Zestaw Kapitana

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: GOODWOOD POLAND

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 1 100,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 1 - 5 dni.
 • 1 420,00 zł

  1 395,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 420,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 25,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 395,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 395,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Zestaw Kapitana składa się z bujaka, drabinki oraz blatu GOOD WOOD. Takie połączenie pozwoli stworzyć Ci mały plac zabaw w Twoim domu, który zachęci dziecko do aktywności fizycznej oraz zapewni wiele godzin niekończącej się zabawy. W cieplejsze dni to także świetna opcja do aktywnych zabaw na świeżym powietrzu.

Systematyczne ćwiczenia z wykorzystaniem tych pomocy terapeutycznych wpłyną na poprawę motoryki dużej, w której skład wchodzą m.in.: równowaga oraz koordynacja ruchowa.

Ta drewniana zabawka będzie doskonałym prezentem dla dzieci w dowolnym wieku. Dzięki ładnemu i nowoczesnemu wyglądowi idealnie sprawdzi się do urządzenia pokoju dziecięcego lub sali zabaw. Łącząc bujak z blatem, stworzysz wielofunkcyjny mebel, który dobrze wpisze się w przestrzeń nawet bardzo małego mieszkania.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Dostarczy wiele godzin aktywnej i rozwijającej zabawy

Pakiet składający się z bujaka, drabinki oraz blatu GOOD WOOD wspomoże prawidłowy rozwój ruchowy Twojego dziecka poprzez zróżnicowaną i atrakcyjną zabawę. Tradycyjna forma zabawki to także doskonała odskocznia od nowoczesnej technologii.

 • Wpływa na poprawę motoryki dużej, czyli zmysłu równowagi i koordynacji ruchowej

Te drewniane zabawki zostały zaprojektowane, tak aby zachęcić najmłodszych do aktywności fizycznej. Regularna zabawa z ich wykorzystaniem przyczyni się do poprawy równowagi oraz koordynacji ruchowej Twojej pociechy. Rozwój motoryki dużej w efektywny sposób rozwinie układ nerwowy.

 

 

 • Idealne rozwiązanie do zabaw w grupie

Świetnie sprawdzi się podczas zabaw w grupie, wpływając na poprawę zdolności interpersonalnych Twojego dziecka, a także pomoże nawiązywać więzi z rówieśnikami.

 • Nieskończone możliwości zabawy

Te wielofunkcyjne pomoce edukacyjne mogą służyć jako zjeżdżalnia czy równoważnia. Łącząc bujak z blatem, stworzysz ergonomiczny stolik o nowoczesnym wyglądzie, przy którym maluch będzie mógł spożywać posiłki oraz kolorować. Ponadto stawiając drabinkę w poprzek bujaka możesz utworzyć okręt. Zabawa przy stoliku wpłynie dodatkowo na poprawę zdolności manualnych Twojej pociechy. Kreatywne wykorzystanie zestawu Kapitana oferuje nieograniczone możliwości zabawy w domu i nie tylko.

 

 

 • Staranne wykonanie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania

Drewniane zabawki z serii GOOD WOOD zostały dostosowane do potrzeb i ochrony zdrowia dzieci.  Wykonano je z naturalnych i ekologicznych materiałów. Bujak został odpowiednio wyważony, tak aby zapewnić, jak największe bezpieczeństwo podczas zabawy. Skrajne szczebelki drabinek zostały odpowiednio wyprofilowane, tworząc bezpieczne i solidne mocowanie na bujaku. Wszystkie krawędzie blatu są obłe, a narożniki zaokrąglone. Łatwe i skuteczne mocowanie zapewnia stabilność oraz trwałość konstrukcji.

 • Produkty z serii GOOD WOOD są polecane przez specjalistów z zakresu fizjoterapii i psychologii

Zabawa tymi produktami rozwija i sprawia, że zdrowy ruch staje się przyjemnością. Uczy także jak prawidłowo wspierać rozwój malucha poprzez codzienne aktywności i zabawę.

 

 

 • Realizuje założenia metody Montessori

Myślą przewodnią pedagogiki Montessori są słowa, wypowiedziane przez jednego z uczniów „pozwól mi zrobić to samemu”.

Zestaw Kapitana idealnie wpasowuje się w tę konwencję, ponieważ pozwala na naukę poprzez własną aktywność, pracę i spontaniczne działanie. Dzięki tej metodzie Twoje dziecko stanie się skoncentrowane na swoich zadaniach, dążące do samodzielności, a także pozwoli mu budować wiarę w siebie. Zabawki Montessori cechują się ponadto nieskomplikowaną formą i estetycznym wykonaniem.

 • Zestaw został wykonany ze sklejki liściastej, czyli bezpiecznego i wytrzymałego materiału

Powierzchnia sklejki jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zabezpiecza przed wilgocią oraz ścieraniem. Jest także łatwa do konserwacji i czyszczenia, co pozwoli utrzymać odpowiedni poziom higieny. Pomoce edukacyjne wykonane zostały z ekologicznych materiałów przez polskiego producenta GOOD WOOD, specjalizującego się w zabawkach drewnianych. Charakteryzuje je solidność oraz trwałość wykonania.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • Bujak o wymiarach 100 cm x 50 cm x 60 cm i masie 8,5 kg,

 • Drabinka o wymiarach 125 cm x 48 cm x 1,8 cm i masie 8 kg,

 • Blat o wymiarach 102 cm x 46 cm x 1,8 cm i masie 7,2 kg.

Zestaw Kapitana dostępny jest w 6 kolorach do wyboru: biały, czarny, naturalny, niebieski, szary, zielony.

 

Główne informacje

 • Badane i przetestowane zgodnie z normami obciążenie bujaka i drabinki to 50 kg.

 • Rekomendowana przestrzeń dla bujaka z drabinką to minimum 1,5 m x 3 m.

 • Stolik utworzony z bujaka i blatu ma wysokość 52 cm. Według normy PN-EN 1729-1:2007 to odpowiednia wysokość dla dzieci o wzroście 108–121 cm.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej