Zestaw Taternika

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: GOODWOOD POLAND

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 950,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 1 - 5 dni.
 • 1 150,00 zł

  1 119,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 150,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 31,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 119,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 119,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Zestaw Taternika składa się z bujaka oraz drabinki GOOD WOOD. Takie połączenie zachęci dziecko do aktywności fizycznej oraz zapewni wiele godzin niekończącej się domowej zabawy.

Regularne ćwiczenia z wykorzystaniem zestawu Taternika wpłyną na poprawę równowagi oraz koordynacji ruchowej Twojego dziecka, dodatkowo wpływając pozytywnie jego zdolności motoryczne.

Ta sensoryczna zabawka znajdzie swoje zastosowanie w przedszkolu oraz w domu. Dzięki ładnemu i nowoczesnemu wyglądowi idealnie sprawdzi się do urządzenia pokoju dziecięcego oraz sali zabaw.

Będzie świetnym prezentem dla dzieci w dowolnym wieku. Użycie przez najmłodszych tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Zapewni wiele godzin aktywnej i rozwijającej zabawy

Zestaw składający się z bujaka i drabinki GOOD WOOD wspomoże prawidłowy rozwój ruchowy Twojego dziecka poprzez zróżnicowaną i atrakcyjną zabawę. Takie połączenie zapewni wiele godzin rozwijającej zabawy.

 • Wspiera rozwój równowagi i koordynacji

Został zaprojektowany, tak aby zachęcić dzieci do aktywności fizycznej. Regularne ćwiczenia z wykorzystaniem tych pomocy terapeutycznych przyczynią się do poprawy równowagi oraz koordynacji ruchowej Twojej pociechy. Rozwój motoryki dużej, która w efektywny sposób rozwinie układ nerwowy.

 

 

 • Idealne rozwiązanie do zabaw w grupie

Świetnie sprawdzi się podczas zabaw w grupie, wpływając na poprawę zdolności interpersonalnych Twojego dziecka, a także pomoże nawiązywać więzi z rówieśnikami.

 • Uniwersalne zastosowanie

Te wielofunkcyjne pomoce edukacyjne mogą służyć jako zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, a także równoważnia. Kreatywne wykorzystanie zestawu oferuje nieograniczone możliwości zabawy.

 

 

 • Bezpieczeństwo użytkowania

Zabawki sensoryczne GOOD WOOD zostały dostosowane do potrzeb i ochrony zdrowia dzieci. Drabinkę oraz bujak wykonano z naturalnych i ekologicznych materiałów. Dzięki starannemu wykonaniu nie posiadają ostrych krawędzi. Bujak został odpowiednio wyważony, tak aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo podczas zabawy. Skrajne szczebelki drabinki zostały odpowiednio wyprofilowane, tworząc bezpieczne i solidne mocowanie na bujaku.

Myślą przewodnią pedagogiki Montessori są słowa, wypowiedziane przez jednego z uczniów „pozwól mi zrobić to samemu”.

Zestaw Taternika idealnie wpasowuje się w tą konwencję, ponieważ pozwala na naukę poprzez własną aktywność, pracę i spontaniczne działanie. Stawia więc na samodzielność pociechy. Cechuję się ponadto nieskomplikowaną forma i estetycznym wykonaniem.

 

 

 • Produkty GOOD WOOD polecają specjaliści z zakresu psychologii i fizjoterapii

Zabawa produktami marki GOOD WOOD rozwija i sprawia, że zdrowy ruch staje się przyjemnością. Uczy jak prawidłowo wspierać rozwój malucha poprzez codzienne aktywności i zabawę.

 • Zestaw został wykonany ze sklejki liściastej - bezpiecznego i wytrzymałego materiału, łatwego do konserwacji i czyszczenia.

Do wykonania bujaka i zjeżdżalni wykorzystano sklejkę liściastą. Jej powierzchnia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zabezpiecza przed wilgocią oraz ścieraniem. Produkt został wykonany z ekologicznych materiałów przez polskiego producenta GOOD WOOD, specjalizującego się w zabawkach drewnianych. Cechuje je solidność oraz trwałość wykonania.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • Bujak o wymiarach 100 cm x 50 cm x 60 cm i masie 8,5 kg

 • Drabinka o wymiarach 125 cm x 48 cm x 1,8 cm i masie 8 kg

Główne informacje

 • Badane i przetestowane zgodnie z normami obciążenie bujaka i drabinki to 50 kg

 • Rekomendowana przestrzeń dla bujaka z drabinką to minimum 1,5 m x 3 m

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej