Zestaw zabawek z przyssawkami

 • Producent: EDUPLAY
 • Kod producenta: 4260586157406
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 115,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 126,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  126,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Zestaw zabawek z przyssawkami to zestaw stworzony z myślą o dzieciach w każdym wieku. Każdy element został wykonany z innego koloru oraz ma inną strukturę. Dzięki temu przykuje uwagę najmłodszych i zachęci je do zabawy.

Regularna zabawa sensoryczna doskonale wpłynie na rozwój motoryki małej, co z kolei uczy dzieci wykonywania bardziej precyzyjnych czynności. Zestaw oferuje szereg wyzwań i zabaw, ogranicza jedynie wyobraźnia. Sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i jako wyposażenie przedszkola.

To także ciekawy pomysł na prezent dla dzieci powyżej 1 roku życia.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Wykonany ze sprężystego silikonu, dlatego może pełnić funkcję gryzaka dla maluszków

Sprężyste kształty zostały wykonane z silikonu, dlatego mogą się sprawdzić jako gryzaki. Dzięki temu najmłodsi wzmocnią siłę mięśni twarzy, zwiększą sprawność mowy oraz aparatu gryząco-żującego. Zabawka ma wiele kształtów oraz wypustek. Dzięki temu dostarczy wiele wyjątkowych sensorycznych doznań oraz zapewni wygodę trzymania i użytkowania. Została wykonana w odpowiedniej wielkości, aby nie stwarzać ryzyka zadławienia.

 

Zabawki na przyssawki dla dzieci powyżej 1 roku życia

 

Motoryka mała to sprawność palców oraz całej dłoni. Są to małe ruchy, które jednak wymagają koncentracji podczas wykonywania czynności. Zestaw zabawek z przyssawkami zawiera wiele elementów o różnych kształtach i zróżnicowanych wypustkach. Dzięki temu Twoja pociecha, dotykając każdą zabawkę, ma zapewnione nowe doznania sensoryczne. Dodatkowo produkt został wykonany z miękkiego silikonu, przez co jest on elastyczny i przyjemny w dotyku. Każdy z kształtów jest zakończony przyssawkami. Maluch może sprawdzić, do jakich powierzchni zabawka się przyczepi, a potem uczy się dobrać odpowiedniej siły, aby ją oderwać. Z zestawem jesteś w stanie przeprowadzić wiele kreatywnych zabaw, które korzystnie wpłyną na rozwój najmłodszych.

 

Zabawka motoryczna wykonana z miękkiemu silikonu

 

 • Dopasowany do potrzeb użytkownika

Zestaw kształtów jest uniwersalny pod względem wiekowym. Skorzystają z niego zarówno starsze dzieci, jak i maluszki. Starsi użytkownicy nauczą się nowych kształtów, kolorów oraz logicznego myślenia na przykład poprzez: łącznie kształtów przyssawkami lub ich przeplatanie w sekwencje, które zostały narzucone przez opiekuna. Młodsi zaś mogą wykorzystać zestaw jako gryzaki. Produkt z korzyścią dla dzieci w każdym wieku, wesprze on rozwój motoryki małej. Dzięki temu poprawia się siła mięśni małych rączek oraz ich sprawność.

 

Łączenie kształtów może posłużyć także jako gryzak

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 6 kształtów:

 • serce

 • kwadrat

 • koło

 • trójkąt

 • prostokąt

 • gwiazdka

Zestaw dopasowywanie kształtów z przyssawkami

Główne informacje

Każdy z elementów występuje w innym kolorze.

Wymiary: serce 7,5 x 8 x 3,5 cm.

Wiek: 1+

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej