Zestaw Taternika + zabawka z drewna RUCHY!

 • Producent: GOODWOOD POLAND
 • Czas realizacji: 1 - 5 dni.
 • 920,00 zł

  879,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 41,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  879,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Zestaw Taternika składa się z bujaka oraz drabinki GOOD WOOD. Takie połączenie zachęci dziecko do aktywności fizycznej oraz zapewni wiele godzin niekończącej się domowej zabawy.

Regularne ćwiczenia z wykorzystaniem zestawu Taternika wpłyną na poprawę równowagi oraz koordynacji ruchowej Twojego dziecka, dodatkowo wpływając pozytywnie jego zdolności motoryczne.

Ta sensoryczna zabawka znajdzie swoje zastosowanie w przedszkolu oraz w domu. Dzięki ładnemu i nowoczesnemu wyglądowi idealnie sprawdzi się do urządzenia pokoju dziecięcego oraz sali zabaw.

Będzie świetnym prezentem dla dzieci w dowolnym wieku. Użycie przez najmłodszych tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Zapewni wiele godzin aktywnej i rozwijającej zabawy

Zestaw składający się z bujaka i drabinki GOOD WOOD wspomoże prawidłowy rozwój ruchowy Twojego dziecka poprzez zróżnicowaną i atrakcyjną zabawę. Takie połączenie zapewni wiele godzin rozwijającej zabawy.

 • Wspiera rozwój równowagi i koordynacji

Został zaprojektowany, tak aby zachęcić dzieci do aktywności fizycznej. Regularne ćwiczenia z wykorzystaniem tych pomocy terapeutycznych przyczynią się do poprawy równowagi oraz koordynacji ruchowej Twojej pociechy. Rozwój motoryki dużej, która w efektywny sposób rozwinie układ nerwowy.

 

 

 • Idealne rozwiązanie do zabaw w grupie

Świetnie sprawdzi się podczas zabaw w grupie, wpływając na poprawę zdolności interpersonalnych Twojego dziecka, a także pomoże nawiązywać więzi z rówieśnikami.

 • Uniwersalne zastosowanie

Te wielofunkcyjne pomoce edukacyjne mogą służyć jako zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, a także równoważnia. Kreatywne wykorzystanie zestawu oferuje nieograniczone możliwości zabawy.

 

 

 • Bezpieczeństwo użytkowania

Zabawki sensoryczne GOOD WOOD zostały dostosowane do potrzeb i ochrony zdrowia dzieci. Drabinkę oraz bujak wykonano z naturalnych i ekologicznych materiałów. Dzięki starannemu wykonaniu nie posiadają ostrych krawędzi. Bujak został odpowiednio wyważony, tak aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo podczas zabawy. Skrajne szczebelki drabinki zostały odpowiednio wyprofilowane, tworząc bezpieczne i solidne mocowanie na bujaku.

Myślą przewodnią pedagogiki Montessori są słowa, wypowiedziane przez jednego z uczniów „pozwól mi zrobić to samemu”.

Zestaw Taternika idealnie wpasowuje się w tą konwencję, ponieważ pozwala na naukę poprzez własną aktywność, pracę i spontaniczne działanie. Stawia więc na samodzielność pociechy. Cechuję się ponadto nieskomplikowaną forma i estetycznym wykonaniem.

 

 

 • Produkty GOOD WOOD polecają specjaliści z zakresu psychologii i fizjoterapii

Zabawa produktami marki GOOD WOOD rozwija i sprawia, że zdrowy ruch staje się przyjemnością. Uczy jak prawidłowo wspierać rozwój malucha poprzez codzienne aktywności i zabawę.

 • Zestaw został wykonany ze sklejki liściastej - bezpiecznego i wytrzymałego materiału, łatwego do konserwacji i czyszczenia.

Do wykonania bujaka i zjeżdżalni wykorzystano sklejkę liściastą. Jej powierzchnia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zabezpiecza przed wilgocią oraz ścieraniem. Produkt został wykonany z ekologicznych materiałów przez polskiego producenta GOOD WOOD, specjalizującego się w zabawkach drewnianych. Cechuje je solidność oraz trwałość wykonania.

 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Kupując w Arante otrzymasz gratis zestaw drewnianych krążków z ćwiczeniami gimnastycznymi, inspirowanymi pozycjami jogi. Ćwiczenia z wykorzystaniem krążków przyczynią się do poprawy równowagi i koordynacji najmłodszych.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • Bujak o wymiarach 100 cm x 50 cm x 60 cm i masie 8,5 kg

 • Drabinka o wymiarach 125 cm x 48 cm x 1,8 cm i masie 8 kg

Główne informacje

 • Badane i przetestowane zgodnie z normami obciążenie bujaka i drabinki to 50 kg

 • Rekomendowana przestrzeń dla bujaka z drabinką to minimum 1,5 m x 3 m

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej