Zestaw 4 tablic Giga PlayBoard

 • Producent: NEXUS

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 259,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 295,00 zł

  219,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 295,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 76,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 219,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  219,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Od jednego do czterech dzieci może bawić się płytą Giga PlayBoard. Poszczególne części bardzo prosto łączą się ze sobą w całość, dzięki czemu można zbudować kwadratową tablicę o wymiarach 56 x 56 cm. Ta zabawka sensoryczna sprzyja koordynacji wzrokowo-ruchowej, kreatywności i koncentracji. Dzieci, z pomocą sznurka mogą tworzyć różne wzory. To od ich wyobraźni zależy czy wykreują samochodzik, domek czy wakacyjny krajobraz. Przy okazji poćwiczą percepcję wzrokową, motorykę małą oraz rozwiną wyobraźnię.

Zestaw zawiera: 4 deski o wymiarach 28 x 28 cm, 40 sznurów w 10 kolorach: 2 x 50 cm i 2 x 100 cm, 4 ołówki gwintowane.

 

 

Zobacz inne zabawki edukacyjne i zabawki sensoryczne.

 

 

Recenzje


Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

25-08-2023
W poprzednim artykule wspominaliśmy o tym, jak istotny jest zmysł dotyku, w prawidłowym rozwoju dziecka. Dziś nadszedł czas na propozycje codziennych czynności i zabaw, stymulujących zmysł dotyku. Mamy dla Ciebie 9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Którą z nich wybierasz?

więcej

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

24-07-2023
Twoje dziecko nie lubi przytulać się, mimo iż nie dzieje mu się żadna krzywda? Nieswojo czuje się w zatłoczonych miejscach, mimo iż jest ze znanymi mu osobami? A może denerwują go niektóre ubrania, a nie ma uczulenia na żadne materiały, lub nie lubi bawić się różnego rodzaju...

więcej

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

23-05-2023
Dzisiaj kilka słów o edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnych, o sposobie wprowadzania ich w świat przyrody, pór roku. Mówiąc o edukacji, nasuwają się pytania: czy edukacja w tym zakresie powinna ograniczać się do teorii? Czy dzieci powinno usadzać się w ławkach z...

więcej