Zestaw Alpinisty

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: GOODWOOD POLAND

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 1 200,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 1 - 5 dni.
 • 1 495,00 zł

  1 455,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 495,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 40,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 455,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 455,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Zestaw Alpinisty składa się z bujaka oraz dwóch drabinek GOOD WOOD. Takie połączenie stanie się aktywną i wciągającą domową zabawą dla Twojego dziecka.

Regularne ćwiczenia z wykorzystaniem zestawu Alpinisty wpłyną na poprawę równowagi oraz koordynacji ruchowej Twojego dziecka, dodatkowo usprawniając jego zdolności motoryczne.

Ta drewniana zabawka znajdzie swoje zastosowanie w przedszkolu oraz w domu. Dzięki ładnemu i nowoczesnemu wyglądowi idealnie sprawdzi się do urządzenia sali zabaw oraz pokoju dziecięcego.

Pakiet sprawdzi się jako prezent dla dziecka w każdym wieku. Użycie przez najmłodszych tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

 

 

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Drewniany zestaw GOOD WOOD zapewni wiele godzin aktywnej i rozwijającej zabawy

Pakiet składający się z bujaka i dwóch drabinek wspomoże prawidłowy rozwój ruchowy Twojego dziecka poprzez zróżnicowaną i atrakcyjną zabawę. Takie połączenie zapewni wiele godzin niesamowitej rozrywki.

 

 

 •  Ćwiczy równowagę i koordynację

Połączenie bujaka z drabinkami zachęci dzieci do aktywności fizycznej. Regularne ćwiczenia z wykorzystaniem tych pomocy terapeutycznych usprawnią motorykę dużą, czyli poprawią równowagę oraz koordynację ruchową Twojej pociechy.

 • Idealne rozwiązanie do zabaw w grupie

Świetnie sprawdzi się podczas zabaw w grupie, wpływając na poprawę zdolności interpersonalnych Twojego dziecka, a także pomoże nawiązywać więzi z rówieśnikami.

 

 

 • Wiele możliwości zabawy

Jedna z drabinek może posłużyć jako ścianka wspinaczkowa, natomiast druga ustawiona po drugiej stronie bujaka posłuży jako zjeżdżalnia. Kreatywne wykorzystanie tych pomocy edukacyjnych oferuje nieograniczone możliwości zabawy.

 • Staranne wykonanie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania

Drewniane zabawki z serii GOOD WOOD zostały dostosowane do potrzeb i ochrony zdrowia dzieci. Drabinki oraz bujak wykonano z naturalnych i ekologicznych materiałów. Dzięki dokładnemu wykonaniu nie posiadają ostrych krawędzi. Bujak został odpowiednio wyważony, tak aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo podczas zabawy. Skrajne szczebelki drabinek zostały odpowiednio wyprofilowane, tworząc bezpieczne i solidne mocowanie na bujaku.

 • Produkty z serii GOOD WOOD polecają specjaliści z zakresu fizjoterapii i psychologii

Zabawa produktami marki GOOD WOOD rozwija i sprawia, że zdrowy ruch staje się przyjemnością. Uczy także jak prawidłowo wspierać rozwój malucha poprzez codzienne aktywności i zabawę.

 

 

Myślą przewodnią pedagogiki Montessori są słowa, wypowiedziane przez jednego z uczniów „pozwól mi zrobić to samemu”.

Zestaw Alpinisty idealnie wpasowuje się w tą konwencję, ponieważ pozwala na naukę poprzez własną aktywność, pracę i spontaniczne działanie. Stawia więc na samodzielność pociechy. Cechuję się ponadto nieskomplikowaną forma i estetycznym wykonaniem.

 • Zestaw został wykonany ze sklejki liściastej, czyli bezpiecznego i wytrzymałego materiału

Do wykonania bujaka i zjeżdżalni wykorzystano sklejkę liściastą. Jej powierzchnia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zabezpiecza przed wilgocią oraz ścieraniem. Sklejka jest także łatwa do konserwacji i czyszczenia, co pozwoli utrzymać odpowiedni poziom higieny. Pomoce edukacyjne wykonane zostały z ekologicznych materiałów przez polskiego producenta GOOD WOOD, specjalizującego się w zabawkach drewnianych. Cechuje je solidność oraz trwałość wykonania.

 

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • Bujak o wymiarach 100 cm x 50 cm x 60 cm i masie 8,5 kg

 • Dwie drabinki o wymiarach 125 cm x 48 cm x 1,8 cm i masie 8 kg

 

 

Główne informacje

 • Badane i przetestowane zgodnie z normami obciążenie bujaka i drabinki to 50 kg

 • Rekomendowana przestrzeń dla bujaka z drabinką to minimum 1,5 m x 4,5 m

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej