Długopis IR - do urządzeń Didactix Roomie/FlySky

  • 175,00 zł z VAT

  • Cena produktu z transportem od: 198,00 zł z VAT – Kurier - DPD<br/>Bezpłatny transport już od 700,00 zł

    Cena produktu z transportem od:
    198,00 zł z VAT – Kurier - DPD
    Bezpłatny transport już od 700,00 zł

Dla kogo?

Długopis IR działa na podczerwień i jest innowacyjnym produktem, który może być używany przez dzieci, młodzież oraz dorosłych. Jego doskonała precyzja pozwala wykorzystywać go do rysowania, kolorowania i pisania. To fantastyczne narzędzie świetnie sprawdzi się w grach online, np. szachach, warcabach i krzyżówkach.

Długopis na podczerwień to doskonały wybór dla użytkowników Roomie i FlySky od Didactix. Z jego pomocą wykonasz wiele ćwiczeń i skorzystasz ze znajdujących się w pakiecie aplikacji.

 

86-edukacja-wczesnoszkolna-klasa-1-3-szkola-podstawowa Wyposażenie szkół

Długopisy na podczerwień to świetna pomoc edukacyjna dla szkół pracujących z narzędziami Didactix.

29-motoryka-mala-terapia-reki2 Motoryka mała

Zabawa interaktywnym długopisem to świetne urozmaicenie ćwiczeń motorycznych dla starszych i młodszych dzieci.

12-grafomotoryka-szlaczki-nauka-pisania Grafomotoryka

Zabawa długopisem pozwala trenować ruchy pisarskie i poprawiać jego graficzny poziom.

107-kreatywnosc Kreatywność

Uczestnicy mogą rysować po specjalnych powierzchniach, dzięki czemu rozwijają kreatywność.

8-certyfikat-bezpieczenstwa-dobra-jakosc-bezpieczny-produkt Bezpieczne urządzenie, wysoka jakość

Długopisy IR są trwałe i bezpieczne nawet dla młodszych dzieci.

 

 

 

Dlaczego warto?

  • Pasuje do aplikacji z urządzeń Didactix

Długopis IR jest kompatybilny z aplikacjami z urządzeń Didactix. Zapewnia wiele interaktywnych i edukacyjnych doświadczeń młodszym i starszym użytkownikom.

Dzięki zaawansowanej technologii, Długopis IR otwiera cały wachlarz nowych możliwości dla Roomie czy FlySky. Poprowadzisz z nim interaktywne lekcje, w trakcie których uczniowie wskażą właściwą odpowiedź lub wykonają dostępne ćwiczenie manualne. Długopis IR będzie pomocny w grach dydaktycznych do wyszukiwania punktów czy zagadek.

Długopisy IR pozwalają na zorganizowanie zajęć grupowych z użyciem FlySky czy Roomie. Narzędzia świetnie sprawdzają się w trakcie zabaw multimedialnych i urozmaicają je.

 

Zabawa Długopisem IR pozwala trenować motorykę małą. Dziecko, trzymając w rękach to narzędzie, uczy się prawidłowego chwytu, może naśladować ruchy pisarskie, trenować nadgarstek i koordynację wzrokowo-ruchową.

Z pomocą Długopisu IR wszelkie kolorowanki czy notatki stają się po prostu bardziej interesujące dla młodszych użytkowników, którzy chętniej popracują nad swoimi motorycznymi zdolnościami. Dzięki temu narzędzie doskonale sprawdzi się u dzieci, które rozpoczynają przygodę z pisaniem oraz u tych, które mają problemy z graficznym poziomem pisma.

 

Dlugopis IR

 

  • Umożliwia indywidualizację procesu edukacyjnego

Długopisy IR w połączeniu z aplikacjami z urządzeń Didactix umożliwiają personalizację materiałów edukacyjnych dla różnych grup wiekowych, poziomów zaawansowania oraz potrzeb użytkowników. Dzięki temu interaktywne narzędzia ułatwiają indywidualizację procesu edukacyjnego lub terapeutycznego.

Możesz wykorzystać Długopis IR do ćwiczeń manualnych czy trenowania pisma. Narzędzie posłuży jako wirtualny wskaźnik i urozmaici wykonywanie zadań w formie multimedialnej. Takie rozwiązanie jest pomocne zarówno w trakcie lekcji przedmiotowych, jak i zajęć specjalistycznych czy zabawy w domu.

 


Pomysły na zabawę


Wykorzystaj Długopis IR do tworzenia interaktywnych rysunków na specjalnych powierzchniach wykorzystujących technologię podczerwieni. To świetna zabawa zarówno dla dzieci, które mogą tworzyć magiczne obrazy, jak i dla dorosłych, którzy chcą rozwijać kreatywność lub się po prostu zrelaksować.

 

Co zawiera?

1 sztuka

 

Główne informacje

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej