Zestaw Alpinisty

 • Producent: GOODWOOD POLAND

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: 1 - 5 dni.
 • 1 250,00 zł

  1 200,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 50,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 200,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 200,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Zestaw Alpinisty składa się z bujaka oraz dwóch drabinek GOOD WOOD. Takie połączenie stanie się aktywną i wciągającą domową zabawą dla Twojego dziecka.

Regularne ćwiczenia z wykorzystaniem zestawu Alpinisty wpłyną na poprawę równowagi oraz koordynacji ruchowej Twojego dziecka, dodatkowo usprawniając jego zdolności motoryczne.

Ta drewniana zabawka znajdzie swoje zastosowanie w przedszkolu oraz w domu. Dzięki ładnemu i nowoczesnemu wyglądowi idealnie sprawdzi się do urządzenia sali zabaw oraz pokoju dziecięcego.

Pakiet sprawdzi się jako prezent dla dziecka w każdym wieku. Użycie przez najmłodszych tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

 

 

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Drewniany zestaw GOOD WOOD zapewni wiele godzin aktywnej i rozwijającej zabawy

Pakiet składający się z bujaka i dwóch drabinek wspomoże prawidłowy rozwój ruchowy Twojego dziecka poprzez zróżnicowaną i atrakcyjną zabawę. Takie połączenie zapewni wiele godzin niesamowitej rozrywki.

 

 

 •  Ćwiczy równowagę i koordynację

Połączenie bujaka z drabinkami zachęci dzieci do aktywności fizycznej. Regularne ćwiczenia z wykorzystaniem tych pomocy terapeutycznych usprawnią motorykę dużą, czyli poprawią równowagę oraz koordynację ruchową Twojej pociechy.

 • Idealne rozwiązanie do zabaw w grupie

Świetnie sprawdzi się podczas zabaw w grupie, wpływając na poprawę zdolności interpersonalnych Twojego dziecka, a także pomoże nawiązywać więzi z rówieśnikami.

 

 

 • Wiele możliwości zabawy

Jedna z drabinek może posłużyć jako ścianka wspinaczkowa, natomiast druga ustawiona po drugiej stronie bujaka posłuży jako zjeżdżalnia. Kreatywne wykorzystanie tych pomocy edukacyjnych oferuje nieograniczone możliwości zabawy.

 • Staranne wykonanie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania

Drewniane zabawki z serii GOOD WOOD zostały dostosowane do potrzeb i ochrony zdrowia dzieci. Drabinki oraz bujak wykonano z naturalnych i ekologicznych materiałów. Dzięki dokładnemu wykonaniu nie posiadają ostrych krawędzi. Bujak został odpowiednio wyważony, tak aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo podczas zabawy. Skrajne szczebelki drabinek zostały odpowiednio wyprofilowane, tworząc bezpieczne i solidne mocowanie na bujaku.

 • Produkty z serii GOOD WOOD polecają specjaliści z zakresu fizjoterapii i psychologii

Zabawa produktami marki GOOD WOOD rozwija i sprawia, że zdrowy ruch staje się przyjemnością. Uczy także jak prawidłowo wspierać rozwój malucha poprzez codzienne aktywności i zabawę.

 

 

Myślą przewodnią pedagogiki Montessori są słowa, wypowiedziane przez jednego z uczniów „pozwól mi zrobić to samemu”.

Zestaw Alpinisty idealnie wpasowuje się w tą konwencję, ponieważ pozwala na naukę poprzez własną aktywność, pracę i spontaniczne działanie. Stawia więc na samodzielność pociechy. Cechuję się ponadto nieskomplikowaną forma i estetycznym wykonaniem.

 • Zestaw został wykonany ze sklejki liściastej, czyli bezpiecznego i wytrzymałego materiału

Do wykonania bujaka i zjeżdżalni wykorzystano sklejkę liściastą. Jej powierzchnia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zabezpiecza przed wilgocią oraz ścieraniem. Sklejka jest także łatwa do konserwacji i czyszczenia, co pozwoli utrzymać odpowiedni poziom higieny. Pomoce edukacyjne wykonane zostały z ekologicznych materiałów przez polskiego producenta GOOD WOOD, specjalizującego się w zabawkach drewnianych. Cechuje je solidność oraz trwałość wykonania.

 

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • Bujak o wymiarach 100 cm x 50 cm x 60 cm i masie 8,5 kg

 • Dwie drabinki o wymiarach 125 cm x 48 cm x 1,8 cm i masie 8 kg

 

 

Główne informacje

 • Badane i przetestowane zgodnie z normami obciążenie bujaka i drabinki to 50 kg

 • Rekomendowana przestrzeń dla bujaka z drabinką to minimum 1,5 m x 4,5 m

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Wystukiwanie rytmów - terapeutyczna i rozwojowa zabawa + karty pracy

Wystukiwanie rytmów - terapeutyczna i rozwojowa zabawa + karty pracy

26-01-2023
Wystukiwanie rytmów to świetna i pełna radości zabawa, która rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, doskonali analizę i syntezę słuchową oraz wnosi do rozwoju dziecka wiele wartości. Jakich? Sprawdź w naszym artykule. Pobierz darmowe karty pracy i baw się!

więcej

Rysowanie oburącz - karty pracy

Rysowanie oburącz - karty pracy

08-12-2022
Ćwiczenia obiema rękoma jednocześnie pomagają wypracować u dziecka wiele umiejętności. W trakcie takich zabaw pobudzamy do pracy obie półkule mózgowe, ale to nie wszystko... Pobierz nasze darmowe karty pracy i zobacz co jeszcze można z nimi ćwiczyć.

więcej

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej