: tworzywo klasy medycznej

 • Wymiary : 11.2 x 6.4 x 1.1 cm

 • Wyprodukowano w USA

 • Klasa medyczna zgodna z FDA, bez ołowiu, ftalanów, PVC, BPA lub lateksu.

 • Uwaga: gryzak nie jest odpowiedni do agresywnego przeżuwania i powinien być używany pod nadzorem osoby dorosłej. W razie zauważenia uszkodzenia gryzaka, konieczna jest jego wymiana.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej