Zestaw Architekta + zabawka z drewna RUCHY!

 • Producent: GOODWOOD POLAND
 • Czas realizacji: 1 - 5 dni.
 • 1 350,00 zł

  1 229,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 121,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  1 229,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Zestaw Architekta składa się z bujaka, drabinki, blatu oraz taborecika GOOD WOOD. Takie połączenie pozwoli stworzyć Ci mały plac zabaw w Twoim domu, który zachęci dziecko do aktywności fizycznej oraz zapewni wiele godzin niekończącej się zabawy. W cieplejsze dni to także świetna opcja do aktywnych zabaw na dworze.

Zabawa zestawem Architekta przyczyni się do rozwoju motoryki dużej, w której skład wchodzą m.in.: równowaga oraz koordynacja ruchowa.

Ta drewniana zabawka będzie doskonałym prezentem dla dzieci w dowolnym wieku. Dzięki ładnemu i nowoczesnemu wyglądowi idealnie sprawdzi się do urządzenia pokoju dziecięcego lub sali zabaw. Łącząc bujak z blatem i taborecikiem, stworzysz wielofunkcyjny mebel, który świetnie wpisze się w przestrzeń nawet bardzo małego mieszkania.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Zapewnia wiele godzin aktywnej i rozwijającej zabawy

Pakiet składający się z bujaka, drabinki, blatu oraz taborecika GOOD WOOD wspomoże prawidłowy rozwój ruchowy Twojego dziecka poprzez różnorodną i atrakcyjną zabawę. Taka forma zabawy to także doskonała odskocznia od nowoczesnej technologii.

 • Wpływa na rozwój motoryki dużej, czyli zmysłu równowagi i koordynacji ruchowej

Te drewniane zabawki zostały zaprojektowane, tak aby zachęcić najmłodszych do aktywności fizycznej. Systematyczna zabawa z ich wykorzystaniem przyczyni się do poprawy równowagi oraz koordynacji ruchowej Twojej pociechy. Rozwój motoryki dużej w efektywny sposób rozwinie układ nerwowy.

 • Świetnie rozwiązanie do zabaw w grupie

Doskonale sprawdzi się podczas zabaw w grupie, wpływając na poprawę zdolności interpersonalnych Twojego dziecka. Wspólna zabawa pomoże także nawiązywać więzi z rówieśnikami.

 

 

 • Wiele możliwości zabawy

Te wielofunkcyjne pomoce edukacyjne mogą służyć jako zjeżdżalnia, równoważnia, a także stawiając drabinkę w poprzek bujaka powstanie okręt. Łącząc bujak z blatem i taborecikiem, stworzysz ergonomiczny stolik o nowoczesnym wyglądzie, przy którym maluch będzie mógł spożywać posiłki oraz kolorować. Zabawa przy stoliku wpłynie dodatkowo na poprawę zdolności manualnych Twojej pociechy. Taborecik znajdzie swoje zastosowanie także jako stopień, półeczka, stojak czy taca. Kreatywne wykorzystanie zestawu Architekta oferuje nieograniczone możliwości zabawy.

 • Masa oraz wysokość zostały dostosowane do potrzeb najmłodszych

Stolik utworzony z bujaka i blatu ma wysokość 52 cm, to odpowiednia wysokość dla dzieci o wzroście 108–121 cm. Taborecik waży naprawdę niedużo i jest niesamowicie poręczny. Dzięki ergonomicznym uchwytom, dzieci z łatwością będą mogły go przenosić. Dla najmłodszych taborecik posłuży jako pchacz lub półeczka. Jako siedzenie posłuży dzieciom od 3 lat w górę, ponieważ dziecko nie sięgnie nóżkami do podłoża i nie będzie miało podparcia.

 • Staranne wykonanie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania

Drewniane zabawki z serii GOOD WOOD zostały wykonane z naturalnych i ekologicznych materiałów. Bujak został odpowiednio wyważony, tak aby zapewnić, jak największe bezpieczeństwo podczas zabawy. Skrajne szczebelki drabinek zostały odpowiednio wyprofilowane, tworząc bezpieczne i solidne mocowanie na bujaku. Wszystkie krawędzie blatu są obłe, a narożniki zaokrąglone. Łatwe i skuteczne mocowanie zapewnia stabilność oraz trwałość konstrukcji.

 • Produkty z serii GOOD WOOD są polecane przez specjalistów z zakresu fizjoterapii i psychologii

Zabawa tymi produktami rozwija i sprawia, że zdrowy ruch staje się przyjemnością. Uczy także jak prawidłowo wspierać rozwój malucha poprzez codzienne aktywności i zabawę.

 • Realizuje założenia metody Montessori

Myślą przewodnią pedagogiki Montessori są słowa, wypowiedziane przez jednego z uczniów „pozwól mi zrobić to samemu”.

Ten drewniany pakiet idealnie wpasowuje się w tę konwencję, ponieważ pozwala na naukę poprzez własną aktywność, pracę i spontaniczne działanie. Dzięki tej metodzie Twoje dziecko stanie się skoncentrowane na swoich zadaniach, dążące do samodzielności, a także pozwoli mu budować wiarę w siebie. Zabawki Montessori cechują się ponadto nieskomplikowaną formą i estetycznym wykonaniem.

 • Zestaw został wykonany ze sklejki liściastej, czyli bezpiecznego i wytrzymałego materiału

Powierzchnia sklejki jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zabezpiecza przed wilgocią oraz ścieraniem. Jest także łatwa do konserwacji i czyszczenia, co pozwoli na utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny. Pomoce edukacyjne zostały wykonane z ekologicznych materiałów przez polskiego producenta GOOD WOOD, specjalizującego się w zabawkach drewnianych. Charakteryzuje je solidność oraz trwałość wykonania.

 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Kupując w Arante otrzymasz gratis zestaw drewnianych krążków z ćwiczeniami gimnastycznymi, inspirowanymi pozycjami jogi. Ćwiczenia z wykorzystaniem krążków przyczynią się do poprawy równowagi i koordynacji najmłodszych.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • Bujak o wymiarach 100 cm x 50 cm x 60 cm i masie 8,5 kg,

 • Drabinka o wymiarach 125 cm x 48 cm x 1,8 cm i masie 8 kg,

 • Blat o wymiarach 102 cm x 46 cm x 1,8 cm i masie 7,2 kg,

 • Taboret, którego siedzisko znajduje się na wysokości 30 cm i masie 2,8 kg.

Zestaw Architekta dostępny jest w 6 kolorach do wyboru: biały, czarny, naturalny, niebieski, szary, zielony.

 

Główne informacje

 • Badane i przetestowane zgodnie z normami obciążenie bujaka i drabinki to 50 kg.

 • Rekomendowana przestrzeń dla bujaka z drabinką to minimum 1,5 m x 3 m.

 • Stolik utworzony z bujaka i blatu ma wysokość 52 cm. Według normy PN-EN 1729-1:2007 to odpowiednia wysokość dla dzieci o wzroście 108–121 cm.

 • Maksymalne obciążenie taboretu to 25 kg.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej